Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez amúgy egy vicc bakker.
Ha ennyire nem akarják, hogy feljöjjön a konkurencia akkor meglehetne oldani offline is a lejátszást...

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2) adamklark


adamklark
senior tag

apple rendszerében van valami hiányosság vagy csak kötélhúzás megy a cégek között hogy csak nettel megy ez?

(#3) mbotnd


mbotnd
tag

Király! Már csak egy Apple Watch kell...

(#4) postásbazsi válasza vodrosjozsi (#1) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Glaxy watch active 2 - n ez gond nélkül megy. :U

(#5) vodrosjozsi válasza postásbazsi (#4) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Gear S3-on is. Igaz, nagyon bugyuta a szoftver

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#6) joey04


joey04
titán

spotit úton hallgatok, amikor egyrészt van nálam telefon, másrészt nincs wifi. lte óra meg nincs. szóval ez nekem nem sok újdonságot hoz, de biztos sokan örülnek. :R

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#7) Maxximus válasza joey04 (#6) üzenetére


Maxximus
őstag

Van ha T-s vagy, sajnos a vodánál már 1,5 éve várom....

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#8) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Egyébként komolyan érdekel, aki okos óráról hallgat zenét az ezt miért teszi? Ha wifi közelben van az ember otthon vagy munkában, esetleg tömegközlekedésen, akkor ott van a telefon is. LTE-n streamelni a zenét pedig számomra nem tűnik túl jó ötletnek, tekintve hogy az apple watch kaliberű tudással rendelkező órák üzemideje elég siralmas szvsz. Annyi tárhely pedig nincs ezekben a kütyükben hogy arra értelmes mennyiségű zenét lehessen pakolni a többi app és maga a rendszer mellett nem? (Oké, a 32gb-os apple watch azért elég erre, de a többi? :F ) Néha szoktam futni és nem mondom hogy nem lenne kényelmes olyankor csak egy órát magammal vinni a fülesen kívül erre a célra, de mobilneten keresztül az akku miatt nem hallgatnék zenét, 32gb-os okos órából meg gondolom azért olyan sok nincs a piacon.

(#9) adamklark


adamklark
senior tag

ha sétálni megyek vagy terembe (ami mostanában ugye nem gyakori..) akkor nem viszek telefont de fülessel hallgatom a zenét offline vagy Balaton közepén. kb ennyi értelme van (ha lenne LTE akkor nem aggódnék hogy hív e valaki :d)

(#10) vodrosjozsi válasza LittleLombax (#8) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az órám 4 gigás, ebből 2,7 gb szabad, rahedli szám megy fel spotin keresztül mert ugye az mégjobban tömörít, de egész fasza tud lenni. Kutyasétáltatás közben nem kell telefont vinnem, fizetni az órával is tudok (tudtam mert nem megy a curve valamiért).
Szóval elég fasza órán zenét hallgatni samsung buds-al.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#11) joey04 válasza Maxximus (#7) üzenetére


joey04
titán

nem vagyok t-s. illetve de, telenoros. ;]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#12) lecsoo4 válasza LittleLombax (#8) üzenetére


lecsoo4
tag

Apple music lejatszasi listat ~2Gb erejeig lehet az orara szinkronizalni (watch s3) amit utana lehet offline hallgatni. Ez pl sportolas kozben egy bt fulessel igen franko tud lenni. Nekem plusz hasznos, hogy edzes kozben ket szeria kozt nem kezdem el nyomkodni a telefont.

anno a mostani Spotify szinkron lehetoseg miatt partoltam el toluk, most mar nem valtok vissza.

[ Szerkesztve ]

(#13) deka10 válasza LittleLombax (#8) üzenetére


deka10
senior tag

4 gigás órám van simán ráfér annyi zene amennyire edzés közben van szükségem, plusz futás közben reggel szeretem hallgatni interneten a Rádió 1-et, mindezt teló nélkül sokkal kényelmesebb.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#14) LittleLombax válasza deka10 (#13) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Értem. Őszintén nem tudom hogy a spoti és az AM mennyire tömörít amikor letölt az ember valamit, utoljára szerintem 2015 környékén hallgattam offline zenét és akkor az emlékeim szerint 16gb-ot foglalt, pedig nem gondolnám hogy olyan sokféle zenét hallgatok. Ha futni megyek én általában akkor is épp olyan stílust választoo amihez kedvem van, néha pörgőset, néha indiet, néha akár podcastet.
De jó látni hogy ennyien használtok okos órát, számomra továbbra is csak a fizetés funkció miatt vonzó a dolog és a többi része abszolút nem érdekel, de annyi pozitív véleményt olvasok mostanság, hogy 1-2 éven belül lehet én is beruházok egyre. ;)

(#15) deka10 válasza LittleLombax (#14) üzenetére


deka10
senior tag

És még nem is említettem a horgászatot és más szabadidős sportot amikor csak nyűg egy mobilt vinni, elővenni. Még mielőtt valaki mondaná, a munkám miatt szükséges, hogy mindig elérhető legyek, így sokszor érzem azt, hogy ezt erre találták ki.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#16) postásbazsi válasza vodrosjozsi (#5) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Igaz, elég fapados.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.