Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) petipetya


petipetya
nagyúr

Tapasztalatok.

Mi is ez?
A smart watch jelző kissé túlzás, inkább az óra formájú fitnesz band elnevezés fedi a valóságot.

Külső:
Az óra rész anyaghasználata elsőrangú, elvileg alumínium, és nagyon könnyű. A szíj viszont az MI Band szintjét hozza (=alapszint). A mágneses töltő csatlakozó nagyon praktikus, ez szerintem nagyon jó ötlet egy ilyen jellegű eszköz töltésére az olcsóbb modellek esetén).

Kijelző:
A felbontás tényleg alacsony, csak a Minecraft rajongóknak ajánlom. Az MI Band 2-höz hasonlóan itt is ki van jelölve egy érintésérzékeny rész a kijelzőn, amivel váltani lehet a funkciók között.

Szoftver:
Faék egyszerűséggel rendelkezik. A tapicskolással lehet váltani a lépésszámláló, kalória stb. között. Ha nem nyúlunk hozzá, akkor nagyjából fél perc után lekapcsol a kijelző. Sötét kijelző esetén mindig ugyanolyan sorrendben jönnek be az adatok, ha hozzáérünk: óra, lépésszámláló, kalória stb. Beállítási lehetőségek nincsenek. Az eszköz nagy hiányossága, hogy a telefonnal való szinkronizálás nélkül rossz időt mutat. Mindig csak az adott nap adatait mutatja, így célszerű napi szinten szinkronizálni.

App:
Gyalázatos, hogy a nyelvi support kimerült egy automatikus fordításban. És mivel alapból a telefon nyelvét érzékeli, így ez nálam magyar volt. Elviekben, mert például a regisztráció menüpont is egy felismerhetlen szóval volt jellemezve. Tippre megtaláltam, majd belépve és angolra állítva már adta magát az összes menüpont. :) Mivel nálam egyáltalán nem ismerte fel az eszközt, így nem igazán tudtam mit kezdeni vele.

Konklúzió:
Ez egy játék, ha kijelzős eszköz kell, akkor inkább az MI Band 2-őt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.