Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) wednesday válasza peti_s (#129) üzenetére


wednesday
őstag

Kell nekik a profit a stagnáló/szűkülő VGA priacról. A mostani generációváltások szerintem már inkább arról szólnak, hogy a gyártás minél olcsóbb legyen nekik. Persze jönnek a nehézségek az átállásnál, de ha sikerül normalizálni a helyzetet akkor ugye az új generáció előállítása kisebb költség a réginél.

(#152) Gonzo.


Gonzo.
tag

Jó tesz. :C
Nem bántam meg, hogy anno 5770-t vettem.

Mi lesz a következő? A kenyér???

(#153) kenwood3 válasza Gonzo. (#152) üzenetére


kenwood3
őstag

köszi :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#154) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Jómagam egy 5770-s Radeonnak vagyok boldog felhasználója, de eléggé kételkedek egy ilyen minimáis teljesítmény eltérésben tekintettel arra,hogy:

5770:
1.36 teraflop a sebessége

7750:
819 GFLOPS a sebessége

Ami az 5770-s 66%-a, úgy hogy mindkettő gddr5-s 128 bites memóriát használ. Szóval ha még nagyon más a két kártya működése akkor sem gondolom hogy 4%-os a valós eltérés, vagy ha igen az elején valamit nagyon elrontottak.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#155) kenwood3 válasza ddaydome (#154) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!

Pedig nincs elrontva semmi. Nézz szét a neten, 1 rahedli teszt van a 7750-ről és mindenhol csak 1 kicsit marad el a 5770-től pl? [link]. Illetve az én 7750-em 1 nagyon picit tuningolt is gyárilag, ezért ilyen kevés köztük a különbség. Prohardveres tesztben azt hiszem 7% az eltérés az alapórajeles 7750 és 5770 között.

Mi az az ekezet dragasag??

(#156) Troy89


Troy89
csendes tag

Nézzétek meg a dx11-es teszteket ,ott már sokkal erősebb a 7750 az 5770 hez képest , új játékoknál már előrébb lehet, de egy szinten biztos, és fogyasztás se mindegy,mert az fele annyi :)
A catalyst driver is kérdéses lehet,hogy az új driverek mennyire fogják támogatni az 5770-est

LIve for Nothing,Or Die for Something?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.