Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Általában nem jó ómen, ha egy film kapcsán az az első információ, hogy mikor kerül a mozikba...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) rdt89 válasza Cifu (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Reméljük James Wan és mellé egy remek szereplő /nem színészek hanem harcművészek/ által levezényelt filmet fogunk kapni, és akkor annyira nagy baj nem lehet.

(#3) oriic válasza Cifu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd jönnek a hírek hogy elhalasztották fél-1 évvel a premiert. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak abban bízok hogy r18-as lesz. Mert, ha nem, akkor else kezdjék...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5) gabor7th válasza Cifu (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Youtube-n azt mondták, hogy Ausztráliában készül, rekord nagyságú büdcsével, tehát ez nem valami B kategória lesz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) VágniValó válasza icemad (#4) üzenetére


VágniValó
addikt

Mortal Kombat nem lehet más kategória csak R-rated, ha nem az lesz előre kiherélik magukat. Számomra várós, mivel még semmit nem láthattam, ami kedvem szeghetné ^^

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) gabor7th válasza VágniValó (#6) üzenetére


gabor7th
addikt

Csakhogy egyidőben szeretnék ha sok gyerek is elmenne megnézni, úgyhogy szerintem nem lesz igazán brutal.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8) errorcode06 válasza gabor7th (#7) üzenetére


errorcode06
őstag

Legjobb tudomásom szerint az összes MK 18+os minősítést kapott, úgyhogy ha kisgyerekek számára forgatják, szerintem jobb ha nem kerül a mozikba...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) gabor7th válasza errorcode06 (#8) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem rosszul emlékszel, legalábbis amikor én láttam a moziba voltak ott gyerekek.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) rdt89 válasza gabor7th (#9) üzenetére


rdt89
addikt

A Deadpool 2-n is voltak gyerekek mikor én néztem.

Amúgy jogos szerintem a Mortal Kombat filmek és sorozat se volt egyik se r+-os.

(#11) gabor7th válasza rdt89 (#10) üzenetére


gabor7th
addikt

Én se voltam még felnőtt amikor láttam, de mostmár éppenséggel azért mert a rajongók többsége idősebb lehetne, hogy jöjjön durvább film, de szerintem tuti, hogy inkább a minél több generációt célozzák meg.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#12) Gebriel


Gebriel
veterán

Pedig ha legutóbbi játékrészek alapján csinálnák a filmet jó kis vérengzős film lenne belőle :D

(#13) rdt89 válasza gabor7th (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Volt egy promóciós videó 8 perc körüli. Michael Jai White volt benne, meg Lateef Crowder. Szerintem az a vonal jó lenne, plusz egy kis brutality, mint a rajtaütèsben. De igen ritka a korhatáros film, mert a bevétel fontosabb, pedig egy Scott Adkins-es kivégzéses testrész szaggatàsos sötét tónusú filmre vevő lennék.

(#14) gabor7th válasza Gebriel (#12) üzenetére


gabor7th
addikt

Érdekel engem is, hogy vajon mi lenne az alapsztori, mivel a legutóbbi játék spoiler! lerombolta az alapok egy jelentős részét (pl. elder godok halála) és ha a film majd egy újabb MK játékkal együtt érkezik, akkor lehet a két projekt együtt készül és valami új lesz, nem valami régebbi játék rész történetének filmrevitele.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#15) ribizly


ribizly
veterán

Nos. Ha ezt végre valaki olyan veszi a kezébe, aki nem "csak megcsinál egy újabb filmet", akkor talán kaphatunk egy normális adaptációt. A rendező számomra homály, de a producer bíztató (Fűrész alapján). Csak annyit kell intézni, hogy Christopher Lambert kerüljön vissza, mert számomra Ő Raiden, hiába nem passzol rá az akrobatikus, verekedős dolog. Story-t meg lehet már bőven meríteni a játékokból, szóval nagyon forgatókönyvet sem kell írni. 😉

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) smc


smc
addikt

Alig várom, hogy lássam a legújabb szélhámos filmet! ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#17) Neovenator válasza smc (#16) üzenetére


Neovenator
senior tag

:DD :DD

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#18) melega


melega
őstag

Az első részénél jobbat nem fognak tudni csinálni.Azt még szívvel lélekkel csinálták amúgy az jól sikerült a színészek már öreg emberek, de nekem Tolisa Soto meg Robin Shau meg aki Johnny Caget jázszotta még mindig szimpatikusak, csak öregek már a filmhez

Mind kiváló harcművészek, vagy azok lennének.
Az hajlékony rugalmas alkatuk gyors reflexeik megvannak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#19) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

"- Kitana erre ment. Érzem az illatát.
- Én nem érzek semmit.
- De én igen. Nagy szart. " :D

Vagy pl. ott van ez is:

" - Én szint úgy alvilági főnök vagyok. Már úgy értem odahaza.
- Micsoda mázlisták azok. Odahaza! "

Zseniális szinkron volt 😃

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#20) tibaimp


tibaimp
nagyúr

MOst néztem az imdb-n, hogy ez a rendező: Simon McQuoid , konkrétan még egy filmet sem csinált, ez lesz neki az első, bátrak.....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) ribizly válasza tibaimp (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Ezért írtam, hogy számomra homály. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

"A 90-es évek gyöngyszemei voltak a Mortal Kombat filmek"

Khm...biztos a többes szám? Az első rész legfeljebb. A második egy hulladék volt :D

[ Szerkesztve ]

(#23) icemad válasza WhiteWalker (#22) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Volt még sorozat is. Bár az se volt valami nagy cucc...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24) oriic válasza icemad (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az legalabb jol vegzodott;]

Live-Die-Respawn

(#25) rdt89 válasza oriic (#24) üzenetére


rdt89
addikt

Mondhatni egyedi volt. Amúgy én imádtam azt a sorozatot, jó volt a zenéje a harcok is és tetszett, hogy pár színész játszott el mindenkit is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) oriic válasza rdt89 (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És az egész két udvaron játszódott, ahol ugyanazokat a köröket sétálták le a statiszták. :D Imádtam minden percét. :C

Live-Die-Respawn

(#27) rdt89 válasza oriic (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Milyen szép is volt, mikor SPOILER! Shao Kahn és Raiden Önmagával harcolt. :D

(#28) melega válasza rdt89 (#27) üzenetére


melega
őstag

Az első része meg a sorozat jó volt, a 2. rész egy gané.

Viszont az első részénél jobbat nem fognak tudni csinálni, bár ez egyéni vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#29) ribizly válasza melega (#28) üzenetére


ribizly
veterán

Mint film az egy jó próbálkozás, mert nem akart feltétlenül játékadaptáció lenni. Nekünk (rajongóknak) meg vannak benne igen jól eltalált jelenetek, amik maradandóak. Mindeközben egészen komolyan tudta venni magát még a sok helyen gyengus forgatókönyv ellenére is, valamint rendkívül jó volt a gárda meg a beszólások. Ezt nem tudta hozni a második rész, mert az már inkább paródiának tűnt helyenként, nomeg a kb. 0 story, feleslegesen belepumpált karakterek (ami ugye az első részben szépen limitáltan volt benne), béna CGI igen elrontotta a dolgot. Én drukkolok és természetesen meg fogom nézni, de ha nem lesz benne Christopher Lambert, akkor helyből hátrább indul, mint az első. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.