Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ideje volt már, viszont most majd arra leszek kíváncsi, vajon a bankok is csökkenteni fogják-e a kamatokat? :F Mert emelni azt nagyon értették... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) wikings2 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


wikings2
őstag

A forgatókönyvből szerintem ezt az apró részletet kihagyták odafent :)
Mellesleg ma már kicsit igényesebb játékvideókat láthattunk végre :D
Jó reggelt vietnám!

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) buccsi


buccsi
tag

Ez a Rikku (Final Fantasy XII) nem Rikku (Final Fantasy X-2) akar lenni? Én játszottam anno a Final Fantasy 12-ik részével de nem emlékszem, hogy ez a karakter benne lett volna.
Ez a Dead Cyborg elég jónak tűnik és ha jól vettem ki a trailer-ből még ingyenes is. :K

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

hát ez a zorro inkább úgy fest, mint caleb a blood2-ben :DDD (na, annak a játéknak még kár, hogy nem készül folytatása)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Cathfaern válasza buccsi (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Dede, annak X-2 -nek kéne lennie :)

(#6) Gebriel


Gebriel
veterán

Dota 2 elég jónak ígérkezik. :)

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez a Dead Cyborg ha jól látom magyar játék!

És nagyon is ígéretesnek néz ki, biztosan ki fogom próbálni.

(#8) shady1989


shady1989
tag

dota 2 nekem is tetszetős :R

(#9) Kassadin válasza Gebriel (#6) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon kíváncsi vagyok a dota2-re, remélem hozza az elődje színvonalát. :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Wolverine válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A kamatok függetlenek az árfolyamtól. (persze ettől még 1-1,5%-kal magasabbak, mint ami a profitabilitáshoz kellene)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) wikings2 válasza Kassadin (#9) üzenetére


wikings2
őstag

Én is. ha mégse akkor marad a W3 :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#12) dfdfdf válasza wikings2 (#11) üzenetére


dfdfdf
őstag

így van :)

(#13) Boxi88


Boxi88
őstag

Végre jó irányba mutatnak a nyilak! Reméljük ezt mutatják mostantól...

(#14) Tikakukac


Tikakukac
titán

Dota 2 eléggé tetszetős, remélhetőleg jó is lesz :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) Vistaboy válasza Wolverine (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, de mégis egyből emelték, amint feljebb ment a valuta. :) Emelésnél nem számít, mire fogják, a lényeg, hogy többet kérhessenek. :((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) maszi99


maszi99
őstag

A csekkeket ettől független kiküldték, drasztikus lett az emelés :((
Szinte minden munkatársam sír :O , ha ez igy megy tovább fél ország az utcán fog élni :(((
Vagy jobb esetben a kormány Rió-t csinál (bódéváros lesz a rózsadomb tövében) :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#17) kerelo


kerelo
senior tag

Hál Istennek. :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.