Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Aerensiniac


Aerensiniac
újonc

Szólna valaki OnSetnek hogy a http://bfkartyak.freeweb.hu/ oldalának a regisztrációja 100% totálkáros? Csak az ő kedvéért regisztráltam egy gmail postafiókot de még azt se hajlandó elfogadni az oldal, mivel meg ez a 3. E-mail cím amivel próbálkozok hát inkább csessze meg.

Odáig még oké hogy odaírja a végére hogy "Regisztrációhoz ajánlott a gmail.com -os e-mail címek használata. Magyarországi ingyenes szolgáltatóknál regisztrált címekre ( freemail, citromail, stb.) nem vagy csak késve érkezik meg az aktiváló e-mail. Ezen regisztrációkat csak manuálisan tudjuk aktiválni, ami akár 1-2 napot is igénybe vehet."
De amikor semmilyen levelet nem tud elküldeni sehova azért az már eléggé gáz, főleg hogy a rendszer eltárolja azt a nevet amire egyszer már kiírta hogy hiba történt úgyhogy nem küldte el a levelet, így nem elég hogy regisztrálni nem tudsz, a saját nickedet sem tudod beírni egynél többször.

Nem tudom milyen scriptet vagy fórum alapot használ az oldala de nagyon sürgősen vágja ki onnan hogy zörögjön utána a fél világ mert valami iszonyat xar.
U.i: Bocs az offért de egyetlen e-mail cím nincs az oldalon hogy itt lehet szólni ha gond van vagy valami, ez volt az egyetlen hely ahol üzenetet tudtam hagyni.

Az e-mailem meg black_light@freemail.hu ha esetleg üzenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.