Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

33 fps a szörösfánk? Elég gyatra, azt hittem több van azért ebben a kariban.

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Vedd le róla a hűtőt és gyorsulni fog a kártyád.... a kuka fele is. :DDD

(#3) pee13 válasza cizoe (#1) üzenetére


pee13
senior tag

Ez az 512 megás változat.. Tehát ddr2, egyébként mindenre megfelel hacsak nem akarsz vele krízisezni.. Ja meg most alapon van a procim, nem is hajta ki 100%-on.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#4) pee13 válasza juliabrilke (#2) üzenetére


pee13
senior tag

Kéne rá egy passzív 9250 hűtő, azt megtámogatni egy 4 centis ventivel és kséz az übergyors x1650pro :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#5) cizoe


cizoe
őstag

Nézd a minimum fps-t 60fokon, azért az sokkal rosszabb lett, mint hűvösebben.

(#6) pee13 válasza cizoe (#5) üzenetére


pee13
senior tag

Mert közben mozgattam az ablakot meg volt egy felugró.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#7) Klemens


Klemens
őstag

:D :D :D
Akkor ez a kari majd 200 fokon odab@sz egy 8800GT-t :DD

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#8) pee13


pee13
senior tag

Nyolcszor is:D Mondjuk nem tudom hogy lehet megoldani, hogy ne essen le a gpu a nyákról, de dolgozom rajta. :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#9) adi mester válasza pee13 (#8) üzenetére


adi mester
tag

tippek hogy hogyan érd el a 200 fokot: :DD :DD

1.vedd le a vga-ról a ventit!
2.vegyél a gépedbe vagy 5-10db slim maxtor hdd-t!
3.a gépedet tedd bele egy fekete házba és tedd ki a napra!
4.a gépben lévő összes ventit kapcsold ki!
5.az egészet ami a gépben volt lökd ki a kokába!

ezeket a tanácsokat ne fogadd meg elég csak meghallgatni!!! :DDD :DDD :DDD :R :R :R

nekem is volt ien kártyám és nekem alapból nem kellett megfőzni mivel a cpu szépen kihajtotta(megizzasztotta) :)

ja és azért szíp képe is volt :K :K :K

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#10) J03Y


J03Y
tag

Kipróbáltam és kiderült, ahogyan a gyűrű forog úgy ingadozik az FPS mérő. Ez azért van mert amikor csak oldalról látjuk, nincs "annyi" dolga a gpu-nak. Azokon a képeken amiket beillesztettél is ez látszik. :)

(#11) pee13 válasza J03Y (#10) üzenetére


pee13
senior tag

Ennek utánanézek tüzetesebben:)
Ugyanabban a szögben fotózva(szemre) +6 fps-t tapsztaltam...

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#12) Zefír


Zefír
őstag

Hy all!

Arra jutottam hogy eladom a karimat:)

Ha valakinek kel szóljatok:D

(#13) Vamp válasza adi mester (#9) üzenetére


Vamp
senior tag

Legegyszerűbb, ha némi lávát, és fehérizzásig hevített darab sót locsolsz a gépbe!

(#14) Faxxx


Faxxx
csendes tag

Legegyszerűbb ha letörlöd a gpu caps viewert mert rohattul nem értesz hozzá.

(#15) TIT


TIT
veterán

Haver vett egy x1650et és sem az everest sem más progi még az ati control center sem mutatja a hőmérsékletet,alaplap gond van vagy mi?

(#16) pee13 válasza Faxxx (#14) üzenetére


pee13
senior tag

Te megy a mádzsár hejjes iráshóz.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#17) zH.


zH.
senior tag

Nálam ez -fél perc alatt(lehet volt az 1 max 2 is ) felvitte a kártyát +75fok fölé ,82fok fölött pedig ezzel le is kapcsolt.. ( nem most néztem ,kb 3hónapja. )

CoD6-ban viszont 92fokig ment (1óra játék kb.) ,de a felé szerencsére nem. (legalábbis nézegettem 1-2percenként és 92foknál megállt. )
Viszont a képen a chipkészlet is nagyon-nagyon forró ,nem tudom jól mérnek -e a szenzorok/everest.

P.S: Ez 8800GTX ,de gondoltam megosztom veletek.. :D

[ Szerkesztve ]

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.