Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Már töltöm is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) core i7


core i7
addikt

Már tegnap leszedtem :))

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

nekem a halálba küldte majdnem a 780 sli-t az előző driver.....80 -90 fokra tüzelte őket Project cars alatt.....
ezt most szedem épp

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Majd valaki írna hogy ez működik-e? Ha nem jön holnap hotfix szükség lenne a telepítésére.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) NandoXXL válasza zolee5016 (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nekem a ref 290-em játékok alatt alapon volt 85-90C°. AMD driver hiba miatt ezt tudta Chrome alatt is. NV-hez visszatérve 1060-nal nem volt most semmi gondom, légyszíves írd meg milyen az új driver, jó hogy írsz tapasztalatot.

[ Szerkesztve ]

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Diablo 3 alatt hibátlan. Mással nem próbáltam.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Colos1 válasza GreatL (#4) üzenetére


Colos1
őstag

Általában egy hét után szokott jönni... :D

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ezt a game ready bullshitet ki hiszi el? Heroes of the Storm 2.0-hoz mégis mit kéne változtatniuk, amikor csak a főmenü elrendezése meg a mikrotranzakciók újultak meg? Ez egyszerűen egy kibérelhető reklámfelület a driver telepítőjében meg leírásában.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.