Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Rossz hír! :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Hm-hm..csak nehogy ne csak szoftverhiba legyen. Érdekes,hogy a gyàrtók egy évig fejlesztik, tesztelik a csúcsmodellt és ilyen hibàk vannak.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Reméljük tényleg csak szoftveres baj.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#4) Dr.Anonymus válasza Márko88 (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

" Érdekes,hogy a gyàrtók egy évig fejlesztik, tesztelik a csúcsmodellt"
- szerintem ez a termék fejlesztési ciklus már rég lerövidült
max az egész kifejlesztési idő lehet 1 év(amiben ugye elég sok előzetes tervezés, felmérés benne van, és akkor még sehol sincs egy hardver vagy software), de van hogy az is kevesebb

(#5) Mowa


Mowa
csendes tag

Sebaj, a bőr borítású hátlap kárpótol mindenért. Különben is, egy 170 ezres telefontól ne várja senki, hogy rendesen működjön! :))

(#6) vodkamaffia


vodkamaffia
csendes tag

Nekem az LG L70 telefonom ugyan ezt produkálja asztalra helyezve. Kézbe véve viszont mindig érzékel rendesen.

(#7) babkukta


babkukta
senior tag

ez azért nem a legjobb hír... és a probléma ott van, h szinte az összes flagshipnél eddig előjött vmi bibi. Most hirtelen eszembe jutott az S6nál, amikor a vaku nem alszik el teljesen, M9 melegedés, Z3+ melegedés, G flex 2 konkrétan laggolt, mint a qrvaélet, ennek a kijelzőjével vannak bajok. Azért elég szánalmas, h így kiadják a gyártók a telefonjaikat. ÉS MINDEGYIK! Nincs kivétel, mind hibázik vmit. Oké, javítják szoftveresen, de akkor is, ha már flagship, akkor ne ilyenekkel kelljen már b.szakodni. Márpedig ennek híre megy, és beleivódik a hírnevébe, ha javítják, akkor is. Nincs aki tesztelje ezeket?
Kajak ezt ki kell adni, h sokszor nem reagál a készülék az érintésre? Mellesleg nem is 1-2 készüléket érint, tehát nem egyedi hiba. Most tovább mehetnék, h a Z3+t meg az M9et is h lehetett úgy kiadni, h felfő a telefon, meg laggolós G Flex 2-őt, de felesleges, mert most ez a téma. Csak elég szánalmas, hogy egyre drágábbak a készülékek, és egyre több baj van velük

Üdvözlettel, Tibi

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

De em veszi senki észre, hogy:

1, a videóban töltőn van a telefon. Áram alatt nem százas a képernyő. Ez nem hiba, hanem kémia.
2, fektetve nem pontosan reagél a képernyő. Ez megfigyelhető több táblagépnél is. Na ebben már nem vagyok biztos, hogy miért van. Viszont kézben halál kezesek a szóban forgó táblák is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

MA teszterek/felhasználók, esetleg irhatnának...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) akosxyz válasza janeszgol (#8) üzenetére


akosxyz
senior tag

Hogy töltőn rosszul érzékel én először a Huawei P6-nál tapasztaltam. Bár az nem került ennyibe :DDD

(#11) Márko88 válasza janeszgol (#8) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nettó butasàg. Ha töltöm akkor is legyen jó a kijelző, és nehogy màr csak kézben lehessen hasznàlni. Még nem volt ilyen mobilom de akkor ezekszerint ez a jövő ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) falijja


falijja
őstag

Ez igy elég szánalmas..meg a 2 héten belül kopó bőr hátlap..

(#13) Blyan válasza janeszgol (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Rengeteg telefonnál előfordult ez már nálam is az évek során.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) ak76 válasza janeszgol (#8) üzenetére


ak76
senior tag

"Áram alatt nem százas a képernyő"

Nekem most is töltőn van az S5,nyomkodom,forgatom ide oda,nincs ennek az ég világon semmi baja,reagál ahogy kell.
Ellenben az alapszabály: megjelenést követő 2-3 hónapban nem veszünk semmit sem, az alatt többnyire kijönnek a készülék problémái,ráadásul a hype is lemegy.

(#15) aladab válasza moleculez (#9) üzenetére


aladab
tag

Nekem egyelőre semmi gond nincs a kijelzővel, most is töltöm, és tökéletesen reagál, a tesztet is megcsináltam, amit a cikkben írnak.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#16) mrThomi válasza janeszgol (#8) üzenetére


mrThomi
addikt

neken ano a 4x produkalta ezt ha töltön van. azthittem földhöz vagom

(#17) janeszgol válasza Márko88 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez függhet a telefon vastagságától is. Érdekes a 12 mm vastagságú Alcatel Pop C3 frankón érzékelt (már a lehetőségeihez képest persze) töltőn (egyedül fényerőt nem lehetett állítani ,de ez direkt volt).
De több készüléket is érint ez, én is találkoztam nem eggyel. Netto butasággal illetni a másik hozzászólását kicsit erős. Vagy neked mások a tapasztalataid?

Blyan: +1 (Sajnos, de csak azért sajnos, mert tényleg több készülék is "elszaródik", ha töltőn van.

ak76: A Note 3 és az S5 kb egyforma vastag. A paneltechnológia ua. Gondolom a szerelés is. Ma hétvégén ellátogat az öcsém megint. Elkérem a Note 3 telóját, a gyári töltőjét és leellenőrzöm. (Ezt sajnos nem tettem meg még, pedig sokat volt a kezemben.) De nem vonom kétségbe, amit írsz. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kár, hogy csak ezt a csonka hírt közlitek, mivel az ATT már ki is adott erre egy forced OTA update-et amit nem lehet letiltani. Ezzel ki is van javítva a hiba. [link] + [link]

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#19) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez is egy ok arra, hogy megszabtam, hogy 50000 forintnál többet nem vagyok hajlandó költeni egy (független) készülékre.
Annak is vannak gondjai, de nem költöm több mint egy havi bérem a kütyüre... :D

Samsung Galaxy A54

(#20) janeszgol válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Én sem, viszont 1 év múlva (2016 augusztus) lejár az előfizum és újra kötök egyet. (Lemondom, majd újra, mivel akkor járnak a kedvezmények, nem hosszabbítással.) És ez a G4 az egyik, amit kinéztem. 90 ezer alatt akarok venni előfizuval. Persze ha akkor drágább lesz a G4 3-5 ezres előfizuval, akkor eldobom. (A további kinézettjeim: Note 3 - tudom régi, de szuper, Galaxy S5 - ahogy olvasom, nincs nagy gondja.) És azért jó lenne tudni, mi az igazság.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Márko88 válasza janeszgol (#17) üzenetére


Márko88
aktív tag

A butasàgot nem úgy értettem,hanem erre a z egész helyzetre 200.000ért. Üdv ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#22) janeszgol válasza Márko88 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Értem, megbeszéltük. :R :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) yoshii válasza janeszgol (#8) üzenetére


yoshii
csendes tag

Fura lenne a dolog, az Oppo find 7a-nál nincs ilyen probléma, hiába van töltőn ÉS fektetve is, minden működik rajta, ahogy az illik. :)

(#24) djbelo


djbelo
senior tag

Ha nem az eredeti töltővel v usb kábellel tölti, akkor tényleg megbolondulhat a kijelző töltés közbe!

(#25) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nekem G3-am van, es eddig nem produkalta ezt a hibat. Tesom G2-je sem.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26) WinstonWolf válasza moleculez (#9) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nálam előjött valami gond...

Azóta nem is tudom visszakapcsolni a knock code-ot, se a húzásos feloldást... Csak a minta, pin kód és a jelszó működik... A többit ki sem tudom választani. Xda-n is sokan szenvednek ettől... Volt aki kompletten formázta a telefonját, de ugyanúgy nem működött a knock code. Ebből gyanítom, hogy nem szoftveres lesz a bug...

Most épp Párizsban vagyok, sok tesztfotó fog készülni, de ha visszaértem irány az LG szervíz... :(((

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#27) #67656192 válasza babkukta (#7) üzenetére


#67656192
törölt tag

Az s6-nál a vaku elalszik rendesen, csak
fluoreszkál. Ettől függetlenül van baj ott is.

(#28) maximilian4 válasza #67656192 (#27) üzenetére


maximilian4
addikt

Például?

Maxi

(#29) zseko válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


zseko
veterán

Én viszont 50e alatt nem vagyok hajlandó androidos készüléket venni.
Annak is vannak gondjai :P, de legalább nem sz.patom magam feleslegesen eleve szar hardverrel. S4-em van két éve, vannak hibái de nem érzek késztetést a cserére.

HR24.hu

(#30) Viktor0610 válasza zseko (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nincs gondom egyikkel sem. :P

Mind a ZTE V5, mind a Xiaomi Hongmi jól tette/teszi a dolgát. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31) madgie válasza djbelo (#24) üzenetére


madgie
titán

Ez pontosan így van :K A kínai olcsó töltök képesek ilyesmire.

(#32) jacis válasza wertigo1984 (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt minek is írtad ide most? :F

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) Viktor0610 válasza jacis (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért, mert korábban többen próbálták "általános" hibajelenségre fogni, holott nincs így. :)

Samsung Galaxy A54

(#34) babkukta válasza #67656192 (#27) üzenetére


babkukta
senior tag

Ja.. és a többi gyártónak miért nem floureszkál? És érdekes módon ha ez teljesen normális, akkor miért is adtak ki rá frissítést? :U Csak mert a Samsung úgy reagált a hírre, h majd adnak ki update-t rá

Szerk: pont ebből kifolyólag, a fluoreszkálást h lehet szoftveresen megszüntetni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#35) Urmy


Urmy
tag

Szerintem vannak emberek akik egész nap ezeket a "hibákat" keresik. Mindenbe lehet találni kisebb nagyobb hibát, annyira komplex készülékek ezek. Ráadásul ezek a határokat feszegetik, jóval esélyesebb egy kiforrott kevésbé csúcsra járatott műszaki eszközben hibátlant találni.
Kérdés ez a probléma mennyire érződik az átlagos használat mellett ? Ha 3ból 2x nem old fel a kijelző akkor gáz, de ha így asztalon ütlegelve néha nem érzékel, ki a fenét izgat.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#36) Urmy válasza babkukta (#34) üzenetére


Urmy
tag

Ez nem bug Ez feature :D éjjeli irányfény.. De lehet ha kiveszik 3 napos lesz az aksi!! 12 óra kijelzőidővel. :D

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#37) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

LG G4 - nehéz rajta fogást találni (és a kijelzőt feléleszteni) ;]

(#38) jacis válasza Viktor0610 (#33) üzenetére


jacis
nagyúr

Jah értem.. előre ment már a kolléga hogy megelőzze a bajt :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) maximilian4 válasza Urmy (#36) üzenetére


maximilian4
addikt

Egyébként elég érdekes dolog ez. Mert én több telefonnál is tapasztaltam. Korom sötétben és csak pár másodpercig a villanó használata után. Lehet ez csak szimplán fizika, a led-es villanó esetén tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#40) Halkow.


Halkow.
senior tag

Generált fake hír... a Samsung részéről... irigykednek sajnos hogy összeségében és a fotózás terén a g4 jobb lett nála, nem semmiért lett lepontozva 9-es re a tesztben is.

(#41) Roxbury válasza Halkow. (#40) üzenetére


Roxbury
őstag

Atya ég ez az ember. :D

Nagyon jo telefon ez a g4, foleg a bor hatlappal tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#42) Viktor0610 válasza Halkow. (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"nem semmiért lett lepontozva 9-es re a tesztben is."
Jah! Értelek! Már megint a SzamszungAréna volt a ktsg! :P

Szerinted akkor az ellenség megtévesztése végett van LG blog is az oldalon? :P :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#43) Peter.70


Peter.70
őstag

Ezt is érdemes elolvasni:)

http://mobilarena.hu/tema/re_problemak_az_lg_g4_erintopaneljevel/hsz_18-18.html

(#44) Halkow. válasza Roxbury (#41) üzenetére


Halkow.
senior tag

Htc-t is kicsinálta a sok fizetet userel hogy kamuzzanak rosszat írjanak, habár erre nem sokan emlékeznek. És mi van a hoz embert a samu bemutatóra és kapsz $$$.

Szóval ezek után nekem ne mondja meg nekem senki hogy a Samsung ártatlan...

(#45) ctvagyok válasza Halkow. (#44) üzenetére


ctvagyok
őstag

És ha te vagy a fizetett ember? Lehet az LG embere vagy és jöttél sározni a Samsungot. És mindezt egy LG hírnél. Gratulálok. ;]

(#46) Weeman1 válasza DiamondBack (#37) üzenetére


Weeman1
veterán

Meg van a fogás. :)

Xiaomi 11T Pro

(#47) Halkow. válasza ctvagyok (#45) üzenetére


Halkow.
senior tag

nincs kizárva :R :)) :R

(#48) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Vicc, hogy mar a G2 erintokepernyoje is szar (mar bocsanat, de megkeseriti az eletem), es sikerul nekik ezt generciorol generaciora tovabborokoltetni

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#49) Shanokk


Shanokk
újonc

Nekem LG G4 van és nem jött elő ez a hiba. A tesztet is megcsináltam.
Arra mindenféle képen jó volt ez a cikk, hogy az Alcatel Pop C1 kaliberű telefonokat kapirgáló arcok most fröcsögjenek bele az interneccbe. Sajnálatos, hogy ők nem tudnak szembesülni ilyen problémákkal, de nagy öröm tölti el kicsi szívüket, amikor 3 perc után betölt a mobilarena forum 320 x 480 -on. :D

(#50) Viktor0610 válasza Shanokk (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a középkategóriás készülékemmel a kezemben egyáltalán nem tartom sajnálatos dolognak, hogy nem szembesülhetek ilyen problémákkal! :P :D

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.