Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JadenDave


JadenDave
csendes tag

f*ckyeah

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Upgradeltem én is a 7-re mivel TelenorOneTouch-on alapból telepítve van. Kíváncsi vagyok hogy szuperál.

All→M8

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Emlékszem, amikor a desktop verzióban is csak korlátolt számú gyorshívó volt és hekkelni kellett, ha 25-nél többet akartál... :DDD

Na, akkor telepítem és teljes szinkronizációt adok neki a desktop verzióhoz :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) dipeti


dipeti
senior tag

Sokkal folyamatosabb a görgetés. Plusz fasza animációkat is integráltak.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#6) Traxx


Traxx
őstag

Ugyan nem androidom van, hanem Samsung Monte, de az tuti, hogy az előző verzió (talán 6.5?) nem volt éppen egy csúcs...jobban mondva tetű lassú volt. Mind a működés, mind a görgetés. 2 nap után ment is vissza a 6.0 Ez nem akadozik szerencsére...viszont ami hiányosságot tapasztaltam, az az, hogy amikor régebben volt fent a 6.0, akkor automatikusan a .hu-t kínálta fel kiegészítésként (ha volt egy .com cím, akkor következő alkalommal azt, de ha ismét hu-sat írtam be, akkor azt jegyezte meg...na ez a 6.0 viszont a .com-hoz makacsul ragaszkodik.)

Nem tudom, megéri-e az update-et...de kipróbálom majd, ha kijön javás mobilokra is, mert ahogy látom, az még nincs...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Még ma reggel felraktam. Kiváló böngésző gyors stabil. LG optimus 2x re egy kezdetleges 4.0.3 mas ics re a legjobb eddig amit használtam.

(#8) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Ez, és a next között mi a különbség?

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A szövegtördelés milyen rajta? Az eddigiekben az egy merő katasztrófa volt.

pingwin011: a Next az egy béta a következő verzióé.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) callmeakos válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát dupla kattra így tördeli a Logout bejegyzésemet.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#11) Fkris


Fkris
őstag

WP7-re valami hír esetleg?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Épp egy perce frisitettem, és most tudtam meg hogy 7-es lett belöle, öt percel elötte a hajamat téptem mert a régi nem akarta betölteni a weboldalat pedig full jelem volt a Ray-en, reggelre meg lesz a véleményem

Cseberből vederbe

(#13) Cyberpunk válasza callmeakos (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És két ujjas zoom-ra?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Remus389 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Remus389
veterán

miért nem próbálod ki, szépen tordel és a zoom is szupersmusz

mindez egy sgs -en

sőt még takarekosabb lett az adatforgalom elvileg
még smuthabb lett

nálam #1 a telefonos böngészők közt, toronymagasan

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15) Воланд válasza Fkris (#11) üzenetére


Воланд
titán

majd wp8-ra. talan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) dipeti válasza Remus389 (#14) üzenetére


dipeti
senior tag

hagyján, hogy szuperszmúsz, de bármilyen más böngésző memóraigényének töredékével beéri. 30-40 Mb-os maximum páratlan!!4négy! :K ---> optimalizáció :R

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Én a tablet verziót használom az Opera-ból és nagyon összekapták magukat az Operá-nál.
A sebessége nagyon jó, a beágyazott videókat folyamatosan jatsza le.
A végtelen? számú gyorshívó meg egyszerűen fenomenális.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) K0vasz


K0vasz
aktív tag

Pár napja néztem, h mi a különbség az Opera Mobile meg a Mini közt (még a 6-os verziónál), és előbbi tudja a flasht, utóbbi meg a szerveres renderelést... a kettőt vhogy nem lehet összehozni? :F

(#19) pyron25


pyron25
aktív tag

Nekem jobban bejön mint az előző verzió. Egyszerűen szuper hogy több "csempét" lehet kirakni és valahogy jobban ki vannak dolgozva minden. :C

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#20) pyron25 válasza Fkris (#11) üzenetére


pyron25
aktív tag

WP7-re ne is várd. Valahogy nem egyeztek meg és így a WP-n az Internet Explorer kell beérni.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#21) Воланд válasza pyron25 (#20) üzenetére


Воланд
titán

link

a topicnyito teved, a hozzaszolasokban viszont ott van, hogy miert nincs mas bongeszo wp7-re. foleg az az ok, hogy nem lehet nativ kodot hasznalni es jelenleg csak az ie motorja az amire lehet masik bongeszot irni. ez tobb mint valoszinu, hogy wp8-tol valtozni fog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) pyron25 válasza Воланд (#21) üzenetére


pyron25
aktív tag

Valóban így van. Az információm nem a legpontosabb volt mivel régebben olvasgattam a wp oldalakat és fórumokat. De valami ilyesmi herce-hurca is lett volna ha jól emlékszem.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#23) Cyberpunk válasza Remus389 (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tudom nekem nem tördel, valami jól pedig az van fent meg be van oapcsolva. A Mobile sokkal jobb. Szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) xors


xors
senior tag

kétségkívül a legjobb böngésző mobilnethez :DD
de azért ha van wifi szívesebben használok Google Chrome Beta -t ;] szebben (gyorsabban) tördeli az oldalakat, és könnyeben kezelhető= csak sok adatforgalmat generál :P

(#25) Воланд válasza pyron25 (#22) üzenetére


Воланд
titán

hat ment a kavaras rendesen. ez a nem tiltja, hogy mas bongeszot irjanak, de kozben megis, mert az ie motorjat kell hasznalni. :DDD

a lenyeg vegulis az, hogy jelenleg ezen a teren is sok a megkotes, de wp8-al elmeletileg valtozni fog. aztan gyakorlatilag meg majd talan az e3 kornyeken tobbet fogunk majd megtudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Remus389 válasza dipeti (#16) üzenetére


Remus389
veterán

engem mondjuk a memória használat kevéssé hat meg hisz sgsen van kb 160 mb szabad mást úgyse használok közbe

énnekem azért áldás, mert az adatforgalom kb 1/6-1/8 amit general

mivel csak 100mb/hó a keretem, annyit netezhetek mint akinek minimum 500mb/hó a kerete( pl egy wp7 tulaj vagy aki gyári t használ)

viszont nem mehetünk el pár hiba mellett sem;

1. néha nyomok egy linkre és nem azt hozza be hanem az alatta/felette levot, néha

gyakran ilyenkor a copy paste segít

2. néha nyomok egy linkre tölt egyet, és nem történik semmi, újra kell nyomni

3. semmilyen flash-t nem jelenit meg ami jó( adatforgalom) viszont a videokat jó lenne ha jelezne hogy van videó ott(néha jelzi, néha nem) , mert akkor atlepnek a gyariba és megneznem

vagy ugye raklikkelnek a videó képére és behozna a youtube appot, de nincs semmi( nem mindig)

egyebkent világbajnok, főleg az adatforgalma miatt

sőt forumozni is ezen a Legjobb mert az avatart felulre rakja( egysoros módban) és alatta szépen ott a szöveg nagyban, a többi mobil bongeszonel oldalt van és szenvedni kell

Cyberpunk: talán azért mert 800*1280-as a felbontasod, nem sztenderd

nálam faltól falig tordel ettől jobban nem lehet tordelni

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27) M_AND_Ms válasza K0vasz (#18) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A Mobile beállításaiban bekapcsolod a Turbo módot (ezt a desktop verzió is tudja) és ugyanúgy fog működni, mint a Mini.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#28) pyron25 válasza Remus389 (#26) üzenetére


pyron25
aktív tag

Igen akadnak hibák is rendesen de ezeket úgyis orvosolják "idővel". Engem főleg az zavar amit te is írtál hogyha egy oldalon lapozok vagy egy cikket akarok elolvasni vagy az alatta levőt vagy fölötte levőt hozza be. Sőt olyan is van hogyha ráklikkelek a cikkre akkor nem hozza be. Tölt, végigszalad a csík és ugyanúgy a főoldal jön be. Ennél a verziónál viszont kevesebb az ilyen probléma. A másik amikor egy youtube videó linket kapok akkor azzal nem igazán tud mit kezdeni. Van amikor az alkalmazásban van amikor a gyári böngészőben nyitja meg de legtöbb esetben nem tudja megnyitni. Bár ha megtudja nyitni egyszer vagy kétszer akkor ezerszer is csak jól meg kellene csinálni :)
Ezek ellenére egész jó és használható.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#29) BiP válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Jobb, szebb, de nálam lassabb is. (symbian)

(#30) K0vasz válasza M_AND_Ms (#27) üzenetére


K0vasz
aktív tag

Köszi!

(#31) Remus389 válasza pyron25 (#28) üzenetére


Remus389
veterán

igen de az adatforgalom szenzaciosan alacsony , meg ha visszalepek 1-2-3-at nem tölti be újra, egyből ott van( gyors és sporolos)

a sebesség is sokkal jobb mint a többi szerintem

jó van egy két hiba, de ezzel. 1utt is király

a mostani nagyon folyékony lett, már tényleg csak ezeket a link problémákat kéne orvosolni, meg ugye a videókat is jobban jelezhetne

egyébként igaza volt Jobs -nak a flash tényleg nem való mobilba( lassú, zabalja az adatot , zavaró)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#32) lacix76


lacix76
őstag

A protokollt mire érdemes beállítani?

(#33) JR.CSé válasza BiP (#29) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Én az utóbbi lassabságot nem tapasztaltam.Szerintem minden tekintetben előrelépés az előző verziókhoz képest:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#34) pyron25 válasza Remus389 (#31) üzenetére


pyron25
aktív tag

A flash-t nem igazán használja ki senki mobilon. Saját magamból kiindulva nem fogok olyan nagy erőforrást igénylő flash-t nézni telól, mert nem úgy nyitja meg ahogy kellene és nem is élvezhető. Ami meg népszerű flash alapú dolog annak van alkalmazása és abban ezerszer gyorsabb meg optimalizáltabb mint a böngészős.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#35) BiP válasza JR.CSé (#33) üzenetére


BiP
nagyúr

#23: "A Mobile sokkal jobb. Szerintem."
Erre válaszoltam, hogy szerintem is jobb, (többet tud, jobban tördel), szebb, mint a Mini, de nálam lassabb is, mint a Mini.
És pont a fürgesége miatt szívesebben használom a Minit. A Mobile-t néha-néha kipróbálom, de sosem sikerül meggyőznie.

(#36) Remus389 válasza BiP (#35) üzenetére


Remus389
veterán

miért milyen telód van?

nem értem ezt a rosszul tördel dolgot, talán az én készülékemben van a hiba hogy a kijelző mind2 széléig tördel?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37) BiP válasza Remus389 (#36) üzenetére


BiP
nagyúr

Nokia C7.
Nem, nem tördel rosszul, ezt egy szóval sem mondtam. Csak annyi, hogy a Mobile mégis valamivel jobb, rugalmasabb ezen a téren. Pl. forgatásnál, nagyításoknál automatikusan újratördel, a Mini nem.

(#38) Remusz911: "jó az Symbianos verzió" - Szerintem is.
"az androidos nálam jól tördel" - Nálam is a symbianos.

[ Szerkesztve ]

(#38) Remus389 válasza BiP (#37) üzenetére


Remus389
veterán

jó az Symbianos verzió

az androidos nálam jól tördel, Cyperpunknál nem, de neki a kijelzője 800*1280-as, lehet az kavar be

a legtöbb droidos teló 480*800-as, esetleg 320*480-as nyílván azokra optimalizálnak, esetleg a 720*1280-ra

iphone-ra is könnyű lehet optimalizálni

na mindegy

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#39) Cyberpunk válasza Remus389 (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnos a HTML5 meg még vacakabb. Én használok flash-t viharok nyomonkövetése (radar képek ilyenek). S nagyon jó, hogy nem kell laptopot magammal cipelni.

Egyébként ja lehet a felbontás miatt gáz nálam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) foxymaci


foxymaci
senior tag

nagyon szép lett a 7es verzió gyorsabb és jobban tölti be az oldalakat 5 csillagos :))

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#41) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kíváncsi vagyok meg tud-e maradni a Dolphin Browser mellett.

(#42) randras


randras
veterán

Mi a különbség az Opera Mini, és az Opera Mini Next között?

(#43) Воланд válasza randras (#42) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) Fkris


Fkris
őstag

Értem, köszönöm a WP7-es válaszokat!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46) korogyi


korogyi
csendes tag

ez végülis ugyanaz, mint ami eddig opera mini next néven futott, nem?

(#48) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

már töltöm is :D

(#49) knyitogato


knyitogato
őstag

Hogyan lehet beállítani az Opera Mobile-ban a full screent? Sehol nem találom.

(#50) tlac válasza knyitogato (#49) üzenetére


tlac
nagyúr

kikapcsolod az állapotsávot meg a navigációsávot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.