Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nakos1212


nakos1212
senior tag

Cím---->Cyrix proci :D

(#2) DarthSun válasza nakos1212 (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

? :U :F

(#3) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Egyik ismerősnek volt ilyen procival gépe, én szoktam szerelgetni. Nekem hasonló órajelű Intel celeron processzorom volt, de arra emlékszem, hogy mindig meglepődtem milyen gyorsan betölt a gépe, programok előbb elindulnak, minden gyorsabban történt. Pedig a Cyrix processzorok harmadába kerültek (Vagy negyedébe?) mint az Intel. Nekem Cyrix procim nem volt, Intelről AMD K6-II-re váltottam, aztán vissza Intelre... Azt hiszem ha egybe odaadnák a pénzt, amit 20 év alatt alkatrészbe beletoltam, vehetnék egy mocit. Újat, szalonból. :)

(#4) nakos1212 válasza DarthSun (#2) üzenetére


nakos1212
senior tag

Már a cím alapján tudtam, hogy Cyrix proci lesz :D

(#5) DarthSun válasza Zoli bácsi (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Megkedveltem én is akkoriban. A PR300 is elég olcsó volt és már Pentium kategóriájú proci, valamint akkor nagykerből tudtam vásárolni. Fizum átlag feletti volt de építkezés mellett PII- re már nem tellett :)

(#4) nakos1212 : így már értem :R

(#6) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

A "legendás" Tomato lapok :). Ekkoriban kezdtem a pc-s seftelést. Rengeteg át/épített Cryx konfig járt a kezeim közt. Tomato lapbol volt egy jo pédány amivel retrozas alatt edig nem futottam össze. Típusára nem emlékszem... Alaplap doboza olyan vékony volt, szokásos Tomato dizájnnal. SS7, ATX (nem AT/ATX) és biosbol lehetett állítani az órajeleket. Ezzel egész jó kis eredményeket értünk el még Cyrix procikkal is :).

(#7) DarthSun válasza RexMaximus (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ilyen volt :

(#8) RexMaximus válasza DarthSun (#7) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Nagyon ismeros ez az elrendezes. Milyen mindentegybelap amugy :).

(#9) DarthSun válasza RexMaximus (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyjából, csak AGP nincs rajta.Nem volt gond, bele egy S3- as + Voodoo + Awe, aztán go.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.