Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Cifu #149 üzenetére

    Na igen. Érdekes ezt egy "belsőstől" hallatni. De kb kívülről is ilyennek tűnik a helyzet.
    Egyszer hallottam valakitől - nem biztos forrás -, hogy az sg-n részben direkt raknak ki ilyen gagyi nulla félig befejezetlen cikkeket, hogy lehessen miről "trollkodni" a fórumba mert ugye az hozza a kattintást, látogatottságot.

    A PH! - SG összeborulás szerintem - ahogy Pracli is utalt rá - nem más, mint egyfajta marketing fogás ami kölcsönösen jó mindkét félnek. És igazából nincs szó valódi egyesülésről. Az SG-nek igen nagy dolog, hogy a PH! lapcsalád tagjának mondhatja magát, melyet kitehet a főoldalára, plusz kap Prohardveres híreket "ingyen" amikkel szintén kitöltheti az oldalát. A PH!-nak meg jó, mert kap kattintást / látogatottságot az SG-ről is.
    Szerintem kb ennyiről van szó. És így ez jó mindkét oldalnak.

    Az már persze csak személyes megjegyzés, hogy az sg-s link a PH! fejlécébe kicsit lejjebb húzza színvonalat. :) No de annyira tényleg nem zavaró.

    No, de a te cikkeid meg várósak azóta is. Mondjuk bevallom az sg-t már régóta nem olvasom rendszeresen így nem tudom oda mik kerültek ki. De ide a Logout-ra is jöhetne több is. Azért elég érdekes témákat boncolgatsz kellő mélységben. Ami sokakat érdekel, de v.színűleg soha nem vennék a fáradtságot, hogy maguk nézzenek utána ennyire mélyen meg fordítsanak.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés