Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

hát gondolom a maximális méretű vetítést nem közelről néznék, megfelelő távolságból meg akár még jól is nézhet ki. se nem olcsó, se nem halk, egynek jó

(#2) Apika válasza #56573440 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Rendezvényeken lehet létjogosultsága. Ott a képminőség és a zaj sem okoz akkora problémát...

(#3) elefant válasza Apika (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát igen, ott jól jöhet....

(#4) Brekk


Brekk
addikt

Oda prezentacios projikat szoktak rakni, 2x ekkora fenyerovel... Itt a nagy fenyerot csak a nagy kep miatt raktak bele, aminek szvsz semmi ertelme nincs, mert senki se fog otthon 190" kepet vetiteni masresz meg ilyen fenyero mellett a kontraszt teljesen megszunik. Valoszinuleg a HD33 kistesoja akar ez lenni amibe a 3d miatt fejlesztettek bele a hatlmas fenyerot.
Ebben mivel nincs 3d tamogatas, ezert azzal a jo kamuval akarjak eladni, hogy nagy kepet lehet vetiteni vele. :C

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#5) zka67


zka67
őstag

Led-es változat mikor lesz belőle?

(#6) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Én egy HD82-est tervezek venni, bár az nem annyira ez a kategória...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Márton


Márton
nagyúr

Érdekes, én is most vetítettem kb. ekkora képet egy sportcsarnokban
egy emachines V700-zal, amit annó nem úgy reklámoztak, hogy óriási
kép kivetítésére alkalmas. Szóval nem értem, mitől extra feature ez.
Nem kellett prezis proji, elég volt a fényerő..

"viszont a saját hangsugárzókat kispórolták"
még szerencse :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8) Isee válasza zka67 (#5) üzenetére


Isee
senior tag

Hogyha egyszer lesz is, akkor az is méregdrágán :B

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#9) Duree


Duree
veterán

Nem értem mitöl különleges ez a vetítő,hogy kiérdemelte a bemutatást?Szerintem teljesen átlagos projektor.

duree54

(#10) Reggie0


Reggie0
félisten

A projektorban nem lampa van hanem izzo(esetleg LED).

[ Szerkesztve ]

(#11) bteebi


bteebi
veterán

"Persze az kérdéses, hogy a valóságban mennyire élvezhető az így kivetülő tartalom."

Szerintem azért nem lehet rossz. Persze 4k felbontással nyilván jobb lenne, de azt is vegyük figyelembe, hogy "csak" 1200 dollárba kerül - egy jobb 40-42"-os LCD TV ára. Kár, hogy arról nem szól a fáma, hogy hány méteres vetítési távolságból érhető el az a kb. 480 centis képátló.

A ventillátor hangja miatt kár, de talán nem annyira zavaró. Én pl. néha mozikban is szoktam hallani a vetítőgép kattogását, de túlzottan nem zavar, sőt valahol még érdekes, egyedi is :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) ripla


ripla
őstag

nekem egy Optoma HD200X projektorom van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
1080p full HD projektor, 1920*1080-as felbontást tud, 4 méterről vetítek vele, ebből a távolságból vetít nekem olyan 1.6*2.5 méteres képet. viszont 12.5 méter a max. vetítési távolsága, ebből a távolságból már olyan 6-7 méter körül van a képátlója. :D ezt mondjuk még nem teszteltem. :P
a lámpája papíron 3000 órát bír, most 1 év után van benne 911 óra. a hangja egyáltalán nem zavaró, bekapcsolás után pörög fel olyan 6-8 másodpercre, utána viszont tök csendben van, nem is hallom, pedig a fejem mellet van egy falra szerelt polcon.
az ára pedig 1 éve volt 246.000 kredit, szóval a hírben szereplő terméknél olcsóbb.
aki projektorban gondolkodik, annak csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.