Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

UIQ-ra már vagy 3 hónapja elérhető, ha nem több. :U

(#2) asadasad22 válasza eldiablo (#1) üzenetére


asadasad22
őstag

s60-ra is már jóideje elérhető, szerintem legalább fél éve.

[ Szerkesztve ]

(#3) eldiablo válasza asadasad22 (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem egyszerre jelent meg.
Ugye nem versenyezni akarsz. ;)

(#4) asadasad22 válasza eldiablo (#3) üzenetére


asadasad22
őstag

nem, csak tényként jegyeztem meg, fogalmam sincs, hogy mikor adták ki UIQ-ra, nem is érdekel. közben meg is találtam, egy fórumra augusztus 7-én került ki, ez ha nem is fél éve, de közel annyi ideje volt. mondjuk az még csak béta volt, ez a mostani új dolog mondjuk elvileg már végleges, nemtom mennyiben változott..

[ Szerkesztve ]

(#5) TM^2107


TM^2107
csendes tag

Jól sikerültek ezek a mai hírek. Volt már 5730/5370 kétnevű telefon és most van PalmOS emulátor S60 és UIS készülékekre. Nem semmi. :))

(#6) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Csak én nem értem, hogy S60-on érintőkijelző hiányában mégis mi értelme van egy Palm emulátornak?

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#7) Pompi válasza TM^2107 (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A némiképp gúnyos hangvétel ellenére köszönjük az észrevételeket, a becsúszott hibák javítva.

Feel Good Inc.

(#8) zdanee válasza Ulkesh (#6) üzenetére


zdanee
őstag

operaminihaz hasonlo kurzorod van, touchos nokian ertelemszeruen touchos, erinteserzekeny D-pades mobilokon (ujabb N szeria, nehany samsung) touchpad szeru kezeles. Ertelme termeszetesen a kompatibilitas, es hogy ne kelljen a feltegla meretu 5 eves tungsteneddel rohangalnod, csak mert a raktarnyilvantarto kliense azon fut csak. Amugy meg minek C64 emulator qwerty nelkul? En mindenesetre joideje hasznalom E51-en, ennek a "vegleges" verzionak is vannak fura fagyasai (elsosorban a ZLaunchert nem szereti), de tisztessegesen futtat minden progit, ami nem akar HW-hez nyulni, szerintem jo kis progi. Plusz eleg jol optimalizalt is, alig terheli a procit 20% fole (egy 104 MHz-s Arm7-et emulalunk, plusz fullscreen antialiasing a 320x320as felbontas miatt).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.