Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Es az xbox one?Koszonhetoen a sok exluzivitasnak, jol lemarad sztem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) oriic válasza mad1 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One-ról az MS hivatalos adatokat nem közöl.

Live-Die-Respawn

(#3) mad1 válasza oriic (#2) üzenetére


mad1
veterán

Hogy-hogy? :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a PS VR piacra dobása hozhat egy nagyobb lökést az eladásokban (ha jól szerepel), de én csak szerény növekedést várok mindkét konzoltól a beharangozott utódok miatt. Persze ha a VR bukik úgy általában, akkor nem lesz értelme várni már a next gen-re. Szóval a BR startjáig szerény növekedés, aztán a VR fogadtatásán múlik a konzolok eladása.

Arra tippelek, hogy még korai a VR piacra dobása, mind hardver, mind tartalom oldalról. Szerintem bukni fog konzolon és PC-n is és amiatt lehet hogy ezek a félgenerációk mégsem kerülnek piacra. (félgeneráción nem a frissített alapgépekre gondolok)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Kis kiegészítés részemről:

- Nem lett 44 milliárdos profitja a 'játék' diviziónak, ez csupán a működési eredménye, a bevételek és a költségek összevezetése; ezt még összevonják a cég többi egyéb bevételével (veszteségével) és leadózzák - ha van mit. Utána keletkezik a tényleges profit, ami már jellemzően jóval kevesebb ennél az összegnél.

- Szépen teljesített a 'játék' divízió ennek ellenére is, gyakorlatilag vitte a prímet a cégen belül. Csak a pénzügyi szolgáltatások bevétele tudta megközelíteni és az otthoni szórakoztatás produkált még valami értékelhetőt. Azért teszem idézőjelbe, mert nincs tisztán játékdivíziója, hanem oda van csoportosítva még néhány más dolog is. De kiemelték, hogy főleg a PS4 szoftvereknek köszönhető a szép teljesítmény, míg a Nintendo például mínuszt csinált ez idő alatt (mondjuk a körülményeket ismerve nem csoda).

- Annyira megtolta ez a játékos részleg a cég eredményét, hogy a konszolidált eredmény sem lett sokkal több. Összesen 57 milliárd jen. Ezt leadózva kaptak 21,2 milliárd jenes profitot, tehát egy gyors fejszámolással a konzolok-játékok-zenék-filmek hozhattak olyan ~15-16 milliárd tényleges profitot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a pontosítást. Egyelőre kivettem ezt a részt, a forrás kicsit furán adta meg az adatokat.

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sony Wins....Fatality!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) oriic válasza Sirandrish (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Flawless Victory! :D

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza oriic (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az azért talán nem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Sipike19 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Sipike19
tag

AMD win Fathaliti

Flawlees victory :DD

Sipi

(#11) Assimilator válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


Assimilator
őstag

"Nintendo például mínuszt csinált ez idő alatt"

Hat igen. Viszont azota Pikachu hetente duplazza a Nintendo reszvenyeit. :DDD

(#12) oriic válasza Assimilator (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem.

Live-Die-Respawn

(#13) Bo,Ky válasza Assimilator (#11) üzenetére


Bo,Ky
csendes újonc

Igen a Nintendonak a részvényei néhány nap alatt tényleg megduplázódtak,de néhány napra rá máris zuhant,ha jól tudom egy nap alatt valami 17%-ot. És ez a zuhanás csak folytatódni fog,még egy ideig.

(#14) XmoD


XmoD
aktív tag

Remélem lesz olyan tartós mint a PS2 volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.