Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rep3at válasza anjani182 (#50) üzenetére


rep3at
őstag

Na ja, a pofátlanságnak is van határa. Múltkor (mit tesz Isten) mi is kórházban voltunk tüdőszűrésen jóapámmal és jóanyámmal. Egy középkorú férfi bement abba a helységbe ahol az adatokat felírták (hívásra lehet bemenni, anyámat hívták be először) és mondta hogy neki kell az elsőnek lenni mert dolga van, Anyám megfogta, kitessékelte, mintha mi sem történt volna. Emberünk kicsit meglepett arcot vágott :)

Forward thinking. كرر

(#52) joey04 válasza joey04 (#19) üzenetére


joey04
titán

ha már előkerült a topik...

nemrég mentem hazafelé a metrón, egy komplett gépet cipelve. persze szokás szerint metró megadta magát, pótlóbuszokra kellett átszállni. bent áll 2 egymás mögött, mondom felszállok inkább a másodikra, szépen elhelyezem a pakkom a csuklóban. nem vagyok egy vékony alkat, elég meleg is volt, nehéz volt a pakk is, szóval szépen bandukoltam. egyszer csak balról kielőz valaki, és majdnem fellök. Nézem, egy járókeretes mami kapcsolta be a turbót, gondolom a buszon akart jó helyet magnak. Páran meg is jegyezték a megállóban, mamika hogy tud sietni, ha arról van szó... :(((

(#53) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Látnád, hogy mi folyik egy buszmegállóban a várva várt busz beérkezésekor... a 60-as korosztály eldobja a botot és egy MMA harcoshoz hasonlóan nekifeszül a tömegnek és zúzza le azt aki az útban áll. Értsd meg, neki el kell rendeznie mindent reggel 8ig, különben bukja a napi beosztását... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.