Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Mindig élmény olvasni :). Gyönyörű

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) potyautas válasza TheLázs (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm :)

(#3) Tutu7030


Tutu7030
veterán

"Nekem ott van az otthon, ahol te vagy."
Mennyire szép gondolat, és mennyire elkopott mára. :(

Tetszett az öreg hezitálása az utazással kapcsolatban. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tudod, hogy kell fenntartani a feszültséget. Benne van a pakliban, hogy Jani bácsi rosszul lett. Na ebbe inkább bele se gondolok.

Ami azt illeti, élmény volt ez a történet is, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) potyautas válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Miért mondod, hogy elkopott? Én még senkitől nem hallottam. Azt hittem, én találtam ki.

[ Szerkesztve ]

(#6) UnA válasza potyautas (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

+1, én se értem, miért lenne elkopott. :N

(#7) Tutu7030 válasza potyautas (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én már hallottam/olvastam ezt valahol. :)
A mai fiatalságnál egyszerűen nincs meg ez a kitartást (tisztelet a ritka kivételnek), hogy eljussanak eddig egy kapcsolatban.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) imi1218_


imi1218_
újonc

Annyira jól írsz. Már megint nagyon várom a következőt. És kedvet is kaptam felmenni a Mátrába a családdal.
Jani bácsi kalandjai nyomtatott formában is megállná a helyét szerintem. Én venném :)

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Jani bácsiék útrakeltek. Tesznek egy kis kitérőt a következő részben. "Meglepetések"

(#10) Vakegérke válasza potyautas (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnapra marad az élvezet. Most megy a NyalóVilág. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.