Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) Silenzio válasza QwErTy42 (#79) üzenetére


Silenzio
addikt

10 okostelefonom volt az elmúlt egy évben, azt kerestem, ami egy gimbalra téve jó kiegészítője a kameráimnak. Most azért van i11-em, mert rájöttem, egyelőre még mindig csak az iPhone elég megbízható videóban, köszönhetően annak, hogy iOS (és nem fos, megbízhatatlan, ezerféle limitációval megvert Camera2 API-implementáció) és hogy megkapta az Apple prores codecjét. Más labdába sem rúg, akár HW, akár Samsung, akár bármi más, mert örökké frame droppolni fog vagy kompatibilitási problémákba ütközöl, vagy le lesz tiltva a kamerád 3rd party appban (Xiaomi, Oneplus, Samsung).

Nekem ennyi az indokom, számomra csúnya, ormótlan, nehéz telefon az i11, és az iOS-t sem csípem, de maradok, mert ez teszi a dolgát, a droid meg kezelhető, vágható mozgóképre még mindig alkalmatlan. Ld. minden második Mobilarenás teszt: "Youtube-ra feltöltés előtt nem tapasztaltunk frame dropot." Hát persze, de mivel szar a codec, feltöltés után már lesz, kivéve, ha nem exportálod ki képkockánként néhány tízezer png-be a kurva videód, és nem csinálsz belőle újra képkockánként mozgóképet egy vágóprogramban. Azt meg csinálja, akinek nyóc anyja van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.