Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) DroneZ válasza Silenzio (#23) üzenetére


DroneZ
aktív tag

nincs további használat ugyanis visszatértem a sima db-hez. ezt nem bírom megszokni. plus ha még az előttem szóló kolléga, tud is nekem szerezni akkor tyűű... :D egyrészt nagyon hálás leszek neki, másrészt irtózatosan boldog leszek, hogy újra egy új db plasma vigyorog majd a kezeim alatt. :)

az írás jellegét tekintve egy negatív kritika akart lenni, de mivel igen elfogult vagyok egyes márkák irány, nem bírtam ki, hogy a pozitívumait ne emeljem ki. ezért tettem a legvégére az "Ami tetszett" részt.

természetesen ahány ember annyi kéz, megannyi ízlés és ezekhez igazodva pedig számos egér van ami közül választani lehet. valaki szereti a vezeték nélküli böhömnehéz egereket, valaki a 80g alattiakat és vannak még akik 1000+1 szempont szerint választják ki a nekik legmegfelelőbbet. számomra ezek a db-ben testesülnek meg ezért is választottam anno. a copperhead nekem túl nagy és könnyű volt, a db pedig egy viszonylag kicsi és középsúlyú egér ami nekem tökéletes. ráadásul a kis pöckök is rajta vannak, szeretem őket, érzem hogy hol kell megnyomni.

szerk: az elválásra nem nagyon fognám, hogy ezért nem tetszik. hiszen régen a plasmára szinte pillanatok alatt átszoktam egy trust valamilyen modellről. most a plasmáról a 3g-re még ennél is kevesebb időre lenne szükség ahhoz, hogy megszokjam mert szinte ugyan az a két egér 1-2 dolgot kivéve ami leginkább a kinézetben mutatkozik. ezért is vettem ezt és nem lachesist, deathaddert vagy mást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.