Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Biztos vannak itt olyanok, akik használnak ilyet. A kérdésem az, ha nekem van egy normális üzleti egerem (dell, levono, ms) és lecserélném egy ilyenre, akkor észrevenném a különbséget?
Játék sohasem fut a gépen, simán asztali programok használata közben.

(#2) totesz09


totesz09
csendes tag

Nekem nincs ilyen egerem (Logitech G603 wireless viszont van), szerintem az általánosságban elmondható az ilyen "komolyabb" egerekről, hogy amíg nem végzel precíziós munkát (gondolok itt sok kijelölésre, esetleg photoshop vagy olyan dolog, amihez sok egér kell) addig fel sem fog tűnni a különbség. Ha viszont sokat egerezel és a munkádnál elengedhetetlen a precizitás, akkor nagyon is észrevehető a különbség. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) DroneZ válasza Krugszvele (#1) üzenetére


DroneZ
aktív tag

Én office-ra a Razer Orochi megoldását használom, egyrészt a madzagnélküliség, másrészt a kényelem miatt. Ellenben pl. munkahelyen erre a célra a Lenovo 0A36188 egér is teljesen megfelelő lehet. Vezetékes egérre viszont nem cserélném le egyiket sem. Hangsúlyozom: desktop-ra!

szerk: hogy kérdésre is válaszoljak: nehéz megmondani, hogy észrevennéd-e a különbséget, mert mindenkinél más az ingerküszöb. Azért általánosságban elmondható, hogy egy irodai HP egérhez viszonyítva, felfedezhetők a szenzorra vonatkozó különbségek.

[ Szerkesztve ]

(#4) niof válasza DroneZ (#3) üzenetére


niof
addikt

Vagy egy 1000 Ft-os Genius-ról váltva...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#5) tatu9 válasza Krugszvele (#1) üzenetére


tatu9
tag

Biztos észrevehető lenne a különbség minden téren. Vásárlás előtt én kipróbálnám. Így ránézésre nekem claw grip-nek tűnik. Engem nem zavarna, a mostani egereim is azok, de lehet neked kényelmetlen lenne.

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#6) A.Winston válasza Krugszvele (#1) üzenetére


A.Winston
tag

Attól függ, én egy razer salmosa-t használok irodában kb 4 éve egy qck mini pad-on és minden egyes alkalommal az ájulásos hányinger kerülget valamelyik másik kolléga gépén kell klikkelni valamit. Alapvetően nem az a lényeg, hogy azok az oem perifériák alkalmatlanok (de egyébként azok) bármire hanem, hogy te mihez vagy szokva és milyen elvárásaid vannak. Ha számít az, hogy amivel egész nap dolgozol úgy működjön hogy kb a gondolataid olvassa akkor igen érezhető, ha egy értelmes szenzorral megáldott egér egy normális szövetpadon van. De tény és való, hogy az irodai dolgozók nagy része órabérben van, így kevésbé tulajdonítanak komolyabb jelentőséget a zsírral, lehámlott bőrrel és még kitudja mivel való küzdelemben elbaszott egérmozgásos időknek.

nincs

(#7) Win-T


Win-T
senior tag

A balkezes Deathaddert hoznák vissza inkább... :(

(#8) ceia


ceia
őstag

Ez (114 * 55,8 * 38,1) kisebb, mint a G102/G203 (116*62*38), ami méretre pont tökéletes claw griphez. De már annál is zavarnak az oldalsó gombok, amiket folyamatosan érzek a hüvelykujjammal. Ki kell próbálni, mielőtt valaki megveszi.

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.