Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Ez egy nagyon jó ötlet, annak idején én is szivesen hallgattom volna ilyen előadásokat :)

(#2) ZoPád


ZoPád
tag

Elég félrevezető cím, igazából annyit ér a kurzus mint bármelyik a neten fellelhető 10.000 tutorial közül, megint feltaláltuk azt a bizonyos viaszt.

Persze hogy 5x túljelentkezés volt, összesen 15 helyet nyitottak meg.

Na mindegy, másfelől meg valahol el kell kezdeni..

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#3) wikings2


wikings2
őstag

Ezt mi úgy hívjuk hogy ingyen-kredit speci amire még talán be is fogsz járni és nem vizsgaidőszakban tanulsz rá 2 napot az ötösért ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) sztanozs válasza ZoPád (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Attól még, hogy ez elsőre csak egy n+1. tutorialnak tűnik, mégis - ha jól csinálják - sokkal több annál.
Lehet, hogy egy YT video alapján is lehet tanulni, de itt egyrészről lehetőség van élőben kérdezni, másrészt van lehetőség kollaboratív tevékenységre, ami szvsz sokkal ösztönztőbb, mint az otthon egyedül kockulás. Én személy szerint örültem volna ilyen interaktív oktatásnak, nem csak azt látni, hogy a tanárnak ötödször fagy ki a dev-cpp a gépén (kivetítve) a debugra nyomva és ötödszörre sem jutott eszébe debug előtt elmentenie a kézzel bepötyögött példa progit :U

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) Dilikutya válasza sztanozs (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Több ilyen tárgy kéne, ahelyett, hogy válogatás nélkül mindenkit féléveken át gyötörnek Análízis 1-2-3-x-el, Elektrotechnikával, Irányítástechnikával, Valószínűségszámítással, Diszkrét matematikával, Digitális technikával...
Én levelezőn járok most, ebben a félévben sem hirdették meg pl. a mobil alkalmazásfejlesztést.
Kellenek az ilyen alapozó tárgyak is nyilván, de kicsit sok van belőlük. Pár éve még Szegeden is volt papíron programozás...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) auth.gabor


auth.gabor
tag

Ötletnek jó, mert a retro játékok grafikai készlete általában elérhető és nem igényelnek különösebb felkészültséget... :)

Én lassan két éve fejlesztgetek egy FreeCiv (Civilization II) klónt, ami nem körökre osztott, hanem idő alapú és nincs limitálva a játékosok száma, minden percét élvezem a fejlesztésnek: [link]

:)

https://iotguru.cloud

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.