Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

péntektől a franciáknál?! :Y

hű, nem semmi. Ez hirtelen volt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem 3,1"-hoz nem olyan rossz az a felbontás, viszont kissé vastagnak tűnik. Mindenesetre nem szaroztak sokat, péntektől a franciáknál, nem semmi.. :)

(#3) Kumite


Kumite
aktív tag

Ez a telefon esélyes arra, hogy letaszítsa a MS-ot az év telkó bukása első helyéről :) Természetesen a Kin-ekre gondolok, a WP7 egy másik dobogón lesz ott :)

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Igazán impozáns paraméterei vannak és jól is néz ki. A multitasking szerintem okos ötlet, mert a WP7 is jól példázza, hogy az új módszer jó és működhet, de ehhez a régi alkalmazásokat és futtatási filozófiájukat el kellett vetni és most ez sokak számára korlátként jelentkezik.

"a HP Synergy alkalmazásnak köszönhetően a telefonon tárolt üzenetek küldői és a közösségi oldalak regisztrációi között is automatikusan képes kapcsolatot teremteni"

Az ilyen szolgáltatásoktól falra tudok mászni. Ha akarom, akkor majd a telefonkönyvből átteszem a contatokat, amiket a közösségi vackolós oldalakkal is meg akarok osztani, ne automatizálja magát a Synergy.

Kumite:
A Palm eladások nagyot zuhantak a felvásárlás előtt, de nem véletlenül hozzák ki a második Pret. És az sem véletlen, hogy felénk nem járnak ezek a készülékek. Ennek a tudása úgymond hoz minden kötelezőt, már csak a marketinget kell kicsit megtolni, amiben már a HP név is jó kezdet. Szerintem ez nem fog úgy járni, mint az előd vagy a Kin.

[ Szerkesztve ]

(#5) Probber


Probber
őstag

Jól felszerelt, csúnya "kis" szappantartó. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) baliii


baliii
senior tag

Szerintem mondjuk fél centivel vékonyabbank kéne lennie, 3,5"-os 800*480-as kijelzővel, és tök jó lenne, a szappantartó design maradhat :) Esetleg a qwerty lehetne oldalról csúsztatós változat, de nekem ez a kicsi is jól jönne...

(#7) Integra válasza bolondember (#1) üzenetére


Integra
titán

oszt, hogy veszik meg?
a boltig se jutnak el, egy csepp benzinjük nincsen....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Jónak tűnik, remélhetőleg az anyagminőségen is javítottak.
Nálunk is színesíthetné a palettát.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) Depression


Depression
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, hisz az elsőről ódákat zengtek, mielőtt kipróbálták. a tesztből meg nálam csak az ócska minőség maradt meg.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) j-cool


j-cool
tag

Szerintem is érdekes színfoltja lesz a palettának, csak a minőségen javítanak remélem. De ki tudja, ez lehet csak a kezdet és a HP kihoz további néhány WebOS készüléket.

Maga a rendszer azért nemrossz, látszik hogy a Palm régi motoros a szakmában...

WebOS2 review: link

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#11) stevve válasza baliii (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Az már HTC lenne, ne akard átszabni. :D

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

határozottan tetszik :)
remélem nem 2filléres müanyagból van öszeragasztva.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) Kumite válasza stevve (#4) üzenetére


Kumite
aktív tag

Melyek az impozáns paraméterek számodra a 14 napos készenlét kivételével?

(#14) stevve válasza Kumite (#13) üzenetére


stevve
nagyúr

"Ennek a tudása úgymond hoz minden kötelezőt" - ami ma szinte alap:
1 GHz CPU, 512 MB RAM, Wifi, GPS, kapacitív kijelző, 5 MP kamera, LED vaku, autofókusz, távolságmérő és gravitációs szenzor, 3.5 mm jack. Ezek bizony impozánsak, még ha vannak is olyanok, akiknek ez nem elég (bár kérdés, mire nem elég?).

Ha megnézed az elődöt:
600 MHz CPU, 256 MB RAM, fele tárhely, 3 MP kamera, nincs autofókusz. Ha innen nézzük, még impozánsabbak a 2 paraméterei. :)

(#15) #71321344 válasza j-cool (#10) üzenetére


#71321344
törölt tag

hú a linkeden az a Stacks-es kép.. azokkal a recékkel már fát lehetne vágni. a ProApp Switches multitask bejön (nem biztos, hogy ez a neve és lehet az lett koppintva a webOS-ről. tudatlan vagyok), de összességében nem tetszik a telefon formavilága, meg a UI kinézete. mindenhol lekerekített sarkok, meg ez a tojás forma. nem az én ízlésvilágom.

(#16) Kumite válasza stevve (#14) üzenetére


Kumite
aktív tag

Ezekben igazad van, de a kijelző felbontása az valami siralmas. És nem, nem szoktam bedőlni a pixelháborúnak egy bizonyos szint felett, de azért ez a 320x480 nagyon kevésnek tűnik ebben a kategóriában.

szerk.: és a fizikai méretei sem valami "2010"-esek

[ Szerkesztve ]

(#17) stevve válasza Kumite (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

Na igen, a felbontás nem éppen a legjobb, főleg 3.1"-en.

(#18) Integra válasza j-cool (#10) üzenetére


Integra
titán

eddig se volt rossz a webos, de itt aztán tényleg dolgoztak a második verzión, nagyon tetszik:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) stevve


stevve
nagyúr

(#20) #16820480 válasza stevve (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem 3,1"-on teljesen jó a hvga felbontás. más kérdés, hoyg ezzel nem nagyon indulhat majd a felső kategóriában már, pedig a belső amúgy simán indokolná. meg az ára lesz még érdekes, mert az előző s ritka drágára sikerült sajnos...

amúgy nem pont azt írják, hogy ez sem kapott autofókuszos kamerát?

(#21) stevve válasza #16820480 (#20) üzenetére


stevve
nagyúr

"amúgy nem pont azt írják, hogy ez sem kapott autofókuszos kamerát?"

Valóban, nincs sehol erről infó.

(#22) Kumite


Kumite
aktív tag

Amúgy ha már az új os-ről linkeltetek be review-t - ami eléggé jókat ír mindenről, szóval a kijelző felbontásán kívül visszaszívom a lebénázó hsz-eiemet - gondoltam leírom már, hogy vagy én bénáztam vagy tényleg ennyire körülményes az SDK letöltése: a cipőm méretétől a postai címemen és a telefonszámomon túl meg kellett neki adni a nem létező cégem létszámát, adószámát stbstbstb, szóval egyszerűen mindent. Azt írta azért, mert ezek kellenek majd ahhoz, hogy eladjam a termékemet, de azt nem kérdezte meg, hogy csak learning státuszban szeretném használni, nem egyből adózás és cégalapítás után meggazdagodni a helloworld-ömmel.

Valaki esetleg csinált hasonlót? Ha igen, hol tévedtem?

(#23) stevve válasza Kumite (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is próbálkoztam, de a formoknál feladtam. :((( Arra tényleg nem gondoltak, hogy valakit érdekel, de nem eladni akarná?

(#24) stevve válasza stevve (#23) üzenetére


stevve
nagyúr

Mondjuk most, hogy a HP-é lett, úgy nézem, kicsit módosult a menet...

(#25) plus44


plus44
veterán

Hóó, tesztek kérnék a lehető leggyorsabban!:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) baliii válasza stevve (#11) üzenetére


baliii
senior tag

De azon sajnos nem ilyen os van. :) Remélem majd licencelheti a HP-től a többi gyártó is...

(#27) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Na ne már, 26 hozzászólás, és eddig senki sem akadt ki a NEM BŐVÍTHETŐ memórián? Akkor majd én elkezdem... ;]
Persze, 16 GB sokra elég, de nincs meg a kényelem-faktor hogy kártya ki-kártya be; lehet szüttyögni adatkábellel, ami 1: lassú, 2: körülményes
A 14 nap készenléti idő pedig, hozzá a Synergy, ezt hogy matekozták össze? Nincs rendszer ami beéri ennyi mW-tal. Ennek ellenére kíváncsian várom, csak az anyag- és összeszerelés minőségen javítsanak.
A HVGA meg bőven elég 3,1"on szerintem, pláne ilyen CPUval. Ha ez az ára hogy soha, semmilyen körülmények közt ne akadjon/röccenjen semmi, megéri szerintem.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#28) RaveForce válasza MittuDomain_ (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

ha megfelelő sebességű a belső memória elérése, nemértem mért lenne akkora probléma..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Integra válasza MittuDomain_ (#27) üzenetére


Integra
titán

16 gigás kártya van a dézimben.
egyszerűbb egy usb kábelre rádugni, mint kivenni a szilikontokból, levenni a hátlapot, kikapcsolni a telót, kivenni az akksit és kivenni az amúgy is könnyen elveszthető kis memória kártyát. majd ezt visszacsinálni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) j-cool válasza MittuDomain_ (#27) üzenetére


j-cool
tag

Nekem sem hiányzik a bővíthető memória. iPhoneon pl egész gyors a rendszer belső memóriájának elérése (pedig a régebbi 3G model), ha sok zenét (1-2 GB) töltök fel akkor sem szokott pár percnél tovább tartani.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.