Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacus MD


Lacus MD
tag

Igen, van kérdés. Ez melyik Vaio Y? Ami alatt Zacate van vagy a régebbi?

(#2) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Miért, miért, miért van az, hogy pont ma érkezem haza 10 óra után, amikor már esélyem nincs még a gép közelébe se menni (család miatt)... :((( :(((

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#3) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nyomorgatás tesztet levezényeljük majd! :) ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4) Boxi88


Boxi88
őstag

A szokásos nyomogatós/csavargatós teszteket lennél kedves megcsinálni? :B

(#5) Zofren


Zofren
aktív tag

Hogyan változik az akksis üzemidő, ha usb3-s kulso vinyorol nézek egy kb 1,5 órás filmet? Tudom, hogy csokken, na de mennyire? :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6) fabicska


fabicska
aktív tag

Nekem régebben volt VAIO F-em (kb 1 hétig), de annak nagyon hangos volt a hűtése alapállapotban is (ezért vettem inkább az aláírásomban szereplő szubnotit).

Megtennéd pheke, hogy a mikit a szellőzőrácshoz tartod, hogy zajt hallani lehessen? :B

Kicsit extra kérés, de engem érdekelne, mennyit fejlődtek Sony-ék.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#7) Geri9159


Geri9159
tag

A Sony hogy adja ki a szériáit melyik jelzés melyikhez tartozik alsó közép és felső kategória?

(#8) canniball


canniball
nagyúr

Békésen szundikálok, erre nekiáll ordítani a PH!TV... Hát illik ilyet csinálni...? :( :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Köszönjük! :R

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#10) sanzi89


sanzi89
addikt

Nem lehet, hogy csak az energiagazdálkodás vette le az órajelet 1200-ra?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11) Vidala válasza fabicska (#6) üzenetére


Vidala
senior tag

Nekem most épp egy ilyenem van.
Kíváncsi vagyok mi lesz az ítélet a szakember szemével/fülével, mert nekem "alapjáraton" nagyon csendes és hűvös. Gyakorlatilag csak esete tök süket szobában lehet hallani. Ha játszom rajta mondjuk a Dragon Age-el, akkor persze jobban beindul a venti, de melyiknél nem? Viszont így sem válik elviselhetetlenné a szélzaj, cserébe viszont alig emelkedik érezhetően valamicskét a hőfok. A burkolat inkább melegszik a kezemtől, mint belülről.
Respect a hűtésért. :R

CoVboy Forever!

(#12) Vidala


Vidala
senior tag

Bocsi, de elbizonytalanodtam. Ugye a MA az nem 9-e (szerda), hanem 10-e (csütörtök).
Csak mert a cikk 9-én kelt. :U

CoVboy Forever!

(#13) D.Orion válasza Vidala (#12) üzenetére


D.Orion
veterán

Mivan? :DDD A cikk 9.-én 13óra után írodott, ergo a MA este 8 körül az 9.-e este 8óra körül. Magyarul szerdán volt adás este és nem csütörtökön....

(#14) Vidala válasza D.Orion (#13) üzenetére


Vidala
senior tag

Erre sajnos én is rájöttem, csak reméltem, hogy rosszul gondolom...
:O

Köszi

CoVboy Forever!

(#15) Digital válasza sanzi89 (#10) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem tutkó! Az i3-as procim is 2,4 ghz helyett 911-en megy idle-ben!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#16) Vidala válasza Vidala (#14) üzenetére


Vidala
senior tag

Na megnéztem tegnap este otthon.

Jó kis bemutató lett, bár picit érződik, hogy az utolsó pillanatban volt a csere.
Remélem lesz tesz is, ha már nálatok járt, vagy ilyenkor "be kell érnünk" a PhTV adásával?

Egyet nem mondtál csak el, ami szerintem egy elég klassz funkció: a fényérzékelő szenzor, ami alapján beállítja a kijelző fényerejét automatikusan.
Egyet meg ami hiányzik: a billentyűzet világítás.
A tapipad használhatóságáról sem mondtál valami sokat. (jó)
OK, szép számmal vannak benne olyan dolgok, amik egy consumer notiban nem, tehát valahol érthető.

Igyekszem építő kritikát írni, mert amúgy respect! :R

CoVboy Forever!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.