Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bozarjoska


bozarjoska
őstag

3-5 óra... :( az igen csak kevés, kár érte

(#2) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Már csak SIM kártya hely kellene bele :))

bozarjoska

Amíg a mobiltelefonok sem tudnak 1 napnál tovább menni, gyengébb procival és kijelzővel, addig mégis mit vártál?

[ Szerkesztve ]

(#3) bozarjoska válasza Fancy-boy (#2) üzenetére


bozarjoska
őstag

legalább annyit menne mint az előd 5-6-7 órát, jó persze ez sokkal durvább gép de így nem árt 1 pót akku ha nem csak játszani akarsz vele ^^

(#4) anulu


anulu
félisten

nem Vitás, hogy jó cucc lesz ez :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) baliii válasza Fancy-boy (#2) üzenetére


baliii
senior tag

Van benne... :)

(#6) Prime110 válasza bozarjoska (#3) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nekem az előd (3001) sem ment annyit, illetve ez így nem igaz, Patapon-ozás alatt hazajöttünk Prágából busszal és csak valahol Győrnél kezdett villogni a LED, hogy "éhes".
De ez egy GOW alatt sosem ment volna, ott a 3 óra sem volt meg talán soha. Ha ilyen látvánnyal kibír 3-5 órát a Vita akkor szvsz, semmivel sem rosszabb az energiafelhasználása mint az elődé!

(#7) rankesz


rankesz
veterán

Nagyon durva lesz hardveresen, kíváncsi leszek mennyi idő lesz amíg ezt is feltörik, hogy 3rd party appokat lehessen rajta futtatni :B

(#8) anulu


anulu
félisten

remélem, a PS3 és a Vita között lehet majd vhogy a save game-eket szinkronizálni. pl F1 2011-ben...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Cythyel


Cythyel
senior tag

Fincsi lesz, már csak ps2 emu kéne rá és akkor totál happy lennék.

(#10) RexpecT


RexpecT
addikt

Szerintem ez kevés(mármint az akksi idő), bár a grafika biztos kárpótolni fog érte...

(#11) hack69 válasza RexpecT (#10) üzenetére


hack69
aktív tag

Méltó utód, csak a szemlélet lehet hogy nem a legjobb, mert nem változott.

(#12) Entryy


Entryy
aktív tag

Valóban kár az ilyen rövid akkumulátoros időért!
Beépített memóriája lesz?

Nem nagyon követtem figyelemmel a Vita bejelentéseket, de nem arról volt szó, hogy az UMD lemezek használhatóak lesznek vele? Nekem egész sok van, nem kéne kidobni őket.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#13) Huma


Huma
addikt

Gyerekkoromban milyen nagy szám volt egy kézikonzol. Régi szép idők. :)

Mondjuk én személy szerint nem értem ki az aki vásárolja ezeket. Számomra akkor halt meg a kézikonzol amikor a tetris unalmassá vált. :D
Én a telefonomon sem szoktam játszani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) PowerBuldog válasza Huma (#13) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az én gyermekkoromban a 999in1 Tetris gép volt a kézikonzol. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) anulu válasza PowerBuldog (#14) üzenetére


anulu
félisten

...és hogy tudtunk neki örülni! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) nghost válasza bozarjoska (#3) üzenetére


nghost
tag

"Áramellátás: beépített Lithium-ion akkumulátor, AC adapter"

ebből gondolom levezethető a válasz a kérdésedre..

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#17) Huma válasza PowerBuldog (#14) üzenetére


Huma
addikt

Nálunk is az volt. Egyetlen gyereket ismertem akinek nintendója volt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) ladlac válasza Cythyel (#9) üzenetére


ladlac
tag

Emulátorra (sajnos) nem sok esély van, de pár játéknak - FF, MGS - már bejelentették a remakejét Vitára. Remélem idővel egyre több ilyen játék jön majd ki. Resident Evilből és God of Warból is készültek ráncfelvarott verziók PS3-ra, szerintem ezek jönni fognak majd a handheldre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.