Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

"Sziauram, olcso Resident Evil film cim magyaritas erdekel?" Na ne vicceljunk mar :U

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A hangulat még oké, de a casting elég gyérre sikeredett. Claire-t konkrétan csak a kabátjáról ismertem fel. Aki meg Leo-t játssza, az inkább lehetne Carlos, mintsem Leo,. Moziban biztos nem nézem meg, ennél a Netflix-es animációs sorozat is jobb volt.

Sic Parvis Magna

(#3) mephi666 válasza 30z.Samu (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

Leo gondolom túl "átlagos fehér ember", meg kellett helyette mutatni egy latinamerikait :DDD ...mai világban van már néhány ilyen kötelező elem... nekem csak az nem derült ki, hogy ki lesz a meleg karakter? :U

...durva, hogy már lassan 20 éves az első resi mozifilm :Y ...és igazából az lett a legjobb szerintem az egész szériából... meg a 2. rész nemesis miatt :B ezzel a 2 filmmel jól összeszedték a játék első 3 részének eseményeit+helyszíneit (...a többi rész játékból és filmből is már felejthető)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Leo mi a fenéért néz úgy ki, mint Carlos? :F Clairhez is találhattak volna jobb színészt. A castingot elqúrták, nem kicsit, nagyon. :((

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Inkább csináljanak egy jó cgi filmet.

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez szarabb mint az első Anderson film. Igaz annak folytatásainál csak jobb lehet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Mindenkinek autocorrect van? Leon a neve ;]

(#8) 30z.Samu válasza Zsinder (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jogos, de a lényegen sajnos nem változtat, hogy a casting gyér. :P

Sic Parvis Magna

(#9) mephi666 válasza Zsinder (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez a Leon nem túl profi, maradjon csak Leo :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Engem nem zavart a casting, de ez a trailer csak simán meh, mindegy hogyan néznek ki a szereplők...

(#11) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sajnos az Uncharted film is erre a sorsra fog jutni a fos casting miatt. :(

(#12) TIT válasza mephi666 (#3) üzenetére


TIT
veterán

Hát a 2.volt még jó film,1 nem tetszett,semmi köze nem volt hozzá,ellenben ezzel,végre jó hangulat,játékba meg jó volt a többi is Code Veronica is+a 4,5 is,sőt a 7 is.

(#13) mephi666 válasza TIT (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazából az első film a házat meg a labort mutatja be... ami a játék első 2 része... utána a 2. film nemesis-ről szólt, kis kapoccsal az első filmhez: nekem is tetszett, pedig elég rossz kritikákat kapott :K ...főleg amikor nemesis beköszön a S.T.A.R.S.nak :DDD a 3. játék is erről szólt: futsz nemesis elől, akik néha beugrik hangulatot emelni, majd csak a végén tudtad lenyomni... ez a filmben is megvolt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) nanocry válasza 30z.Samu (#2) üzenetére


nanocry
tag

A Netflixes cuccnál erősen kooperált a Capcom, az nekem is jobban tetszett, mert sok Japán is résztvett benne. Itt ez nem igazán látszik meg, de viszont annyiból már jó irány, hogy ténylegesen a játék történetét vázolja fel, ahogy a Netflixes cucc is, ott a La Plauge (4) utáni történésbe enged egy betekintést.

[ Szerkesztve ]

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem nagyon bejövős, hogy a játék sztoriját dolgozzák fel, ennyi gagyi CGI mellékág után.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.