Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Lenry


Lenry
félisten

nem tudom

ha elgondolkozok, akkor arra jutok, hogy egyik színt sem kedvelem jobban a másiknál.
de a tudatalatti dolgok azért hatnak. szeretek semleges színekbe öltözni, rengeteg fekete, fehér és szürke ruhám van, fekete az egyik táskám, szürke a másik, fekete a cipőm, így kijelenthetjük, hogy ezeket jobban szeretem.

nem szeretem a túl harsány színű dolgokat, vagy azokat, amik túl sokféle színűek egyszerre (kivétel ez alól a szivárvány, mint égi jelenség, mert az szép)

s hogy miért? mert szeretem, ha nem vesznek észre, ha nem akarom. szeretem, ha bele tudok olvadni a környezetbe, nem tűnök ki a többi ember közül, ha nem akarom, márpedig városban a szürke erre tökéletes.

a színek a nőknek valók. Párom csodásan néz ki egy-egy szép színes ruhában, Őt nem is nagyon tudom szürkében elképzelni, egyszerűen nem illik Hozzá.

nem szeretnék színtelen környezetben élni. szeretem a zöld szobámat, a piros párnámat, és a vörös-fekete takarómat vagy az eredetileg kék egérpadomat.

de egyik színt sem szeretem jobban az összes többinél....

de a rózsaszínt nem szeretem. utálom a cicababákat, plázacicákat, a hülye kislányos gügyögést, a hello kittyt, és a playboy-mániát. nekem a rózsaszín ezeket jelenti. ezért nem szeretem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.