Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cintula187


cintula187
addikt

A fos az fos marad, akármilyen a csomagolás. :DD

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Saját alkalmazás nélkül sok értelme nincs. Google Fit-tel megpróbáltátok, felismeri? Ha lenne egy rendes app hozzá akkor ennyiért jó ajánlat lenne, de inkább egy MiBand 2, ami megbízhatóan műkődik ez amivel többet tudna, az pont bizonytalan, és átgondolatlan, csak bonyolítja az életet, nem segíti.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez se hozta meg a kedven a vásárláshoz.

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Látom AliceWake-et sem hozta lázba az okosóra (58-as pulzus :D), ahogy engem sem. Épp tegnap rendeltem egy MiBand 2-t 30 USD-ért (~8200 HUF), szerintem az most a legjobb ár/értékű wearable cucc.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsivel többért Pebble classic. Köröket ver erre a szutyokra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6) bollokcs80 válasza icemad (#5) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Icipicivel többért meg Miband 2. Ég és föld. :))

B.Cs.

(#7) moleculez válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


moleculez
veterán

A kolléga fentebb 8000 pénzért vette, ez 12000, szóval 3/4 áron veszel jobbat.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) dilajoska1 válasza moleculez (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

Valaki írja már le hogy miben tud többet a MiBand 2!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9) dilajoska1


dilajoska1
őstag

molecule:
Bocsi nem neked ment!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10) icemad válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, ezt értem, de a mi Band 2 inkább aktivitásmérő karperec, óra funkcióval. A Pebble meg inkább óra, aktivitásmérő funkcióval. Persze a maga nemében mindkettő remek cucc.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A cikk -- szemben a tesztalannyal -- kifejezetten jó és szórakoztató lett. Már csak ezért is megérte legyártani eme remek eszközt. Más célja a jelek szerint úgysem nagyon lehetett neki...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12) bollokcs80 válasza icemad (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az időt mutatja, aktivitást/alvást mér, értsítéseket küld - mi kell még?! :)

#7 moleculez:Én az Eustock árat vettem alapul, de biztos vannak olcsóbb megfejtések is.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#13) icemad válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ki mire használja. Nekem pl. hasznos, hogy a pebblen megtudom nézni a bevásárló listát, hogy mikor jön a busz, merre van a legközelebbi atm/kocsma, teljes naptár van rajta, stb. Ezért vettem ezt, nem mi Band 2-est. Nekem erre volt szükségem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14) aha.e


aha.e
tag

Hát sajnos ez sem a szépségéről lesz híres. Kicsit elkezdhetnének már vékonyodni ezek az órák. Télen pulover, kabát alatt nagyon kényelmetlenek tudnak lenni.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#15) aha.e válasza icemad (#13) üzenetére


aha.e
tag

Milyen Pebble?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#16) icemad válasza aha.e (#15) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pebble classic.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17) Luck Dragon

Szerintem elég nagyra sikerült a háza . Nem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Misi1979


Misi1979
őstag

Zafírüveget tökkönnyű megkarcolni, nem kell hozzá gyémánt.

Simán megkarcolható szinte bármilyen fémmel, még puhával is. Kövön végighúzva finom kis mélyedéseket lehet szántani bele.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#20) simonzé


simonzé
addikt

Alice - nagyon tetszett a cikk. A konklúzió az, hogy ez bizony egy kis kupac szar. Ez alapján talán találóbb cím lenne az hogy "OkosOUra"

I don't fit in. I fit out.

(#21) Fryskitt


Fryskitt
addikt

"64 MB memóriával és 128 MB belső tárhellyel operál, amiből bámulatos fél megabájt érhető el saját célra". Neee. És akad is. És nem működik..... Hát ez nagyszerű. Szerintem magyar tervek alapján készült egy stadion alagsorában, kézzel, kelet magyarországi közmunka program keretében.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#22) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Épp ilyen olcsó okosórákat nézegetek, a miband 2 kiesik, mert azt inkább sportkiegészítőnek tartom, mint órának, és azért szerintem jó látni, hogy mondjuk ki hívott, ki küldött üzit, esetleg megnézni egy naptárat, stb. szóval a miband picit fapados, és inkább játékos a kinézete, amit munkába nem vennék fel. Szóval a kérdés az lenne, hogy ezek az olcsó órák tényleg annyira csapnivalóak, hogy használhatatlan kategória mind? Engem nem zavar, ha akad picit, ennyi pénzért lenyelem, de az, hogy 1 percig tölt egy app az meredek. Ez általános ebben az árkategóriában, vagy konkrétan ez az óra hulladék csak? A MTK2502C-től és 64 mega ramtól nem várok sokat, de azért reméltem, hogy használható kategória.
Van egyébként átfogóbb okosórás topik valamerre?

(#23) icemad válasza Kormi76 (#22) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az okos óra is olyan mint a telefon, először döntsd el milyen tulajdonságok fontosak neked, utána tudsz választani. Nekem pl. fontos volt a mindig látható kijelző, a nagyon hosszú üzemidő, a telepíthető appok megléte, és hogy ne legyen érintős. (kesztyűben dolgozok, így nem tudnám használni. Pont ezért kellett nekem egy ilyen óra, ne kelljen mindig levenni a kesztyűt, ha megnézek valamit a telefonon.) Ennek akkoriban csak a Pebble classic felelt meg, mert ebből tudtam venni vadonatújat, 45 euróért. Én ezt a típust ajánlom, bár az is igaz, hogy öltönyhöz ezt sem venném fel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24) Kormi76 válasza icemad (#23) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Köszi! Nagyon jó lenne már egy okosóra topik, ahol össze lehetne gyűjteni a tapasztalatokat, lenne ajánló stb. Nekem 2 dologra kell okosóra: értesítések és az antilost. az üzemidő nem számít annyira, mert úgysem órában alszok és közben tölt, mint a telóm. Annyi a fontos, hogy használható sebessége legyen, és egy naptár vagy üzenet megnyitása ne 30 másodperces lag-party legyen, az, hogy a görgetés nem smooth annyira hidegen hagy. Ami nagyon jó lenne az az amoled kijelző, de ez igazából ár kérdése, a monokróm OLED nekem kevés, annyit nem ér az üzemidő, hogy a kijelzőt beáldozzam. Ami fontos még az a kör alakú kijelző, ebben konzervatív vagyok, ezért a KW18 és hasonló órák tetszenek, innen persze már csak az ár dönt. Ha megveszek egy KW18-at nem tudom, hogy csalódni fogok-e, ezért érdekel, hogy ez az egyen hardware mire elég, mert épkézláb teszt nincs sehol konkrét típusra. A bele elvileg ugyanaz, mint ennek, de a szoftver eltérhet, ami miatt ebből nem tudok kiindulni.

[ Szerkesztve ]

(#25) bigrock válasza Kormi76 (#24) üzenetére


bigrock
addikt

(#26) Kormi76 válasza bigrock (#25) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Thx!

(#27) msr


msr
csendes tag

Az óra nem de a cikk nagyon szórakoztató volt! :C

(#28) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"A megfelelő felhelyezés egy egydarabos puzzle komplikáltsági szintjét üti meg, a korona miatt esélytelen rosszul ráapplikálni az óratestre, mondhatnánk hülyebiztos." - Na ezekért a stílusú mondatokért kedvelem nagyon Alice írásait, Bog hasonlóan szórakoztató hangvétele jut mindig eszembe róla. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.