Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tibi666 válasza csimav (#250) üzenetére


tibi666
senior tag

én megmondtam volna, hogy kösz, de már jóllaktam azóta.

(#252) mephi666 válasza tibi666 (#251) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk a rendszergazda csinálta azt a suliban, hogy ha késve hozták ki neki a pizzát, akkor megmondta a gyereknek, hogy: "b@zmeg nem kapsz borravalót, hanem majd csak akkor, ha időben kihozod..." én nem szoktam ilyen bunkó lenni... meg türelmes vagyok... ahonnan rendelni szoktunk, onnan átlagban 20-30perc alatt kihozzák frissen-forrón (kecskemét belvárosból kb 10perces út) és úgy csinálom, hogy kirakom a pénzt/csekkeket a hűtőre, hogy mikor csöngetnek, kéznél legyen... párszáz forint borravalót mindig rászámolok... 40-50 perc környékén csökkentek rajta, ha nagyon késnének... 1óra fölött meg kb semmit nem kap (százasra kerekítek felfelé és kész)

én ma pár zsömlét fogok venni, aztán otthon ham&eggs-es készítek... ahhoz jött meg az étvágyam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#253) tibi666 válasza mephi666 (#252) üzenetére


tibi666
senior tag

én debrecenben vagy a don pepétől, vagy a don pedrotól szoktam. mindig hamar hozzák, és finom. a rendelés értékétől függően 2-300ft borravalót szoktam adni, és előkészítem a pénzt. ő is haladni akar, meg én se akarok tökölni előtte. :)

volt olyan hely, ahova 1 óra várakozás után betelefonáltam, és még ők voltak felháborodva, hogy mindjárt indul a futár, ne aggódjak. na, ezt kétszer eljátszották, azóta nem rendeltem onnan. meg olyan is, hogy felhív dühösen a futár, hogy itt áll az ajtó előtt, de nem látja a nevemet, most mi van. mondom neki, akkor benézted, és rossz helyen vagy. az kizárt, a gps ide hozta... aztán kiderült, hogy egy utcával arrébb volt a gyerek. érdekes módon mindenki mást jó helyre hozott eddig a gps. tőlük se rendeltem többször.

ha meg pesten vagyok, akkor mindig más a kiválasztott.

a ham&eggs meg nagyon finom, csak én nem rajongok annyira a tükörtojásért. most hogy eszembejuttattad, holnap, ha megyek bevásárolni, akkor veszek tojást, és jóféle kolbászt, olyan rántottát csinálok, hogy csak na. meg egy kis sajt is kell még bele. :)

[ Szerkesztve ]

(#254) pohár válasza tibi666 (#253) üzenetére


pohár
félisten

Úgyszint, Don Pepe a nyerő :D
De Kecsón nem tudom mi lett vele, kinyitott már a Malomban a "műhelyük" mephi?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#255) blokad


blokad
senior tag

3 havi adag ciba vision air optrix plus kontaklencse 10800 HUF hozzá lötyi 3100 HUF.
Két tejszínkocka;két dobos szelet;két szekszárdi tál összesen 1100 HUF.

(#256) mephi666 válasza pohár (#254) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott volt sokáig don pepe, de múltkor, amikor ott akartunk pizzát enni, be voltak zárva (kb 3-4 hónapja... nem vagyunk oda a malomért és ritkán megyünk be) nem tudom, újra megnyitottak-e? finom volt a pizzájuk tényleg...

ma szerintem valami bolognai-t rendelek, mert délután beújítok egy x2 250-et és nehéz egyszerre gépet szerelni meg kaját főzni :) (asszonynak meg valami salátát hozatok, mert ő meg később ér haza és az hidegen is ehető) mást nem tervezek venni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#257) csimav válasza mephi666 (#256) üzenetére


csimav
senior tag

Én is rendelnék a Don Pepétől, de vidékre 4-500 Ft a szállítás...

Ma is megyek dokihoz, majd amit felír azt veszem ma.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#258) pohár válasza mephi666 (#256) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, már nyár elején is be voltak zárva :N
Ha felhívod őket, akkor mi van? Valaki csak felveszi a telefont :D

Mi miután bezárt, mindig az Italiano-ból rendeltünk rendes kaját meg pizzát is :K (ha jól emlékszem ez a neve :D)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#259) mephi666 válasza mephi666 (#256) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, a proci nem jött meg a boltba, így nem rendeltem kaját sem... viszont vettem 2 doboz karpackie sört 2x140huf-ért a közeli vegyesboltban :) (a menü így lecsós máj lesz...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#260) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ma vettem egy nagy levegőt. :DDD

Majd sapkát is veszek. Nyílt a Timur utcában egy új turkáló.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#261) pohár válasza JetiRulez (#260) üzenetére


pohár
félisten

Turkálóból sapkát? :F

Ííííjjjj :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#262) sagesz93


sagesz93
addikt

Ma suliba vettük töriből az invesztitúraharcot, infóbol a word-öt vesszük, etc.. :D
Amúgy ma lendületet is vettem magamon, majdnem lekéstem a buszt :DDD
Amúgy nem vettem igazából semmit.

(#263) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Pizza :
Rendeltünk be a céghez egy családit,ki kellett mennem a portára érte egy szál pólóban mert nem engedik be a pizzást sok a lopás(NEM én voltam),azt mondja a srác 1350.Néztem kereken,de nem röhögött.Adtam 50Ft borravalót nehogy má bunkónak nézzen,ja amugy 2150 a családi :DDD

Májkrém,4 zsömi,piskótatallér 620 píz :K

(#264) blokad válasza sagesz93 (#262) üzenetére


blokad
senior tag

hanyadikos vagy?

(#265) sagesz93 válasza blokad (#264) üzenetére


sagesz93
addikt

10.
Szégyen hogy a word-öt vesszük infóbol. 8.-ba ment már az excel :D
Már ha ezért kérdezted.

[ Szerkesztve ]

(#266) DeadMeat válasza JetiRulez (#244) üzenetére


DeadMeat
veterán

Haver szemben lakik a pizzériával.Egy 2 sávos út választja el őket.Mennyi lehet 10m?Na ő innen is rendel,és átviteti a futárral :U

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#267) pohár válasza DeadMeat (#266) üzenetére


pohár
félisten

Eh, nem parasztság :D :W :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#268) DeadMeat válasza pohár (#267) üzenetére


DeadMeat
veterán

És most jön a csel:Megengedte a futárnak,hogy a kapu bejáróra barkoljon,igy nem zuzzák le az uton közlekedők a kocsiját a futinak.A másik oldalon nincs hely.Muszáj átmennie oda a pizákkal,és csak becsönet vele,aztán viszi ki a többit. Rafinált mi? ;]

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#269) pohár válasza DeadMeat (#268) üzenetére


pohár
félisten

Ejj de cseles :C :D
Én is így csinálnám :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#270) JetiRulez válasza sagesz93 (#262) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ugyan mit kell ezen szégyellni? Mi még most 12-ben is a Word-nél tartunk és tavaly kezdtük. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#271) sagesz93 válasza JetiRulez (#270) üzenetére


sagesz93
addikt

Én nem szégyellem, csak már vágom a word-öt aztán unalom van :D
Még ilyen üzletemberképző/titkár féleségü suliba járok ahol felsőfokon tanítják az infót majd elvileg .. :D(gépirás van, hát nagyon élvezetes.) :C

(#272) JetiRulez válasza sagesz93 (#271) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez véletlenül nem a Centi? Mert ugyanazt tanuljuk.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#273) Bencexp válasza JetiRulez (#272) üzenetére


Bencexp
tag

Még semmit de mindjárt veszek egy pisztolyt és lelövöm a szomszéd fiát. :DD Trombitálni tanul és annyira nemtud hogy már fáj tőle a fejem...

Jako vážně?

(#274) mephi666


mephi666
nagyúr

mit vettem ma? 2érzéstelenítő+1 foghúzás ára: 6000huf, de a tudat, hogy este bírok normálisan aludni és nem ébredek fel kb. 40-szer, megfizethetetlen... :) de legalább még mindig zsibog a fejem, mintha ittam volna... csak kicsit drága a móka...

...habár jobban is el tudtam volna költeni ezt a 6ezret... pl 1üveg finlandia, 1üveg metaxa meg néhány sör jobban jött volna :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#275) kali


kali
legenda

Singer_2250_Tradition varrógépet az asszonykámnak... :DD

(#276) pohár válasza mephi666 (#274) üzenetére


pohár
félisten

Én simán aludtam foghúzás után, még öblögettem is egy kis hp-vel foghúzás után :DD

Én 3 szelet sonkás pizzát és egy üveg NaturAqua-t egy pékségből :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#277) concret_hp


concret_hp
addikt

virágot az asszonynak, meglepően olcsón (750)
egy "magyaros csirke" elnevezésű kínait :D (660)
2 csomag instant teát 229/db
3 zsömi szumma 35

vagy fullba vagy sehogy :D

(#278) pohár válasza concret_hp (#277) üzenetére


pohár
félisten

A Sherry-ből szoktál kínait venni?
Ott vannak ilen dolgok :D
A magyaros csülök vagy miazisten is nagyon jó náluk :K :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#279) concret_hp válasza pohár (#278) üzenetére


concret_hp
addikt

nem

Ruyi meg "a kiskínai" többnyire, ill. a ferenc körúton van egy kínai ott szoktam még venni.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#280) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egy nagy tál Somlói galuskát ettem ma 695 Ft-ért. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#281) JetiRulez


JetiRulez
őstag

60 Ft-ért vettem ma a kórházban egy pohár meleg vizet, ugyanis elfogyott a Tiramisu íz az automatából. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#282) pohár válasza JetiRulez (#281) üzenetére


pohár
félisten

Pppppfffffff :DDD :DDD :W :DDD :DDD

Én nagyon nem vettem semmit mostanában, majd parfümöt tervezek magamnak, mert totálisan kifogytam, így is apám Pumáját koptatom :D

[ 4876 megjelenés ]

Hoppá, de népszerű (lett) a topic :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#283) keIdor


keIdor
titán

Vettem ki az automatából 20k-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#284) JetiRulez válasza keIdor (#283) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én csütörtökön vettem ki egy ezrest, de nekem csak 500 kellett volna, viszont az nem volt az automatában. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#285) ABE


ABE
őstag

Vettem 1,5 liter házi tejet, 300 birodalmi tallér volt az ára flakonnal együtt.

(#286) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Reggelire egy Ernő menü volt a Burger Kingben 500 Ft-ért.
Jó rég nem ettem már hamburgert.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#287) No-kia


No-kia
őstag

egy e3200 procit :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#288) Lengyi


Lengyi
aktív tag

4 doboz sört, egy pakk ásványvizet és 2 doboz cigarettát. Nagyjából 2000 Ft-ért.

(#289) pohár válasza No-kia (#287) üzenetére


pohár
félisten

Én is azt akarok a közeljövőben :DD

Most rendeltem egy Paco Rabanne XS 30ml parfümöt, ~3600ft-ért :))
Akinek kell olcsón, nagyon olcsón parfüm, szóljon és megoldjuk :D
Még van másfél napotok hogy jelentkezzetek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#290) Gergő_


Gergő_
őstag

mivel szezonja van, többek között sütőtököt

(#291) pohár válasza Gergő_ (#290) üzenetére


pohár
félisten

Fúúúújjjj, bblláááá :O :D
Utálom a tököt minden formában :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#292) Gergő_ válasza pohár (#291) üzenetére


Gergő_
őstag

én csak ezt az "orange"-t szeretem sütőtöknek

(#293) I_Am válasza pohár (#291) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor gondolom ülve végzed a kisdolgodat is. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#294) pohár válasza I_Am (#293) üzenetére


pohár
félisten

Hogy te milyen kreatív vagy ma :D :D
Az előbb az éjszakaiba, most meg itt :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#295) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ma lett volna egy Joystick 500Ft-ért, de az utolsó másodpercben túllicitáltak, úgyhogy csak egy Ikea hotdog volt 100 Ft-ért. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#296) concret_hp válasza JetiRulez (#284) üzenetére


concret_hp
addikt

mivel minden automata csak kerek ezreseket tud kiadni, és egyikben sincs 500as, így ez nem olyan meglepő :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#297) JetiRulez válasza concret_hp (#296) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én nem tudhattam. Sose volt még bankkártyánk. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#298) dabadab válasza JetiRulez (#297) üzenetére


dabadab
titán

Egyebkent regebben volt otszazas is, vmikor a kilencvenes evek masodik feleben tunt el az ATM-ek kinalatabol.

DRM is theft

(#299) mephi666 válasza JetiRulez (#297) üzenetére


mephi666
nagyúr

anno, amikor középsulis voltam, valahogy akkor volt még tényleg 500-as benne... meg mintha kb. minden automatánál lehetett volna pénzt is berakni... (most mintha nem lenne már ilyen lehetőség...) középsulis voltam és általában úgy spóroltam meg a zsebpénzemet, hogy suliba menet mindig beraktam az aznapi 200ft-osomat a kártyámra :) egyébként volt nálam kaja meg menzás voltam mindig... az a pénz csak csokira meg hülyeségekre ment volna el...

ma mit veszek? szerintem néhány doboz sört, aztán otthon egy jó fürdőt :) (karpackie sör 140huf/doboz a közeli kisboltban... 6db szerintem beugrik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#300) pohár válasza mephi666 (#299) üzenetére


pohár
félisten

Elvileg most is lehet betenni borítékban pénzt az automatába :K

Túlléptük az 5000 lekérést is! :C

Hajrahajrá, meséljen mindenki mire költi a fizuját, vagy szülők pénzét :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.