Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Иван válasza hoffman_ (#20) üzenetére


Иван
őstag

Nincs igazad.

Az ember csak fizeti az adókat, lehúzzák róla a hatvankettedik bőrt, és akkor 5 nappal a papírok leadása előtt a fejemhez bassza, hogy képezzem át magam jogról villamosmérnökire.
Dildót a seggébe. Ezt mondom. És utána még elmondja nekem, hogy az elmém univerzális. Az lehet, de látom a tied nem.

De várjatok csak, 2 év és beérnek a reformok. 1990 óta két év.

Mit mondanának nekem erre a szüleim? Maradjak? Nem. Azt mondják, fiam, ha beszélsz nyelveket, húzz innen a rossebbe, mert mi 45 évet végiggürcöltünk, nyugdíjunk nem lesz, a kórházért is fizetünk, a te taníttatásodért is most már fizetünk, az adó csekkek meg egyre vastagabb ceruzával vannak írva, a pofánkba hazudnak és ez 99,99%, hogy így marad.

Tényleg nem állt szándékomban elmenni, de minek maradjak? Mert tetszik a zászlónk? Vagy mert szívhez szóló a Szózat? Ettől nekem még szar az egész, ahogy van, ez van, de ki kell mondani...

Semmi bajom nem lett volna azzal, hogy ne képezzünk felesleges szakokon felesleges embereket állami pénzből. De a leadási határidő előtt bejelenteni, hogy jog gyak. nem indul, a közgázt meg 95%-kal megnyirbáljuk, szerintem elfogadhatatlan. Ez annyira elmebeteg húzás, hogy még a mi elitünktől is sok.

ui: remélem nem érdemlek pihenőt ezért a kis HSZ-ért, úgy érzem a határon van, de még belefér. Majd kiderül. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.