Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) WebStart


WebStart
újonc

Helyzetjelentés #4

Csensa vs Merdarogh 0:2
Csensa vs Lost Knight 0:2
Csensa vs Shooterasd 0:2
Csensa vs Darkzbane 0:2
Csensa vs Prometheusz 2:0

#1 link
#2 link

Mondjuk az első meccs vége felé az a 3 Vileblood kapásból hmm érdekes! ajánlom figyelmetekbe

(#152) jangoo0123 válasza OnSeT (#148) üzenetére


jangoo0123
újonc

OnSet nincs itt ezzel probléma, te vagy a szervező, te döntesz kész, aki nem bírja megérteni, hogy mit miért, annak nincs itt keresnivalója, ezért kérlek ne hagyd abba versenyzést. Azért most miért kell rinyálni, hogy lejátszották a meccset, de kiléptek, ha belegondolnak így ezzel illetéktelen előnyre tesznek fel, hiszen a többiek nem játszhatták le velük, punktum, nem kell ezen hőbörögni, örüljetek, hogy valaki legalább szervez versenyt, erre lehurrogjátok, hát kösz.

Prometheusz

(#153) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LostKnight vs. xRyougi (1-1) itt az enyém: [link] nekem nincs bajom semmivel csak mindenkit arra kérek hogy ne száljon ki több ember, mert 2-0 játszodtam predátorkill-el és kiszált, most meg Gyuriba is kiszáll? az jó mer vele is 2-0 játszodtam, még valaki akar kiszálni akit megvertem? :D , amúgy ez csak játték nem történt semmi, nekem csak fárasztó ennyi meccsen koncentrálni...

(#154) Razuel


Razuel
aktív tag

Eredmény jelentés: (Ma nem voltam a toppon és sokat játszottam egymás után úgyhogy lehet tévesen írom az eredményt, de nincs erőm megnézni a reppeket.. Szóljatok ha tévedek.)
xRyougi vs Merdarogh (1-1)
xRyougi vs LostKnight (1-1)
xRyougi vs Csirke (0-2)
xRyougi vs Prometheusz (1-1)
xRyougi vs Almodo (2-0)
xRyougi vs HangFal (2-0)

Link

(#155) OnSeT


OnSeT
őstag

Közérdekű közlemény!

Mivel még elég sok meccs vissza van, a verseny nem kerül zárásra a mai nap. Addig tart amíg nem játszottátok le az össze meccset. A végtelenségig azért ne húzzuk, próbáljátok teljesíteni a hátralévő találkozókat a kövi hét első felében.

(#156) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Merdarogh vagy ki a franc ellen : [link] [link]
Onset elleni (1:1 de ezt gondolom tudja ha még nem felejtette el XD) [link]

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#157) Magic-Horse válasza Magic-Horse (#145) üzenetére


Magic-Horse
újonc

Eddigi meccseim:

Merdarogh vs Almodo 2:0
Merdarogh vs Csensa 2:0
Merdarogh vs LostKinght 2:0
Merdarogh vs ShooterAsd 1:1
Merdarogh vs xRougi 1:1
Merdarogh vs Prometheus 2:0
Merdarogh vs Lolhuncsirke 0:2
Merdarogh vs Hangfal 1:1

Itt jegyezném meg, hogy úgy hallottam, LoLhuncsirke csal, és extra manát kap a semmiből. Utána lehetne ennek nézni?

(#158) HangFalx


HangFalx
csendes tag

HangFal vs Merdarogh (1-1) kemény meccs volt :D [link]

UI: Szerintem csirke nem csal csak a shrine gyorsan adja neki vissza a powert.

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#159) LoLHunCsirke válasza HangFalx (#158) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

úristen végre rájöttek a titkomra :DDD a fenébe :o

TinkeringAboutYou!

(#160) LostKnight


LostKnight
csendes tag

XY szerint a shrine of m. nem adhat ennyi powert amúgy, ezt csak irta valaki a beküldött replayem alapján csirkével, én nem tom nem értek a shrine of m.-hoz :D

(#161) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#156) üzenetére


OnSeT
őstag

Csirke elfelejtette linkelni a másik felét. bár nem csodálom ;]

Onset vs LoLHunCsirke 1:1 [link]

a szokásos instant do ellen , t1el. és win :D

(#162) Murder3


Murder3
addikt

Közérdekű Közlemény

Kérem aki még játszik az foglalja már össze, hogy kikkel játszott eddig és kikkel kell még játszania.

(#163) Murder3


Murder3
addikt

jó akkor ezt nincs értelme be se fejezni, részemről lefújva.
Onset részedről is lefújhatod, ezért felesleges volt bele kezdeni, hogy aztán fogd és feladd.

(#164) OnSeT válasza Murder3 (#163) üzenetére


OnSeT
őstag

te miről beszélsz? :F
próbáld meg már értelmezni amit leírtam.

egy szóval sem mondtam hogy feladom ezt a versenyt. még 3 emberrel van vissza meccsem, ha online lesznek, velük ezeket még lenyomom, meg a verseny kiértékelését is megcsinálom azoknak, akik nem adták fel a versenyt.

viszont további versenyeket én nem kívánok rendezni.

(#165) Murder3 válasza OnSeT (#164) üzenetére


Murder3
addikt

ergó épp ezért mondom h akkor mienk kelltt ez.
nem ezt adod fel hanem az egészet ez a verseny nem volt több mint egy próba.
ezért nem kellett volna bele kezdeni ha aztán kiszállsz az egészből.

(#166) OnSeT válasza Murder3 (#165) üzenetére


OnSeT
őstag

úgy emlékszem nem én voltam az aki már az első meccse után felakarta adni a versenyt, ezzel elindítva a kilépési hullámot...

(#167) Murder3 válasza OnSeT (#166) üzenetére


Murder3
addikt

mint írtam h mindenki megkapja a 2 pontot utánnan különben is én csak a létszám miatt indultam nem azért mert olyannyira akartam pont ezért.
meg arról nem én tehetek h kiléptek miattam.

Meg nem ezt vártam volna miután megbeszéltük.
Tomos verseny után én se adtam fel annak ellenére, hogy csúnya lebőgés volt ott, itt sokkal nagyobb érdeklődés volt és sokkal jobban is megy,
ennek ellenére ilyen hirtelen indok miatt feladod....

(#168) Darkzbane válasza Murder3 (#162) üzenetére


Darkzbane
tag

Én eddig játszottam
-Onset
-Ovobacsi
-Hangfal
-Csensa

ellen 2:0 lett mindegyik. Mindenki más még hátra van és ma délután tudok online lenni pótolni a meccseket.

(#169) OnSeT válasza Murder3 (#167) üzenetére


OnSeT
őstag

én meg arra nem számítottam hogy szervezőként elkezded bomlasztani a társaságot.
a létszám miatt meg abszolút nem kellett vna jelentkezned, mert így is 17en voltunk a startkor.

további versenynek meg nem látom értelmét mert eddig mindegyik ugyanúgy végződött, ez, a tome és az is, amit anno Juliano szervezett.

a társaság fele mindig besértődött vmin.

versenyt szervezhetsz nélkülem is, lesz aki átveszi a helyem ;)

(#170) HangFalx


HangFalx
csendes tag

HangFal vs Prometheusz (1-1)
[link] Én nyertem.
[link] Ő nyert.

Nekem már csak linekiller van hátra

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#171) Darkzbane


Darkzbane
tag

Darkzbane vs Almodo 2:0

[link]

ja Gyuriba kilépett a versenyből ráírtam

[ Szerkesztve ]

(#172) Murder3 válasza OnSeT (#169) üzenetére


Murder3
addikt

ja mert te tudtad előre hagyjuk már.
nem kezdtem el bomlasztani nem mondtam senkinek hogy lépjen ki meg amúgy is megvolt a konrét ok mért léptek ki erre írtam h mit lehet/kell másként csinálni legközelebb.
Próba volt, ezért nem ment élesbe ennek meg ép ez a lényege h mit csináljunk máshogy majd..

gyuriba volt aki azé lépett ki mert nem tetszett neki h törölted a meccseket,,,istenem 1 ember a többeikenk a balanszal meg egyéb okok miatt léptek ki...de még így is maradtak sokan, nem látom az okát a tetteidnek.

(#173) Razuel


Razuel
aktív tag

Én már csak azt nem értem, hogy a balansz miatt mért kell kilépkedni? Mindenki pontosan tudja, hogy milyen szinten van pvp-ben és milyen színek vannak a játékban. Akkor mit vártatok, hogy majd hagyja magát a másik, vagy olyan deckkel megy mindenki ami ellen jó vagy, vagy mi? Akkor már jobb lett volna nem is nevezni.

Az egy dolog, hogy közbejön valami mint Zotyának. De azért kilépni, mert felbasztad magad az x. vereség után, az vicc.

Én se sírtam, hogy olyanoktól kaptam ki, akiket normális esetben simán megverek. Egész nap másnaposan, fájó fejjel játszottam, de akkor is lejátszottam a meccseket, ha már neveztem..

(#174) OnSeT válasza Murder3 (#172) üzenetére


OnSeT
őstag

olvass vissza itt és a másik topicban :)

(#175) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Darkzbane ellen (1:1) : [link]

TinkeringAboutYou!

(#176) Darkzbane


Darkzbane
tag

Darkzbane vs LolHuncsirke 1:1
Darkzbane vs Lostknight 1:1

http://data.hu/get/4135877/replays.rar

Xryougival pedig egyeztettem csak nem tudott rám várni többet de később lejátsszuk a többiek pedig írjanak rám ha vannak (ign : Darkzbane)

[ Szerkesztve ]

(#177) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LostKnight vs. Darkzbane (1-1) :) itt a győztes meccs [link]

(#178) Murder3 válasza Razuel (#173) üzenetére


Murder3
addikt

a baalnszos probléma jogos, de mivel ez csak proba volt ezért én már a kövi versenykere külön rendszert kezdtem,kezdtünk kidolgozni, épp ez lenne a lényege ennek a versenynek..
hogy a gyengébb játékosok is tudjanak tétre játszani és ne lépjenek ki mert úgyis mindnekitől kikapnak és akkor meg utolsó helyek lesznek úgyis, hanem h saját szintükön lévő játékosokkal tudjanak versenyezni.

én mikor onset visszaléptt írta aznap nem voltam fent se én a többi versenyt kezdtem el fejlesztgetni h mi lenne a jó, engem teljesen váratlanul érintett h hirtelen így bedobta meg csalódtam is mert nem ez volt megbeszélve.
ennyi most ezé robbant ki ez a vita a topickba is...

(#179) Darkzbane válasza Murder3 (#178) üzenetére


Darkzbane
tag

Onset visszalépett?

Te amúgy visszaléptél vagy versenyben vagy még? Ha versenyben vagy gyere online mert velem még nem meccseltél )

Nehéz ám kiigazodni rajtatok : P

(#180) Murder3 válasza Darkzbane (#179) üzenetére


Murder3
addikt

a szervezéstől, ti nem érthetitek ezt teljesen, mivel ez csak amolyan próba lett volna a többi előtt...
elég sok mindnekivel nem meccseltem még:D
eléggé elmenr a kedvem most emiatt.
de ok felmegyek, bár nem sok erőm egm kedvem de nem is hiszem h nyernékXd szal legalább a repekkel nem kell szaroznom:D

[ Szerkesztve ]

(#181) Darkzbane


Darkzbane
tag

Darkzbane vs Murdeer 2:0

[link]

Sajnálom hogy ilyen kedvtelenül játszottál ..

(#182) Murder3 válasza Darkzbane (#181) üzenetére


Murder3
addikt

nem igazán van kedvem most hozzá,
meg nem is volt érteleme bandit lapokkal nem sok esélyem van ellened,olcsóbb egységek vannak nálad és még erősebbek is mint a bandit lapok.

(#183) OnSeT válasza Murder3 (#178) üzenetére


OnSeT
őstag

nem ártott volna ha te is foglalkozol ezzel a körrel a nagy tervezgetés helyett... ;)

(#184) Darkzbane


Darkzbane
tag

Darkzbane vs Xryougi 1:1

[link]

(#185) OnSeT


OnSeT
őstag

Onset vs Csensa 1:1 [link] [link]

(#186) shooterasd


shooterasd
újonc

asd

[ Szerkesztve ]

(#188) Murder3 válasza OnSeT (#183) üzenetére


Murder3
addikt

Elejétől fogva sokkal nagyon tervem volt, ezt is te ajánlottad, hogy egy kedvcsináló/próbának csináljuk a komoly verseny előtt.
Én pedig egy rendszeresen megrendezett és szezonálisan futó 1v1 és 2v2 bajnokságot szerettem volna létrehozni, ha már ilyen sok magyar összejött ide.

Nem készültem és nem is érdekelt ez a verseny mert ennél sokkalta fontosabb volt a többi kidolgozása és ebből a versenyből a tapasztalatok elvonása.

Te meg mert gyuribá begőzölt miatta fogod és azt mondod nem lehet versenyt csinálni a sértődések miatt, végtére te uygan azt csináltad mint pl gyuribá h kilépett mert törölték a győztes meccseit.

Meg ha jól emlékszem én kezdeményeztem a tome verseny után is a 2v2-es versenyt aztán te találtad ki ezt a próba/kedvcsináló 1v1-et előtte.
Mielőtt felhozod az ilyenek eszedbe juthatna ez az apró tény....

(#189) OnSeT válasza Murder3 (#188) üzenetére


OnSeT
őstag

ment pm a részletekről.
olvasd el s akkor másképp látod a dolgokat. ;)

(#190) Murder3 válasza OnSeT (#189) üzenetére


Murder3
addikt

re, csak nem értem miért nem pm-be írtad meg először nekem :(

(#191) BladeHero


BladeHero
tag

OnSet nem kel Murder-t hibáztatnod nem azért léptünk ki(legalábbis én nem azért),mert ő majdnem vissza lépett.Nem is volt semmi bajom a szervezéssel sem csak megláttam,hogy mindenki nagyon jó játékos.Feladtam,mert nem akartam szenvedni.Én azt gondoltam,hogy mindenki megkapja utánam a 2 pontot és elvagyok felejtve.Ebből persze baj lett,mert nem tetszett,hogy kiléptem/tünk.Tudom,hogy ezt nekem már tudnom kellet volna,hogy nem lesz esélyem.Be is vallom ez hiba volt de,hogy emiatt most ekkora gond legyen ezt soha sem gondoltam volna.Murder,OnSet azt látta köztetek,hogy barátokból ellenségek lesztek,emiatt a verseny miatt.És ezt azért írtam,hogy ez egy játék ne veszekedjetek ilyenből higgyétek el,nem éri meg.Köszönöm,hogy azért szerveztetek egy versenyt.

[ Szerkesztve ]

RPCJ

(#192) Murder3 válasza BladeHero (#191) üzenetére


Murder3
addikt

Nem emiatt lett most balhé, meg már minden rendbe van csak annyi h semmit nem tudtam háttéről csak amit onset beírt a közösbe,nekem meg az rosszul esett eléggé.
Most hogy tudok a háttéről megértem az indokát és meg is döbbent ismételten.

Igazából a ti kilépésetek még hasznos tapasztalatokkal is szolgált volna, az értetlenekdés,szabályok semmibevétele,tisztességtelenség az amivel nem tudunk mit kezdeni.

(#193) OnSeT


OnSeT
őstag

Onset vs Prometheusz 2:0 [link] [link]

(#194) OnSeT válasza BladeHero (#191) üzenetére


OnSeT
őstag

emiatt ne aggódj, murderrel mi gyakran egymásnak esünk, de ettől függetlenül ingame ugyanúgy együtt gémelünk. ;]

csak van pár dolog amiben nem értünk egyet.
pl az állandóan visszatérő téma hogy a frost OP.
és egyszerűen lehetetlen megértetni vele hogy simán verhető ha tudod a módját. ;)

(#195) Murder3 válasza OnSeT (#194) üzenetére


Murder3
addikt

veletek meg azt nehéz megértetni, hogy nem arról beszélek, hogy verhető vagy sem :N

(#196) Darkzbane


Darkzbane
tag

Na én 4 emberrel nem tudtam még játszani

Merdarogh
Shooterasd
Linekiller
Prometheusz

Írjátok meg mikor értek rá és megpróbálok online lenni

(#197) OnSeT válasza Darkzbane (#196) üzenetére


OnSeT
őstag

Merdaroghal még én sem játszottam.

Többiek hogy álltok? Kinek mennyi van még vissza?

(#198) Darkzbane


Darkzbane
tag

A tabella hogy áll most? Amúgy a döntetlen meccs az nem 2 darab lejátszott meccsnek számít?

(#199) OnSeT válasza shooterasd (#187) üzenetére


OnSeT
őstag

Kik ellen játszottál? Eredmények?

Darkzbane Döntetlen 2 meccsnek számít, a win megy a D oszlopba, a bukás a L -be. Össz. meccsnél azért látható pár helyen páratlan szám mert csak az egyik rep került linkelésre.

[ Szerkesztve ]

(#200) Darkzbane válasza OnSeT (#199) üzenetére


Darkzbane
tag

ja értem

Darkzbane vs Prometheusz 2:0

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.