Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egy remaket én úgy képzelek el mint a Zelda Wind Waker HD remakeje, vagy a Resident Evil 2-3...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Prince játék nos...nem ilyen lesz az eddig látottak alapján :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom a porcelánbabát a képen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ha úgy fog kinézni, ahogy bemutatták, akkor Switchen is lesz 1080p60fps dokkolva ;] ;]

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Amit eddig láttunk, az alapján kb. Switch-re érdemes kiadni. A többi platformon azzal nem mernék a nagyközönség elég állni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) oriic válasza ribizly (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy pletyka (Nem találtam egyelőre hozzá forrást), hogy amit eddig láttunk az alapból a Switch kiadás volt.

Live-Die-Respawn

(#7) Silεncε válasza oriic (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem ez inkább wishful thinking ;] :P

(#8) ribizly válasza oriic (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Az sokmindent megmagyarázna. De kételkedem. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) Samus


Samus
addikt

A kép alapján olyan lesz, mint a Fahrenheit HD (Indigo Prophecy). Ott is egy gombbal kapcsolható volt a régi és a HD mód, és a klasszikus szebb volt több helyen is (még csak meg sem röccent közben az engine)...Az egésznek annyi értelme volt, hogy újra felkerült Steam-re, és natívan támogatott magasabb felbontásokat/más képarányt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) oriic válasza Samus (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trailert láttad? :D

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jesszus marietta :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Frod válasza oriic (#6) üzenetére


Frod
addikt

Abban a világban amikor minden tréler IS az 1M+ -os pécén fut, mindent ultrán, ott eléggé ilyen utolsó utáni reménysugárba kapaszkodás, hogy a reveal tréler pont a leggyengébb hardware-en futott :DDD
Én bizakodó vagyok, hogy a két hónap csúszás nem csak simán a covid/homeoffice kombó miatt van, mint máshol, hanem igenis nekiestek újra a karaktermodelleknek.

Do you see the white shadow?

(#13) Plazmacucci válasza oriic (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké de ehhez miért kellett kicserélni a grafikákat. Az eredetit kiadják switchre és profit. Most ugyan olyan szar a grafikája mint 15 éve csak máshogy néznek ki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) Samus válasza oriic (#10) üzenetére


Samus
addikt

Mostmár igen. Bocsi, a fény-árnyék effektek szebbek, és minden színesebb (az eredeti kicsit homokszínű volt :D ), és a meseszerű átvezetőket lecserélték a játék motorjával rendereltekre. De így első ránézésre továbbra is ugyanaz. Ez nem remake, ez szimpla pénzlehúzás. Továbbra is azt mondom, akkor fog érni valamit, ha a titkos első Prince pálya mellett megkapja az első rész összes pályáját felújítva.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) wattafaka válasza Sirandrish (#1) üzenetére


wattafaka
senior tag

Ne reménykedj :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.