Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Én emlékszem egy 14-esre idénről. Vagy lehet, hogy az 14 hibát orvosolt, de darabra kevesebb patch volt? hmm.

(#2) Erasmus válasza BiP (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

meglehet, hogy úgy. azt írják mindenhol, hogy 12 volt eddig a legtöbb patch.

(#3) BiP válasza Erasmus (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban, tényleg rosszul emlékeztem. 14 hiba volt 8 patchben.
Ami érdekességet még találtam, hogy eddig 31 hiba javítása volt a rekord, valamikor júniusban (persze kevesebb patchcsel megoldva).

(#4) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nem semmi dömping.

A cikkben a "valamint a vállalat piacra szánt Forefront Client Securityhez" nem "valamint a vállalati piacra szánt Forefront Client Securityhez" akart lenni?

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ez rekord? Nekem van vagy 64db javításom Windows 7-hez. Na, ha egyszer azokat kiadják, akkor lesz csak ám dömping. :DDD
Bár gondolom nem fogják mindet kiadni hivatalosan, vagy éppen egybegyúrják őket. Kétlem, hogy egyszer csak ennyi frissítés érkezne hirtelenjében.

<-ƘƘ->

(#6) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Hát azért elég siralmas h ennyit kell foltozgatniuk.... és még büszkék is rá...

(#7) Satcom válasza Laci_a_Paci (#6) üzenetére


Satcom
tag

Más OS-re bezzeg nem is csinálnak frissítéseket, hogy neked menyire igazad van! :U
Ubuntu Linux
Kapásból itt a netről!

[ Szerkesztve ]

(#8) floatr válasza Satcom (#7) üzenetére


floatr
veterán

Kétértelmű amit írt, lehet h másképpen értette, mint ahogy te. De egyébként nekem meg a KDE havi csomagja jutott eszembe a maga párszáz mega frissítésével, szarszutyok rákos opensource :)

(#9) #72042496 válasza Kendek (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért a végleges verzióban remélem nem utólag kell foltozni az RC óta felfedezett és patch-csel javított hibákat.

(#11) moonman válasza #72042496 (#9) üzenetére


moonman
titán

ezek RTM óta felfedezett hibák, tehát de, kell.

(#12) moonman válasza Kendek (#5) üzenetére


moonman
titán

nekem meg 250 XP-hez. és? ez nem szervizcsomag, havi patch-adagnak pedig rekord.

én amúgy ezeknek inkább örülök, mert most ismét x hibával és sebezhetőséggel kevesebb, ettől csak jobb lesz a rendszer.

(#13) #72042496 válasza moonman (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gyorsan utánaolvastam, az RC és az RTM elkészülte között durván 3 hónap telt el. Az ezalatt észrevett hibákkal is ez a helyzet?

(#14) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Hozzám még nem jött be, pedig a weboldalra is benéztem IE-vel, hátha... :F
Más: az eredeti XP install fájlokba beleraktam az sp3-at a winportal.net-en olvasott módon.
Az ez utáni frissítéseket hogy tudom beletenni? Kizárólag hivatalos, vagy 100%-ig megbízható módszer érdekel csak.
Az oké, hogy letöltök vagy 10 tonna frissítést, de milyen sorrendben rakom bele a telepítőbe őket, és melyek azok, amelyeket már felülírt egy újabb folt?
IE8-at, és WMP11-et és ezek frissítéseit hogy rakom bele - és mely egyéb frissítések elött/után?
nLite nem érdekel, csak tuti megoldás. Ollie fórumtárs régebben linkelt nekem egy ilyet, de nem tudom, hogy ez is ilyen nLite féle gányolás-e, vagy esetleg hibátlanul működő dolog.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15) moonman válasza #72042496 (#13) üzenetére


moonman
titán

az RTM az RTM. a kód lezárásának pillanatában volt valamilyen állapotban. ekkor nyilván az RC-s hibák már javítva voltak. az RTM elkészülte után derülhetnek ki dolgok, de a kódba onnantól nem nyúlnak bele, tehát a július 22-e után (RTM) kijött minden javítást utólag kell feltenni.

(#16) moonman válasza Bici (#14) üzenetére


moonman
titán

először is az XP és Vista/7 szervizelési metódusa teljesen eltér. XP-nél simán /integrate kapcsolóval beolvasztottad a patch-eket a telepítőbe (már amelyik, engedte), Vista óta a WAIK-kal lehet úgynevezett offline szervizelést végezni a telepítő image-en.

amit írtam Vistához, szerintem működik 7-tel is.

(#17) Bici válasza moonman (#16) üzenetére


Bici
félisten

ŐŐ, köszi, de én pont XP-be akarok integrálni SP3 utáni cuccokat; IE8, wmp11, biztonsági és egyéb frissítések.
Az SP3-at is /integrate-tel tettem bele, és tudom, hogy a legtöbb folt ugyanígy működik, de az IE8 és a WMP nem így műxik, holott nekem fontos lenne. :B
Ráadásul problémás a sorrend, és hogy mit kell, és mit nem kell felrakni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) #72042496 válasza moonman (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kristálytiszta. :) Köszi az infót!

(#19) WonderCSabo válasza Bici (#17) üzenetére


WonderCSabo
félisten

IE8 és IE7 és WMP11 Egyik sem hivatalos módszer, de műxik és nem csesz el semmit.

[ Szerkesztve ]

(#20) Bici válasza WonderCSabo (#19) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, kipróbálom! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) BiP válasza Bici (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Vagy letöltesz egy licenszednek megfelelő tuningolt változatot, amit már más megcsinált, hogy ne neked kelljen, tele a net ilyenekkel.
Remélem így nem illegális, csak unsupported, de majd moonman értekezik, ilyenkor mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#22) BiP


BiP
nagyúr

Na, a WindowsUpdate (win7x64) most fel is dobott 12 important frissítést.

(#23) Bici válasza BiP (#21) üzenetére


Bici
félisten

Igen, erre én is gondoltam, de az ilyenek 90%-a nLite-tal készült. Azzal én is meg tudom csinálni. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.