Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Nocsak, a Mate tényleg jó áron nyit!

(#2) mikersz1


mikersz1
senior tag

A kártyás csomagoknál is lehetne árcsökkentés, nem csak az előfizetéseknél.

(#3) Ádám16 válasza VD (#1) üzenetére


Ádám16
addikt

Kíváncsi leszek, így mennyire lesz sikeres

(#4) Skynet258


Skynet258
veterán

S4 minit ha neten keresztül rendelitek, akkor még -20% bejátszik (pl. 63991.- lesz az ára ha mondjuk Smarttarifa 3-al veszitek). ;)

https://geekpulse.hu

(#5) Švejk


Švejk
őstag

A Mate így fogyni fog! A P6 20-al drágább, pedig ugyanazt tudják! Hajrá! :C

(#6) #43960832


#43960832
törölt tag

Kezeket fel aki szintén úgy olvasta, hogy: Óriás Huawei árcsökkenések a Telenornál! :C

(#7) Spindlyman


Spindlyman
tag

Ha Telenor árak vannak leírva, akkor miért T-Mobil tarifacsomagokhoz vannak rendelve?
Ascend Mate nagyon jó. Kicsit halk a hangja fülessel, de azt remélhatőleg javítják majd, mert idehaza süketek az emberek és sokan fognak erre panaszkodni... :) Amúgy piszok jó kézben fogni, bár kell egy méretes tenyér hozzá.

(#8) Rusi válasza Spindlyman (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Hol látsz te itt T-Mobile tarifacsomagokat? :U
Még mindig nem lehet különbséget tenni a "két éves Mozaik XS előfizetéssel" és a "két éves XS kategóriás előfizetéssel" szöveg között? :(((

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#9) #95386624


#95386624
törölt tag

A Telenor weboldalán nem találtam meg a készüléket, keresésnél ugyan kidob egy ilyet:

Huawei Ascend Mate mobiltelefon - Telenor Magyarország
www.telenor.hu/mobiltelefon/huawei/ascend_mate
Huawei Ascend Mate. 0. 0 értékelés alapján: 0 / 5 5 csillag (0) 4 csillag (0) 3 csillag (0) 2 csillag (0) 1 csillag (0). új készülék. Nagy telefon multimédiás ...

De a linkre kattintva az jön ki, hogy nem található. :(

http://www.telenor.hu/mobiltelefon/huawei/ascend_mate

(#10) Rusi válasza #95386624 (#9) üzenetére


Rusi
senior tag

A honlapon érdemes várni kb. 24 órát, mire az új telefonok megjelennek, azt később frissítik.

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Na ennyiért én is benevezek egy tepsifonra... :R
Mondjuk ha fixen marad az ára, kivárok hátha lesz P2/P6.

[ Szerkesztve ]

(#12) B1T3


B1T3
addikt

A Nokia Lumia 520 ára elég jó. Bár úgy látom, csak ideiglenesen van ekkora kedvezmény, de ha vége az „akciónak”, akkor is 23 ezer körül lesz az ára online rendeléssel, ami még szintén nem rossz. Persze örülnék, ha maradna még egy jó darabig így. :)

(#13) NoMagix válasza #43960832 (#6) üzenetére


NoMagix
addikt

+1 :DD

(#14) egoistus


egoistus
tag

A izém kivan, anno pannontól eljöttem mert drágák voltak a készülékek és átmentem vodához aztán ott lettek drágák és még csak választék se nagyon onnan mentem a t-hez, most meg ott van drágaság, az idol kanyarban sincs, nokia 625 kanyarba sincs(telenornál tuti az is hamarabb lesz) ja ás egy mate körüli árban max egy lg l7 ll-őt tudok kihozni.... két számom van az egyik 1 éves t-s a másik meg most fog lejárni vodánál, gondoltam áthozom azt is a t-hez de könyörgöm nincs értelmes telefon 50 körül 3xxx huf-os csomagban.

A t- nálam a t-mobil mielőtt valaki félreérti.

[ Szerkesztve ]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#15) Dark Archon válasza egoistus (#14) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ezért fogok venni 46-ért egy független Motorola Atrix 2-t, a leárazott kínai sz***kat meg kenjék a hajukra :DDD

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#16) Monos84


Monos84
tag

Remélem a P6 is bekerül a Telenor kínálatába! :)

(#17) tdk.112 válasza Rusi (#10) üzenetére


tdk.112
aktív tag

És a már kapható telefonok árait mikor frissítik? Mert amiket nézegettem eddig, még mindig a régi árakon lehet megrendelni őket. :F Pedig 60-ért az Optimus 4X HD jó vétel lenne.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#18) Rusi válasza tdk.112 (#17) üzenetére


Rusi
senior tag

Ugyanúgy kb. 24 óra, mert ezeket egyszerre frissítik le. Azt ne kérdezd, hogy miért van így, én sem tudom. Nem véletlenül nem a honlap szerint írom a hírt, hanem árlista alapján (a honlapon az is általában 24 órán belül frissül az újra, de én megkapom hamarabb).

Mobilaréna (2010-2017)

(#19) tdk.112 válasza Rusi (#18) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Okés, köszi! :)

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#20) CMatt


CMatt
csendes tag

És a djuice-nál változnak az árak vagy ott maradnak a régi árak?

(#21) Sztif válasza egoistus (#14) üzenetére


Sztif
aktív tag

Persze hogy a 625 még nincs a kanyarban, tegnap volt csak a bemutató. Szeptemberre igérik...

...a 720 ami már bent lehetne már :((

[ Szerkesztve ]

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#22) rollair


rollair
csendes tag

Én azt nem értem, hogy milyen árképzés az, ahol pl. az LG 4X HD olcsóbb és drágább is lesz. ;]

(#23) Spindlyman válasza Rusi (#8) üzenetére


Spindlyman
tag

Ok. Jogos, csak nem értettem. :R

Kb. két hete tesztelek egy Mate-et. Az látszik, hogy bizonyos dolgokban nagyon jó, másokban még gyengécske. Viszont 89e kártyás csomagban simán megéri.

A P6-al az egyetlen komoly gond, hogy piszkosul felmelegszik komolyabb használat közben. Annyira, hogy már szinte kellemetlen kézben fogni. Ez sokaknál ki fogja verni a biztosítékot. A sebességgel, tudással, dizájnnal nincs baj, de ez... :F

[ Szerkesztve ]

(#24) Apika


Apika
Közösségépítő

A Huawei Ascend Mate készülék még kártyás áron is viszonylag tűrhető. Reméljük, hogy ez csak csökkenni fog...

(#25) egoistus válasza Sztif (#21) üzenetére


egoistus
tag

Igen most mutatták be de a csamcsung galaxis4mini nemsokkal később a hamarosan kapható készülékek közt volt a 625 még ott sincs, az alkatel idol-ról ne is beszéljünk, lassan 3 hónapja kint van telenor is már árulja a saját változatát t- nél mondták is hogy lesz azóta csak csamcsung jött ja meg a p6 100k-ért amit én nem adnék egy telefonért sem.

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#26) Sztif válasza egoistus (#25) üzenetére


Sztif
aktív tag

A samu átvette már egy ideje a csúcs telefonjainál hogy bemutatót követően akár 1hét után már megvásárolható. Mint az iPhonenál...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#28) Xpredi01 válasza Ricsko :D (#27) üzenetére


Xpredi01
tag

lg

(#29) DS39


DS39
nagyúr

az LG L7 II elég jó áron nyit kártyásan.

(#30) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Na már megváltoztatták az oldalon is, és még mindig kaparom a földről az államat a mate ára láttán... Csak maradjon is így amíg lesz pénzem megvenni :_D

(#31) prolad


prolad
őstag

Az a Huawei ennyiért nagyon megéri :C

(#32) eclipse19


eclipse19
senior tag

Optimus G nincs a Telenor weblapján. :(

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#33) demyen


demyen
tag

gondolkodom...
Az a Kártyás Ár csak egy kezdeti nagy akció, vagy ennél drágább nemigen lesz? (csak mert Kinába is drágább bárhol nézem)

Van egy egy hónapos Samsung S3 telóm, lehet eladom 80 körül, és megveszem kártyásan ezt Huawei-t.

Mégis 2GB ram, meg szerintem egész jó kamera, minőség stb.

(#34) Balint1986


Balint1986
csendes tag

Jó irányba változtak az árak. Grat a Telenornak :C

(#35) Apika válasza demyen (#33) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez lutri. Könnyen lehet, hogy emelik majd a kártyás árát...

(#37) Rusi válasza #59810304 (#36) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen-igen, a Mozaik XS és Smarttarifa 2 totál ugyanaz, nem is beszélve a Mátrix 2-ről, bizony ám! :C Szerintem ne erőlködj...

Mobilaréna (2010-2017)

(#39) Rusi válasza #59810304 (#38) üzenetére


Rusi
senior tag

Tényleg nem kell erőlködni, mindössze elegendő egy alsótagozatos szó és mondat értelmezés. De egyébként igen, csakis az a cél, hogy mindenki mindent elnézzen, összekeverjen. :U
Jah, az az apróság persze nem fontos, hogy a cikkek címében mindig szerepel a szolgáltató neve. :D

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.