Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Én valamiért nem találom az Ultrámban, hiába keresgélem a lehetőséget a cikk alapján.

Forward thinking. كرر

(#2) viragdani01 válasza rep3at (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Régiós korlátozás miatt lehet, ezt jelzem a szövegben is (és bocsi), magyar Members alkalmazással nem biztos, hogy működik.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#3) dlaj válasza rep3at (#1) üzenetére


dlaj
őstag

Az én Ultrámon még Android 12 és 4.1-es One UI van.
Tiéd hogyan és mikor frissült? Az enyém Yetteles.

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Mostanában divat Samsungéknél a régebbi telefonok (meglepetésszerű) frissítése.
Meglephetnék a 10-es széria (S10/10+/Note 10) tulajdonosokat a 13-as droiddal :U

Sajnos ez csak "álom" marad.

(#5) sfefe válasza Ricardo (#4) üzenetére


sfefe
őstag

Azért a Samu jó lenne ha nem temetné az s10 és s10e-t...
S10e-n simán bírná a 13at .. csak hát az üzlet, vegyél másikat... Ez is mennyire környezetvédelem mi....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6) Ricardo válasza sfefe (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó lenne.

(#7) roli543


roli543
őstag

Nem kötekedés, de az a feloldóképernyő, és a szerkeszthetősége…. Vicces gyártó ez a Samsung ;] :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) doooo válasza sfefe (#5) üzenetére


doooo
veterán

Mostanáig soha, egy Samsung (de a Google Pixelein kívül az összes androidos gyártó/széria/modell neve itt állhat; amióta csak létezik Android) sem kapott annyi frissítést még, mint az S10-széria.
Szóval nem kell azért nagyon lebecsülni az egészet. Pláne, hogy ha főverziót nem is, de más frissítéseket még kapni fognak.

(#9) doooo válasza roli543 (#7) üzenetére


doooo
veterán

Az, ami legalább 3, de inkább több éve benne van minden Samsungban? Ja, nagyon érdekes. Még a végén azt hinné az ember, hogy részben őket másolták egyesek... :U

(#10) johnny500


johnny500
tag

Ez a text to call hogy működik? A tuloldaon megvárják még bekörmölök 10 mondatot? :D Mikor van ennek haszna?

(#11) rep3at válasza dlaj (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Az enyémen is az van, azért gondoltam hogy megpróbálom a bétát de nem sikerült. Mindegy, stabil ez is, tudok várni.

Forward thinking. كرر

(#12) Shyciii válasza roli543 (#7) üzenetére


Shyciii
veterán

Miért vicces? Önmagában is egész jól testreszabható, de a Good Lock alkalmazással aztán olyan mértékben módosítható, amire sem a Motorola, sem a Huawei, Oneplus, Realmi, Xiaomi, iPhone (lol...), Asus stb sem képes. Ezekszerint már az is baj, hogy ha valamit komolyan testre lehet szabni...

(#13) doooo válasza Shyciii (#12) üzenetére


doooo
veterán

Vicces mert szerinte az új iPhone-okból van másolva az egész "szerkeszthető lockscreen" dolog... Ami nagyon elismerésre méltó tempó lenne, hisz a OneUI 5 bétája napokkal az i14-széria bemutatója után jött ki; persze erről szó sincs a valóságban, ahogy azt már leírtam fentebb.
Valaki már beleszaladt ebbe a dologba az i14-bemutató topicjában, aztán ott is gyorsan jeleztük páran, hogy attól, hogy az Apple ismét behozott egy sokéves lemaradást valamiben, még nem fog az idő linearitása megfordulni.

[ Szerkesztve ]

(#14) dlaj válasza rep3at (#11) üzenetére


dlaj
őstag

:R

(#15) dlaj válasza Shyciii (#12) üzenetére


dlaj
őstag

Szia!
Tudsz nekem segíteni? Letöltöttem a Good Lock alkalmazást, de ez egy galéria app. Mi annak a pontos neve amivel a zárképernyőt lehet frankón személyre szabni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.