Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

"hogy a Windows 7-et futtató gamer netbook képes lesz átlag 30fps-sel futtatni a Left4Dead és a World of Warcraft játékokat is!"

az igen, meg fogja érni azt a kisebb vagyont amit majd elkérnek érte.

(#2) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

amennyibe kerulhet, akkor mar inkabb egy Z szerias VAIO.

(#3) Gomez86 válasza #08052480 (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem elalvás előtre hibátlan kis cucc lesz :) biztos kényelmesebb játszani rajta mint telefonon...

Plusz suliba is sokkal jobban szerettem volna járni ha lett volna egy ilyenem :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nem dobnám el, ha hozzámvágnának egy ilyet :D

(#5) kapeti07


kapeti07
senior tag

"Utazó Játékosoknak" ideális. :)

Xbox: kapeti

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

200-300 körülre tippelném...sőt

És ennyi nem ér.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Воланд


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Phvhun


Phvhun
őstag

Azért egy egér nem ártana hozzzzzá..
Pont most volt valami ujjhegyre rakható egér, kombinálhatták volna a cuccot, elfért volna benne..

[ Szerkesztve ]

(#9) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez nagyon zsír cucc, kéne :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) Hennet


Hennet
aktív tag

Ez kész, mit ki nem találnak, a gazdag szülők, élettelen gyerekeinek... :F

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#11) doddy


doddy
tag

200-300e Ft, számomra ez többet nyújtana mint egy apple pl. ha lenne pénzem rá, inkbb ezt venném meg. Nagyon bejövős nekem, de nem tudnék rajta játszani sztem :S

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#12) #65675776


#65675776
törölt tag

Most építenek ilyet Atom köré, mikor küszöbön a Brazos. Okos...

(#13) goodboy007


goodboy007
senior tag

Rohadt jól néz ki, az különösen tetszik, hogy a DoTA-val prezentálnak, de ha ezt 7 hüvelykes kijelzővel kiadják, akkor idióták.
Ki a franc játszik komolyabb szinten ilyen kis méretű kijelzőn?
Mert a billentyűzet és a multitouch -a névről nem is beszélve- egyértelműen azt jelzi, hogy profi játékosoknak szánják.

Én ha megengedhetném se vennék ilyet, mert ilyen kicsi kijelzőn szerintem max a Mariot lehet élvezni, komolyabb FPS-t vagy RTS-t biztos nem.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#14) KKaresz45 válasza #65675776 (#12) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Pontosan. El kell nyomni a maradék atomot, amíg kell még valakinek.

(#15) hoffman_ válasza #65675776 (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jól mondja az előttem szóló. Nem hülyék ezek, csak úgy csinálnak. Az ilyen és nagyobb cégeknél jószerivel ezek nem bakik tudjuk jól, amúgy sem fáj nekik szinte semmibe :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) #65675776 válasza KKaresz45 (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Aki megveszi, annak csak gratulálni tudok.

(#17) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez se az aló árkategóriákban fog szerepelni valószínűleg. Mellesleg én nem látom sok értelmét, de biztos van olyan ember is, akinek pont erre lesz szüksége.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#18) dfdfdf válasza goodboy007 (#13) üzenetére


dfdfdf
őstag

Így Így a fota a legjobb :C

(#19) EczkE


EczkE
addikt

Grat annak aki ekkora izén majd játszani fog. :R :N Ja és főleg kiad majd érte nem keveset.

(#13) goodboy007: Ezt profi játékosoknak? :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#20) #11302912


#11302912
törölt tag

Meg jo, hogy a kepen nem wow, de meg csak nem is eredeti warcraft lathato. :D
Az ott keremszepen egy modja a warcraft tftnek. A neve DOTA. :D Ami egy mod. :P es teljesseggel lehetetlen a jatekot eger nelkul jatszani. :)

(#21) goodboy007 válasza EczkE (#19) üzenetére


goodboy007
senior tag

Miért szerinted Mari nénit aki csak recepteket akar keresni vagy sweetpunci15-öt aki csak lájkolni akar a facebookon értékelni fogja a játékokhoz kalibrálható billentyűzetet és az azzal járó felárat és a gameres dizájnt?

Én is pont ezt írom, hogy a dizájn és az ötlet nagyon jó, de ezt nem ekkora méretben kell megvalósítnai, hanem minimum 15,6"-osban, mert az a célcsoport, akinek szánják biztos nem fogja ilyen méretben megvenni, mást meg hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#22) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Érdekes kis ketyere az tuti. Csakhogy sokan már a mérettel meg az árral spekuláltok. Jó, az tuti, hogy egy CS war-t ezen nem tolnék semmi pénzért (nah jó, van az a pénz), de a lényeg a szórakoztatás szerintem, és sokan rosszul körelítik meg az egészet. Nézzétek, hogy mekkora, és mégis milyen idézőjelesen "bivalyerős" Gondoljatok bele mondjuk egy régebbi számítógép teljesítményébe... emlékezzetek vissza a P1-2-3-as időszakokra. Ez meg elfér a kabátotok zsebében...

Ettől függetlenül én sem adnék ki ezért pénzt, de ha lenne egy jól menő állásom meg zsíros fizetésem, bizony megvenném magamnak, hogy tudjak mondjuk utazás közben a kedvenceimmel játszani, üdülésre magammal vinni, este ha nagyon nem bírok elaludni, az ágyból még bogarászni valamit és a többi.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Dejó már lehet a pad alatt jáccani. xD

(#24) kexksz


kexksz
addikt

Szerintem halott ötlet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.