Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

A Havas vs molett hölgy durva volt. :DD

(#2) puttputt válasza gabor85 (#1) üzenetére


puttputt
őstag

A "Playgirl", mi? :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) talmida


talmida
Közösségépítő

Szia puttputt,

Csere Anitánál lehet érdeklődni a kiadó helyiségek ügyében. Szerintem ez elég egyértelmű.

A nyilvános WC viszont félelmetes. :Y ..hmm, tényleg mi van akkor, ha egy jószándékú egyén rád húzza a rolót, amíg lent vagy? ...lakatról nem is beszélve (ott a lakat helye)..:F

Te a rágógumin akadtál ki, miközben az a piacos hölgy zsebrevágott egy jókora paprikát? :Y
... ugyanehhez a videóhoz van még egy kérdésem: Miért csak 12 éven felülieknek ajánlott??? Vagy a 12 az IQ#? :F

HH pedig tényleg szégyellheti magát.. :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4) csimav


csimav
senior tag

Ez Pest...
Kavarodás... csövesek mindenütt...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) puttputt válasza talmida (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Szia-szia!

Egyértelműnek egyértelmű, viszont annál viccesebb.

- Például, vagy csak egyszerűen megy a "live show".

- Az nem is tűnt fel. A stílusa viszont félelmetes! :D Tényleg lehetne "médiaszemélyiség".

- Nem tudom, ott nálatok mennyire dívik ez..., itt már minden korhatáros... amúgy, az ilyen szennyműsorokra rákerülhetne a 18-as karika is, nyugodtan. Sok más is elhülyíti az ifjúságot... Egyébként, a múltkor, amint bekapcsoltam a TV-t, az első, amit láttam egy "meztelen női tompor" volt (igyekszem szakszerűen és finoman fogalmazni), 12-es karikával, 20:20 perckor, tehát főműsoridőben. Majd megbüntetik őket 5 év múlva, 10 percre... :U

- Nos... Havas többet is tehetne, amit tesz..., mert több kitelne... ez sok "médiaszemélyiségre" vonatkozik, csak hát így könnyebb.

csimav: Azok szerencsére "csak" munkások voltak - ahogy láttam -, de végül is igazad van, lassan már valóban nem sok a különbség. :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Az utolsó kép... Hát, mit is mondjak... Inkább semmit :( :(( :O :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az a nyilvános WC a körúton nem fizetős? Lent WC-s bácsi strázsál, én még sosem próbáltam. :)

(#8) rep3at válasza Crystalheart (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Jót szórakoztam. Köszönöm putt! :R

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#9) talmida válasza puttputt (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Én az utolsó képen egyáltalán nem botránkoztam meg, mert Londonban is így heverésznek az emberek a parkokban. Nem nagy ügy. ;)

Persze itt is van, ami korhatáros, de abban vagy csúnya beszéd van, vagy valami erkölcstelenség. Én különben nem ismerem azt a műsort, ..szóval bocs az értetlenségért. Ha egyet is láttam volna, valószínű nem lett volna kérdésem. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#10) R válasza talmida (#9) üzenetére


R
aktív tag

zöldebb a fű, kevesebb kutyaszar

(#11) Crystalheart válasza talmida (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Há' csak azok ott nem épp csövesek, mint nálunk. :D A te képednek a nyári Margitsziget felel meg, nappal.

R: meg több a Photoshop is :D

[ Szerkesztve ]

(#12) csimav válasza talmida (#9) üzenetére


csimav
senior tag

Ott azért heverésznek az emberek a parkban, mert szeretik a természet lágy ölét.
Itt meg azért, mert csövesek.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#13) Fecogame válasza talmida (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezért megyek én Angliába ( többek között ) :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) puttputt válasza Crystalheart (#11) üzenetére


puttputt
őstag

talmida: Bizony. Sajnos, ez manapság már szinte kikerülhetetlen. Inkább a hanglejtés, a mozdulatok és a személyiség, ami összevetendő. A beszédstílust kevésbé érdemes vizslatni. De kicsit ki is sípolták - legalább is próbálkoztak :).

Crystalheart: Hát ja. [link] :D Golfozni is lehetne rajta...- csak hogy egyik kedvenc sportomra... - :D
A WC amúgy az Astoria körzetében van, gyakorlatilag az egyik felüljárótól felfele, rögtön bele lehet botlani. Sajna nem tudom, nem vizsgáltam meg közelebbről. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Crystalheart válasza Fecogame (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha egyszer Londonban olyan szép, verőfényes napsütés van, nem csoda, ha mindenki, aki teheti, lerohan a parkba sütkérezni - ritka pillanat ;]

Én egyáltalán nem értem, mi a rákért nem takarítják el a csöveseket a közterekről. Az ország szégyene.

[ Szerkesztve ]

(#16) talmida válasza Crystalheart (#11) üzenetére


talmida
Közösségépítő

puttputt képén nem látszott, hogy azok csövesek lettek volna. :U :B

De elhiszem, ti jobban tudjátok..Na, de, ha csövesek, vagyis otthontalanok, akkor valahol nekik is kell aludni..Nem? :F

IN GOD WE TRUST!

(#17) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ezek most csövesek?

(#18) puttputt válasza hejesírásó (#17) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem csak pihengető munkások voltak, a többség öltözete alapján, de nehéz volt eldönteni...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) Dany007 válasza talmida (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig ez tényleg a normális átlagos nyilvános wc. Egyszer már megmentett az elfolyástól :D
Persze tény, hogy egy szutyok mocsadék...
Nálatok milyen nyilvános wc-k vannak? Csak kíváncsiság :) Uh, de te most alszol,mi? :D A fenébe... Most várhatok amíg felkel nálatok is a nap

Hja, amúgy a napozó emberes képek nagyon komolyak :D Hol fényképezted? Melyik napszakban? Vajon használtak fényvédő krémet?

[ Szerkesztve ]

(#20) puttputt válasza Dany007 (#19) üzenetére


puttputt
őstag

Voltál már ott? :D Én nem mertem lemenni, mert úgy tűnt, hiányzik az ajtó. :DDD

A Népliget mellett, dél körül járt... R-uhafaktort... :))
Amúgy, ott 100Ft egy WC... Annyiból már "vehetsz" magadnak egyet. :U :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) Dany007 válasza puttputt (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm én nem pont ott voltam, de megnemtom már mondani hol. Annyit tudok, hogy metróval mentem, és egy régi samsung fényékpezőt vittem szervízbe egy bazinagy házba... Mind1, ott az út szélén volt egy ilyen. Persze ajtó azon se volt :D Viszont akkor nagyon jól jött!

Szal ez megy a Népligetben délkörül... Elég kemény. Hasonfekve ruhában napozni... : ) Lehet csak a tarkóját akarta lebarnítani, ha nem volt már az eredetileg is... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.