Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Major_S


Major_S
csendes tag

3 éve sima diamondbackel kezdtem és most a második g3-at nyúzom (nem mintha bármelyik tönkre ment volna a testvéreimnél jól szolgálnak :K ) Javították a sima DB apró hibáit könnyebben használható az oldalsó gomb és a matt felső rész is tetszetős szerintem.
Nekem mindegy hogy Amd-Intel-Nvidia-Ati amelyik jobb éppen azt veszem de egérből Razer. :))

Justice!

(#2) proof88 válasza Major_S (#1) üzenetére


proof88
addikt

Én egyelőre félek kiadni sok pízt ilyenre, egyelőre inkább hűtőre spórolok. :D
Meg mán megszoktam a Logitech Pilotot, az 1200 DPI-s, vettem alá egy Q-Pad XTR-t h jól csússzon, elégedett vagyok vele. Gondolom ezzel az egérrel még jobban az lennék, de én amúgy sem vagyok über pro játékos, úgyh inkább veszek hűtőt. :)

(#3) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nekem is sima Diamondback-em van, annyira elkopott már szegény hogy lassan a senzoron csúszik. De ezek után lehet hogy inkább veszek a talpára 2,5k-ért teflont, minthogy vegyek 10k-ért egy ilyet és én is csalódjak... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4) Zsadi


Zsadi
őstag

Ez a bal gomb nyikorgás jó kis Diamondback betegség ezek szerint, amit sajnos akkor tovább hoztak erre a típusra is. Anno a topikjában sokan panaszkodtak erre - köztük én is - és a megoldás egy kis szerelés/reszelés volt. :) De azért ez szomorú.
Épp most kezdtem el nézegetni a Diamondback 3G-t, mert a Plasmám már elég viseletes, de így nézelődhetek akkor másfele is! Kösz az írást!

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem CH-m van, nagyjából erre a design-re hajaz, nincs vele ilyen probléma, sőt igazából semmilyen, pedig már lassan 2éves. Nemrég szétkaptam, hogy kitakarítsam, meglepődtem amikor megláttam a belsejét. Na nem azért, mert kb. sci-fi filmbe való cuccokat láttam egy egérben, hanem azért, mert nagyon minimális volt bent a kosz.
Az összerakás már kicsit problámésabb volt,de megoldottam. :D

(#6) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Egyetértek proof88-cal másra kell a pénz :D .Meg amúgy sem vagyok nagy játékos és ezért egy átlagos Trust MI-2150-nel nyomatom, ami már több, mint 2 és fél éve szolgál, hiba nélkül, és már a bal gombja is kikopott a sok használattól. Amíg mködik maradnék ennél.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) pityaa23


pityaa23
senior tag

Én egy Copperhead / Mantis speed párosítással kezdtem a Razer pályafutásom. Most DB3g-m van egy Revoltec Lightpad Precision-nel. Nekem a Copperhead valahogy nem állt kézre sosem, lehet mert kicsi a kezem, nem tudom. És a Mantis egérpad meg nagyon nem jött be.. Nehezen tudtam takarítani,meg mintha a Copperheaddel nem lettek volna jó barátok. Sokszor volt játék közben, hogy a kelleténél nagyobbat ugrott a célkereszt.. Műanyag egérpaddal próbálva nem volt ilyen bajom. Most a 3g-vel meg műanyag egérpaddal minden tökéletes! Az egér sztem marha jó lett, ez végre kézre áll, az oldalsó gombokat is sokkal könnyebb elérni mint a Ch-nél. Meg mintha sokkal lágyabban, precízebben mozogna az egér. Nem tudom van e köze ahoz hogy Ch lézeres Db meg optik. Viszont a nyikorgást én is felfedeztem... :) De Állandóan füles van rajtam szóval nem zavaró! Én csak ajánlani tudom! :))

(#8) Duree válasza Major_S (#1) üzenetére


Duree
veterán

Én is gondolkodom egy ilyenen.
Igazából nem tudtál meggyözni,hogy jól járok vele

duree54

(#9) Major_S válasza Duree (#8) üzenetére


Major_S
csendes tag

Én nem is akarok senkit győzködni. Van akinek nem kényelmes nekem az. Van aki nem szereti az oldalt levő gombokat nekem kézreál és jól ki tudom használni. Az anyag és az egér minősége elsőrangú vannak betegségei de nekem 3 egérből (ha ide vesszük a sima DB-t) mind a három probléma nélkül tökéletesen működik nem jöttek elő a cikkben írt hibák. Játékok alatt halálos nem az egér fog vissza gyors pontos precíz soha sem hibázik de a lényeg benne van a cikkben fent azzal kb. egyet is értek csak nekem soha nem okozott csalódást (az elejét leszámítva az első héten amikor a sima Db-t vettem kicsit furcsa volt kellett kis idő míg a más típusú egerek után kézre állt de azóta.. talán nem szabad elsőre megítélni.)

Justice!

(#10) Gerisz


Gerisz
addikt

Nekem van egy plazmám!
Múltkor nem akart működni a bal gomb, de szerencsére a takarítás megoldotta.
Az égvilágon semmi baja! Se nyikorgás, se zajos kattanás semmi! Imádom!
Ha tönkremegy nem is tudom mit fogok görcsölni, hogy milyen egerem lesz.
Öcsinek vettünk 1,5éve egy ilyet de, kopik a bal egér gomb, a görgő nyikorog mint a fene.
Más negatív nincs :)

Próbáltak nyomkodni a kezem alá logitecheket, de egyik se való nekem

[ Szerkesztve ]

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is nagyon gondolkodtam Karácsony tájékán, hogy milyen egeret vegyek a nyugdíjazott Microsoft IntelliMouse 1.1A helyett. Nehéz döntés volt, de mivel nem vagyok annyira hc gamer, így inkább a minőséget tartottam szem előtt: egy Logitech MX518 lett a vége. Ennek a minőségével sem vagyok maradéktalanul elégedett, az MS egér sokkal jobban össze volt rakva. De amiket leírtál, hogy a Te egerednél milyen hibák vannak, az már tényleg túlmegy egy határon.
Jó írás, köszönjük! :R

(#12) zUlU53


zUlU53
tag

Nos, én végignyúztam Razerből talán egy egész kis családot, volt Diamondback-em, Pro v1.6-om, Copperhead-em, és most egy Lachesis-sel bóklászok.

Tapasztalat: a legtovább a Pro v1.6-om volt, ami a diamondback hófehérben tudvalevőleg. Én is 0-ra koptattam a talpakat, azt egy cserekit megoldotta. Ami a gondom volt vele: 2 év aktív cod2 után a gombok gumírozott felülete egyszerűen lekopott, előtűnt a csupasz alapműanyag, ami finoman szólva sem esztétikus, sőt, megkockáztatom az ocsmány jelzőt. A csere oka végül az lett, hogy rapszódikusan néha egy-egy másodpercre lekapcsolt a végén, ez sajnos a razerek általános betegsége, hogy kábeltörés-szakadás lépett fel valahol, itt egész pontosan ott, ahol az egérhez csatlakozik a kábel. A gombokkal sosem volt problémám, talán egy kicsit könnyen járnak viszont semmilyen módon nincsenek elfáradva, sem szintbeli különbség nincs.
A mostani Lachesis egyszerűen nekem egészen fantasztikus. Az ára is az volt, de úgy érzem, megérte, fél év tényleg intenzív használat után sincs még megfényesedve (pedig tudvalevőleg ez egészen egy darab műanyagból készült jól láthatóan) sem a felület, a talpak egészen kiválóan bírják, a pontosságról ne is beszéljünk... Pazar. :)

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#13) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Razer király egér, nekem is lesz majd egyszer:)
addig meg kitart az A4-Tech X-710FS egerem, ami a 4K árért a legjobb vételnek tartok ebben az árkategóriában; állítható 5 DPI fokozat választási lehetőség játékban. 400-800-1200-1600-2000 DPI
akit érdekel miről van szó: [link]

(#14) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

MS 1.1a :K

(#15) PetX


PetX
aktív tag

Optiakai egereim:
A4 Tech WOP-35
Razer Diamondback Magma (bő 3év)
Razer Deathadder (fél éve van meg, Counter-Strike igényli naggyon :D )

Következő egér: csakis RAZER!

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#16) Aviszti


Aviszti
tag

szerintetek g5 vagy razer? kőszi előre is a választ

Megbizhatoságom http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=+%09+Aviszti

(#17) paulka


paulka
tag

Sztem Razer DeathAdder :)

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#18) Aviszti válasza paulka (#17) üzenetére


Aviszti
tag

ez pénzbe kb menyi? és hol tudom a legolcsoban megveni?

Megbizhatoságom http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=+%09+Aviszti

(#19) Zsadi válasza zUlU53 (#12) üzenetére


Zsadi
őstag

A műanyag gumirozásának kopása nálam is jelentkezett. Tényleg rút lett a Plasmam. :(
Keresem az utódját, de még nem döntöttem.

(#20) moddingR válasza Aviszti (#18) üzenetére


moddingR
aktív tag

privit küldtem

(#21) DroneZ válasza zUlU53 (#12) üzenetére


DroneZ
aktív tag

nekem ez a diamondback ami már megvan jó pár éve egyetlen egyszer sem fordult elő vele az ég egy adta világon semmi...

egyszóval: a tökéletes egér amit a Razer valaha is csinált. bár ami neked hátrány az nekem épp előny, hogy a gombok nagyon könnyen járnak. szeretem erőkifejtés és különösebb hang nélkül használni kedvenc egeremet. ha lehetne még kapni ebből a típusból bárhol is újonnan szerintem vennék vagy 2-3 darabot az elkövetkezendő időkre is, tudván úgyis rengeteget bírnak meghibásodás nélkül.

nem beszélve arról, hogy mit elviselnek, mit ki nem bírnak ezek az egerek. oké egy wowos nem hiszem hogy agyoncsépelné de egy hc FPS-es kezei alatt azért mégiscsak nagyobb igénybevételnek van kitéve az egér. teljesen korrekt én csak jókat tudok mondani róla egyszer nem hagyott cserben.

viszont a legtökéletesebb az a megoldás lenne ha a régi diamondback plasma-ba beépítenék a mostani db3g szenzorát. na az lenne a csúcs szerintem.

jah és ha tud valaki valahonnan szerezni még pre-gen db-t újonnan az feltétlenül és azonnal szóljon mert lehet felvásárolom a készletet :D

(#22) zUlU53 válasza DroneZ (#21) üzenetére


zUlU53
tag

Ezért fizettem ki én a Lachesisért gyenge 20 Mátyás királyt. Nemcsak a hc FPS kiképzésért, hanem tervezéskor is ezt használom, tehát napi húúú...kb. 8-16 órát van nyüstölve. A dinamikusan állítható 4000 dpi nem hazudik, és érdekes módon főleg a tervezésnél veszem hasznát, játéknál egyféle beállítást használok általában.

Nagykereskedőnél utánakérdezek Neked, aztán PÜ.

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#23) Silenzio


Silenzio
addikt

Érdekes cikk, az elején még bőven szapulod a berendezést, utána meg próbálod tompítani a csalódottságodat és kedvező jelzőkkel illeted. Nagyon jó dolog, hogy igényes gamer és szereted a saját "képedre" alakítani, igényeidhez formálni az eszközeidet, de sztem pont ezért ragaszkodsz annyira az eredeti Diamondback-hez és nem tudtál elvonatkoztatni. A megszokásból nagyon nehéz kitörni, még 3 hónap használat és nem vágynál vissza az eredetihez, hidd el. Mellesleg a hitelességből számomra sokat ront, hogy én a sima Diamondback-nél is hasonlókat éltem át.

2 éve használok Diamondback-et. Az eddigi tapasztalatok: súlyosan koszolódnak a gombok, ezt rühellem. Egyből leesett az egyik csúszó talpacska, azóta így van. Nem esnek kézre a gombok az oldalán, és nekem eleve be volt süllyedve a bal egérgomb - igaz, azóta rácsaptam és eltörött, a javítás után még "csálébb". Viszont szép, jó a fogása és finom a mozgása. A kezelő szoftvere is remek. Én is maradnék ennél.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) DroneZ válasza Silenzio (#23) üzenetére


DroneZ
aktív tag

nincs további használat ugyanis visszatértem a sima db-hez. ezt nem bírom megszokni. plus ha még az előttem szóló kolléga, tud is nekem szerezni akkor tyűű... :D egyrészt nagyon hálás leszek neki, másrészt irtózatosan boldog leszek, hogy újra egy új db plasma vigyorog majd a kezeim alatt. :)

az írás jellegét tekintve egy negatív kritika akart lenni, de mivel igen elfogult vagyok egyes márkák irány, nem bírtam ki, hogy a pozitívumait ne emeljem ki. ezért tettem a legvégére az "Ami tetszett" részt.

természetesen ahány ember annyi kéz, megannyi ízlés és ezekhez igazodva pedig számos egér van ami közül választani lehet. valaki szereti a vezeték nélküli böhömnehéz egereket, valaki a 80g alattiakat és vannak még akik 1000+1 szempont szerint választják ki a nekik legmegfelelőbbet. számomra ezek a db-ben testesülnek meg ezért is választottam anno. a copperhead nekem túl nagy és könnyű volt, a db pedig egy viszonylag kicsi és középsúlyú egér ami nekem tökéletes. ráadásul a kis pöckök is rajta vannak, szeretem őket, érzem hogy hol kell megnyomni.

szerk: az elválásra nem nagyon fognám, hogy ezért nem tetszik. hiszen régen a plasmára szinte pillanatok alatt átszoktam egy trust valamilyen modellről. most a plasmáról a 3g-re még ennél is kevesebb időre lenne szükség ahhoz, hogy megszokjam mert szinte ugyan az a két egér 1-2 dolgot kivéve ami leginkább a kinézetben mutatkozik. ezért is vettem ezt és nem lachesist, deathaddert vagy mást.

[ Szerkesztve ]

(#25) Archer


Archer
őstag

Nekem már vagy 3 éve sima DB-em van. Az ég világon semmi gondom nem volt vele. A Razer felirat meg az oldalán a gumi kicsit lekopott de azon kívül semmi gondja nincs. Driver könnyen kezelhető, az egér textil egérpadon halálpontos (meg így nem is kopik az alja) szóval anno megérte az árát. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#26) atee


atee
őstag

MS 1.1a egeremet nagyon nehezen cseréltem le bármire is. Aztán jött a DB. Minden tekintetben jobb is volt, de az oldalsó gombjai elég kényelmetlenül használhatóak számomra.
Ennek ellenére több évig szolgált. Ma is használatban van.
Most egy Razer ROCCAT Kone egeret használok. Ezt csak ajánlani tudom. Minden tekintetben tökéletes. Egy baja van az ára elég borsos.

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) g0a


g0a
csendes tag

nekem kb 1 eve van a razer DB egerem es semmi bajom vele :) ami talan hatrany lehet hogy az oldalso gombok tenyleg vacak helyen vannak de azokat nem hasznalom...

(#28) cryman12


cryman12
csendes tag

Hat en egyszer vettem egy Razer egeret [a Mediamarktban(meg 2 eve) MX Revolutionnak hivjak a kicsket] Ott kezdodott hogy a 16 ezer Ft-s egert fel sem ismerte a gep, mert alapbol hibas volt. Visszavittem, es ramsoztak ezt akkor meg rohadt dragan (KB 30 e.Ft) Deh nagyon-nagyon megerte... Semmi baja azota sem. Jo kis logitech :D Raadasul vezetek nelkuli ugyebar es akkumulatrors, es a 2 ev alatt egyeltalan nem ment szarra az akksi sot 1 feltoltessel ugyanugy napokig birja mitn amikor megvettem. Szval mindenkinek csak ajanlani tudom a Logitech MX revolution egereket... (20 ezer Ft korul van vagy olcsobb) :C

Meg annyit hozzatennek, hogy kenyelmesebb egerrel meg nem talalkoztam...

[ Szerkesztve ]

(#29) PetX válasza cryman12 (#28) üzenetére


PetX
aktív tag

nekem az irasodbol az jon le mintha kicsit felcserlted volna a ket markat.
2 eve, nem hiszem el h 16-e forintért megvetted razer egerét, még a copperhead is kevesebbe került.
én pl. 12500-ért vettem 3éve durván a db-t

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#30) DroneZ válasza cryman12 (#28) üzenetére


DroneZ
aktív tag

talán próbálj meg vele játszani :DDD a razer ezen darabja ugyanis erre lett kifejlesztve, az mx revolution kevésbé. konyhanyelven ez kb annyit jelent mintha egy versenyautót próbálnál összehasonlítani egy mezőgazdasági aratógéppel...

cryman12: vehetett razert annyiért mert a limitált szériás diamondbacket én is 18ért vettem anno. de nem hinném, hogy pont ezt fogta volna ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Silenzio válasza DroneZ (#24) üzenetére


Silenzio
addikt

Az egérválasztással megfelelő nézeteiddel teljesen egyetértek. :) Két halálom van, a mütyür laptopegerek (2 méter magas vagyok, a kezeim is ehhez igazodnak) meg a dögnehéz, sok gombos vezetéknélküli hiperszuper szirszarok. Egy haverom erre esküszik, ki is tud kergetni a világból... :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32) DroneZ válasza Silenzio (#31) üzenetére


DroneZ
aktív tag

pontosan... se túl kicsi se túl nagy. nekem utóbbi miatt nem vált be pl a steelseries ikari egere sem. mondjuk el vagyok én velük egy ideig de játékra röhej. haveromnak erre a kettőre sikerült szert tennie. nyomul codban igen magas érzékenységen, szerinte nem kell mondanom milyen statokat produkál egyes alkalmakkor :DDD (hát nem a lista elején annyit elárulok)

[ Szerkesztve ]

(#33) Kanczy válasza proof88 (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát igen, hűtő nélkül megrohad a sok kaja... ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34) alonso64


alonso64
csendes tag

nekem 3 éve 2000t-os Genius lézeres egerem van de semmi bajom nem volt vele

(#35) DroneZ


DroneZ
aktív tag

jah egyébként szétszedés után megtaláltam az okát annak, miért is nyekeregnek a gombok. hát a drágalátos razer véletlenül? kifelejtette azt a bizonyos kenőzsírt a gombokról ami az eddigi modellekben megtalálhatók voltak. elenyésző mennyiségről van szó egyébként talán egy gombostű fejnyi és mégis mennyi bosszúságot tud okozni egy ilyen aprócska felelőtlenség. nagyon remélem a későbbiekben nem követik el ezt a hibát újra.

(#36) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Hát ezt olvasva azt hittem ,hogy egyedül vagyok a problémámmal. Sajnos a bal egér gomb "beesése" nem egyedi probléma, nálam is jelentkezett (egyszerűen nyomhatatlan lesz). Továbbá a takaritása lehetetlen. Mosta gariba küldtem. Kár érte jó kis egérnek tűnt. :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#37) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Hú el is felejtettem, hogy én anno még írtam ilyen cikket :D

Sebaj, azok az apró ám annál idegesítőbb problémák, mint pl nyikorgás, hangos egérgomb, elmúltak. Az egér bejáratódott. :) A már lassan 2 éves eszköz külsején semmilyen elváltozás nem látszik. Értem ezalatt a bevonatot, nem kopik, nem válik fel, egyszerűen olyan mint, amikor megvettem. Pedig elhihetitek, kapott az élettől rendesen ezen idő alatt. Mondjuk és sose dobáltam, nem vágtam földhöz, asztalhoz, sehova. Azokat nem tudom, hogyan viseli :D A 2 gomb közötti eltérés maradt a régi 2 mm-en, nem esett be jobban. Sőt már kezd a jobb egérgomb is a szomszédjához hasonlítani, így remélhetőleg egy idő után ismét egy szinten lesznek.

A görgő ami már akkor is nagyon halkan dolgozott, tovább halkult. Külső szemlélő sem tudná megmondani hallásra, mikor használom és mikor nem. Ennek ellenére még mindig ugyan olyan pontos, annyit gördül amennyit kell, tehát ez nem változott. Lehet, hogy a mindennapi használat miatt, de én úgy érzem, még mindig olyan, mint amikor először a kezembe fogtam.

(#38) Termigáßor válasza DroneZ (#37) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Guglizás közben újra ráakadtam erre a cikkre.

Na szóval, nekem is ilyen egerem van bő két éve (lehet hogy 3? :) ). Nagyon szeretem, marha pontos, mostanra már megtanultam, hogy kell fogni (kb 45°-ban balra elfordítva) hogy minden gombot elérjek rajta, viszont a minőségét illetően nem tudok ilyen pozitívan nyilatkozni. Gyakorlatilag már minden cserélve lett benne. Ha nem lettem volna hajlandó egy kis barkácsolásra, meg forrasztgatásra, már nem tudnám használni.

Csak röviden listaszerűen, hogy mi lett javítva rajta.

- a 2 főgomb mikrokapcsolója (-> ms explorerből kapta, nagyon halk lett) ok: beszakadtak egy közepes asztalracsapásnál.. :B
- a középső gomb (görgő) mikrokapcsolója (-> genius egérből) ok: kikopott
- a görgő mechanikája (-> genius egérből) ok: kihagyott egy fokozatot
- görgő kerék (-> ms explorerből sok farigcsálással) ok: eltört a tengely egy kb 1mm vékony részen

Ezek voltak a "műtétei". Ezen felül kezdettől fogva nyikorogtak a főgombok, ami szörnyen zavart és már mindent kipróbáltam mire rájöttem hogy a tervezésnél kihagyhatták a távtartót a gombok közül. Ezt egy gumidarabbal pótoltam (belülről, így nem látszik semmi rajta).

Másik gondja volt hogy a jobb gomb sokkal lágyabban és bizonytalanabbul kattintott mint a bal. A bal viszont túl hangos volt. A görgő pedig pár hónap után elkezdett kihagyni egy fokozatot.

Mostanra lett egy használható egerentyű belőle, viszont megjelentek az első kopásnyomok rajta: elkezdett előbjúni a fényes műanyag a matt gumiréteg alól a főgombokon.

Az utód egy Lachesis Refresh lesz. De ha lenne Copperhead az új 5600dpi-s szenzorral akkor azt venném, mert nagyon megszoktam ezt a formát. (előtte 3 ch volt)

Összegezve: a DB3G egy szuperjó egér, csak egy aprósággal már a tervezőasztalon elszúrták (távtartó a gombok közt), és a gyatra minőségű alkatrészekkel tovább tetézték a bajt.

(amikor szétszedtem akkor szembesültem azzal, hogy a ~2000 ft.-os genius egérben tök ugyanolyan mikrokapcsolók vannak, a görgő mechanikája meg még jobb is. Meg is fogadtam hogy nem lesz több razer egerem, de a forma rabul ejtett. Próbáltam, de nem tudok mást megszokni, még a lachesis áll hozzá a legközelebb)

Jobbára ártalmatlan...

(#39) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

gamer egeres pályafutásom eslő példánya volt egy Diamondback plasma edition
aminek csak a kábele tört meg ezt a kábel egy ms 3.0 val megegyező volt tehát könnyen ki is cseréltem majd eladtam miután vettem kaptam egy új ms3.0 át amit egy 3 évig zúztam majd vettem egy DA.V2-őt ami nagyon nagyon jó minőségben és kényelmileg is jó

[ Szerkesztve ]

(#40) Termigáßor válasza Don't Panic (#39) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szerencsés vagy, hogy egy ilyen kis alacsony profilú egér után (ami ugye karomfogásos) át tudtál szokni a tenyeres ms 3.0-ra és a da.-re. Próbáltam a da.-t (még a régit) de nagyon kitöltötte a tenyerem.

Jobbára ártalmatlan...

(#41) Don't Panic válasza Termigáßor (#40) üzenetére


Don't Panic
senior tag

nekem nagyon kézre áll és lehet vele korrigálni ujjal is elég szépen :) nekem bevált!

(#42) Termigáßor válasza Don't Panic (#41) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Hát én már megrendeltem a lachesis refresh-t... (tesztben azt olvastam, kicsit kisebb mint a régi, akkor remélem pont jó lesz) Tenyeres egerem volt jó másfél évig (ms 2.0) de szenvedtem vele. Viszont a mikrokapcsolói és görgője tovább "élnek" a db3g-ben :)

Hiába, a db és a ch formavilága a legkezelhetőbb számomra (nem a legkényelmesebb, de a legeredményesebben használható). Kezdek rájönni, hogy nem is a razerrel, szoktam hozzá ehhez a formához, hanem jóval korábban a logitech (golyós) pilot mouse-szal, amit jópár évig nyúztam.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#43) Don't Panic válasza Termigáßor (#42) üzenetére


Don't Panic
senior tag

érdekes ami írsz nekem furcsa volt a DB plasma fogása kellett szokni.
de nekem az ms.3.0 annyira bevált és kényelmes hogy nem hiszem h valaha lefogom cserélni más modellre az egeremet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.