Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ezt vártam már régóta. Végre a gyártók is belátták hogy a megapixel háború helyett inkább minőség javulásra kell koncentrálni.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) falijja


falijja
őstag

Na végre van akiknek megjött az eszük ideje volt már ennek a lépésnek is... :K

(#3) bladegery


bladegery
senior tag

A 8 megapixel még mindig feleslegesen sok lesz szerintem, de nyilván visszafelé nem akarnak haladni.

gergely-szabo.com

(#4) noisia


noisia
aktív tag

Végre beindult a mozgolódás a mobil fényképezésben is mostanság.

btw. én a Nokiás pureview-ot is egészen jó innovációnak tartom, remélem ezek a fecskék elindítják végre a "nyarat" :) !

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#5) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez már jó hír.Lehet tényleg befejezik a megapixel háborút meg a parasztvakítást. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#6) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Jaja, nem a Megapixeleket kell erőltetni, hanem a minőséget.

(#7) MR007RM


MR007RM
addikt

Én ettől függetlenül a 82mp -s pureview-ket várom tárt karokkal. A duplázásnak ott is el kell vmikor kezdődnie. Ja és Symbianon. :) Mert várni azt lehet nem bűn főleg ha dudorral is jó nekem. Akinek meg nem kell dudor az nem kap.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#8) Tuz


Tuz
tag

Melyik telóban van OV8830 ?

[ Szerkesztve ]

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.