Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Kicsit későn kapcsolt a Valve.... :U

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez így teljesen korrekt. Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy mennyi az a relatív olcsó. 10 EUR? Az még normális is lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Djuree


Djuree
félisten

korrekt! fasza a black mesa! 10 jurót bőven megérne...többet nem biztos, de annyit simán.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4) JanR


JanR
addikt

Tőlem simán kapják a támogatást, pénzért is megveszem, mert nagyon szépet tettek le az asztalra a srácok, maximálisan megérdemlik. A kedvezményes árra meg kíváncsi vagyok, na meg főként azokra az új fjúcsörökre :C

Viszont úgy érzem, hogy a valve nem csak ezen okok miatt adja ki ezt a játékot.. szerintem az is benne van, hogy a HL3-ról picit tereljen :(((

[ Szerkesztve ]

(#5) Chapel


Chapel
addikt

10€-nál többért fura lenne, minthogy az Orangebox-ot (amiben ugye minden HL téma+TF benne van) akcióban szokták annyiért adni. Most jönnek a nagy akciók, úgyhogy ez jó hír, pár €ért simán jó vétel :K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Samus


Samus
addikt

Én is benevezek rá, ha kellően olcsó lesz. Az új ficsőrök között lehetne például a HL2 EP2 sztorijának folytatás. Ha aValve nem csinálja meg...A jelenlegi verzió már nem is érhető el?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) mickemoto


mickemoto
őstag

"visszautasíthatatlan ajánlat" ;]

(#8) JanR válasza Samus (#6) üzenetére


JanR
addikt

Pont ezt említettem meg, ezzel úgy gondolják, hogy egy kicsit betömik a szánkat :) A legjobb karácsonyi ajándék az asszonyon kívül a HL2 EP3 / HL3 lenne :D

(#9) robertkill


robertkill
aktív tag

Királyság... én már várom... megérdemlik a támogatást... :K

HL forever :)

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Már rég letöltöttem ingyen a Steamról egy éve.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha kész lesz a Xen-es rész, akkor...

... shut up and take the f* money!!! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) batman91 válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


batman91
őstag

Nem beszélj hülyeségeket, steamről nem lehet letölteni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Mit jelent a relatív olcsó?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Plazmacucci válasza batman91 (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát akkor nem tudom honnan töltöttem le, de Stemből kel indítani, és a hozzávaló sdk kit is onnan jött le.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) Crytek


Crytek
veterán

Most itt miről van szó?A Black Mesa ami már régóta játszható (már felturbózott változat) még jobban fel lesz turbózva vagy itt még a multról beszélnek?

Next PC Upgrade: 2022

(#16) Teasüti válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


Teasüti
nagyúr

+1, nekem is itt figyel a Steam könyvtáramban.

(#17) Oddløg válasza Crytek (#15) üzenetére


Oddløg
csendes tag

Én sem igazán értem, hogy, hogyan fog bekerülni egy ilyen játék a steam rendszerébe fizetősként, amikor már több mint egy éve jelent meg, ingyenesként.

(#18) Mr.Csizmás válasza Teasüti (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

régi, hibrid engine az.

cikk: teljességgel át lesz ültetve az aktuell source motorra, összes featurevel együtt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Samus válasza Teasüti (#16) üzenetére


Samus
addikt

Ott figyel, amíg el nem távolítod. Ez a baj az ingyenes játékokkal, addig van meg, amíg le nem törlöd. Később fogalmad sincs, mi volt az jó játék, amivel anno annyit nyomtad. Legalább lenne valami kedvenc lista, vagy hasonló...

Szóval én nagyon várom a megjelenést. Azt sem bánnám, ha a Xen nem készülne el, hanem helyette továbbgondolnák a sztorit, aztán jöhet egy "Blue" Mesa is :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Plazmacucci válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pedig most is tud mindent amit az ep2 motorja. szebb meg nem lesz, efektek ide vagy oda.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) batman91 válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


batman91
őstag

Igen, Steamről kell leszedni a Source SDK-t hozzá és a Steam könyvtárba kerül be. De maga a játék nem Steames, és nem is lehet onnan letölteni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#22) Mr.Csizmás válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ep2 @2007

azóta source motorral van pl. a Dear Esther, DOTA2, Titanfall jön.

érdekes módon a valve sose veri nagydobra a source motor fejlesztgetését, az új verziókat max. a cfg-ből, vagy a betöltőképernyő sarkából lehet megtudni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) Plazmacucci válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem Black Mesa nagyon jól néz ki. De ha tuningolják még, és valóban lesz benne Xenen játszódó rész, akkor érdemes lenne fizetni érte.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) Fecniii válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


Fecniii
tag

azért a portal 1 és 2 között is igen nagy a különbség, pedig ugyanaz a motor

(#25) AxBattler válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26) Mr.Csizmás válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt nem vitattam, a source motor még lightosan is szép.

*sóhaj* bárcsak a GTA sorozat is source-vel készülne :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Csapoati válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont jöhetnének majd lassan egy új source-szal, DX11-es effektekkel (vagy már most is van benne pl tesszelláció?).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Puma K válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


Puma K
veterán

Amit Gmod build és RP szervereken látok azok nagyon durva dolgok :Y

A Source engine gyakorlatilag olyan mint a Google féle SketchUp nagyon részletesre meg lehet benne csinálni dolgokat, csak lehet benne játszani és jó fizikája van ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29) Normi™


Normi™
őstag

Kemény lesz ez,én már várom. :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#30) Crytek


Crytek
veterán

Egyébként van egy érzésem,hogy ezt a fizetős cuccot nem a készítők hanem a Valve erőltette.Mert az eladásokból ugye neki is leesik majd pár dollár.
Kell a pénz a világmindenséget porba alázó HL3-ra! :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#31) Diopapa válasza Crytek (#30) üzenetére


Diopapa
addikt

"Egyébként van egy érzésem,hogy ezt a fizetős cuccot nem a készítők hanem a Valve erőltette."

Konkrétan ez benne van a cikkben.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32) Tomcat


Tomcat
őstag

Ja, bárcsak ezek elkészítenék végre az EP3-at is a befolyt összegből ha már a Valve túl lusta hozzá, míg a Valve maga elkezdhetne már végre komolyan dolgozni A HL3-on.
Én is hajlandó lennék kifizetni egy ~10€ összeget a fejlesztőknek! akár még előre is hogy legyen belőle egy teljes egészében kész Black Mesa játék. :)

Tomcat

(#33) Yutani


Yutani
nagyúr

Jöjjön csak a turbózott fizetős változat, én megveszem és újrajátszom! :R

#tarcsad

(#34) Jhonny06 válasza Chapel (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem hinném, hogy az OB konkurenciát jelentene. Akit érdekel ez a játék, az valószínűleg már megvette a HL-t, szóval ez nem ilyen "vagy ezt, vagy azt" dolog, bármennyibe is fog kerülni.

A "relatíve olcsó" meg szerintem 10-15 euro.

[ Szerkesztve ]

(#35) pakriksz


pakriksz
őstag

a valve-nek pontosan 30% jár minden eladásból (minden játéknál) szóval, nem ingyen csinálják ;)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#36) stickermajom


stickermajom
addikt

Várjuk :C 10 euro körül én is beneveznék mindenképp!

(#37) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Teljesen új Source motort kap, tetszik érteni? :K

Jó lenne ha régi játékokat is felhúznának így! Imádnék egy Duke Nukem 3D-t vagy bármi régi slágert, új grafikával. :K

(#38) blade zte


blade zte
őstag

Végigtoltam a Black mesát, és SOKKAL jobban élveztem, mint a half life 2-őt, már ameddig volt abban lelkesedésem elmenni.

Oppo find 7 astro black

(#39) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mennyi idő lenne a Portal-ok nélkül végigvinni megjelenési sorrendben a Source-os, storyban összefüggő játékokat? (mert már nyomást élek meg a végigjátszást irányába..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#40) #65675776


#65675776
törölt tag

Mármint milyen új motor alá?

(#41) pylon


pylon
tag

10 EUR/USD árcímkére tippelek 30% Valve részesedés miatt főleg
amúgy meg nem tudom mi ez meglepődés, hogy ingyenes mod/játék lesz elérhető steam boltban pénzért
a kiadott Black Mesa befejezetlen volt + tervben van pár grafikai újitás

régi motorosok meg ismerik a CS kezdetét nem? ingyenes modként indult, aztán fizetős játék lett

olyan érzésem van, hogy inkább add a Valve lehetőséget erre mint más elhoppolja őket aztán "HL1 inspired" játék megjelenik Steamen kivül más enginnel
meg persze ez is csillapitja az "release EP3/HL3 now, Valve" komment tsunamit amit mindennap kapnak

(#42) pylon válasza ledgeri (#39) üzenetére


pylon
tag

Half-Life 1 kb. 11½ óra
Black Mesa kb. 11½ óra (HL1 remake)
Half-Life 2 kb. 13½ óra
Half-Life 2: Episode One kb. 4 óra
Half-Life 2: Episode Two kb. 5-6 óra

Összesen kb.34 óra (a HL1, HL2, EP1-2)

A Black Mesa a HL1 felújított változata újabb enginenel és grafikával de hiányzik az utolsó pár fejezet.
van még Half-Life: Opposing Force és a Blue Shift ezeket a Gearbox készítette nema Valve és hivatalosan nem része a főtörténeti eseményeknek, de az Opposing Force-t érdemes végigjátszani szerintem.
5-6 órás kiegészítő ami párhuzmosan zajlik a HL1-el

[ Szerkesztve ]

(#43) blade zte válasza pylon (#41) üzenetére


blade zte
őstag

Azt hogy, már kérlekszépen? :DDD Még léteznek licencek, és a hasonlóságot sem díjazzák a bíróságon. Nem gondolnám persze, hogy a valve annyira megharagudott volna egy más stúdióval kiadatásra, mintha pl. egy microsoft játéknál játszódna le ugyanez. A valve még emellé bizots, hogy a legkedvezőbb ajánlatot is adta. Gazdag emberek lesznek a black mesás srácok, örüljenek neki. A steamnél nem létezik jobb ingyen marketing, és a legjobb, hogy a főoldalra elég szimplán kirakni, oszt mindenki látja. A PC platform erősen online store kőré épül.

Oppo find 7 astro black

(#44) Ryder62


Ryder62
őstag

Lehet majd megveszem, de az az ártól függ. Mert hát mégis csak ingyenes alapban.

(#45) nanorambo


nanorambo
őstag

Ez nagyon korrekt! :K
El tudom képzelni, hogy Activisionnél vagy EA nál mi lett volna: Beperelik a csapatot, mert az ő játékukat módosítgatták, aztán benyúlják a kész verziót és kiadják ők...

(#46) ttt1


ttt1
őstag

Mi van ha nekem is megvan , csinálok backupot róla akkor bármikor vissza tudom tenni nem ?:)

(#47) blade zte válasza ttt1 (#46) üzenetére


blade zte
őstag

t-n biztos fenn lesz. Nincs sok értelme megtartani ezt a verziót.

Oppo find 7 astro black

(#48) GeryFlash válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, azt azzal szokták magyarázni, hogy a Valve nem ilyen nagyképű vállalat, közbe a tendencia az az, hogy minden évben egyre inkább marad le a Source motor az aktuális technológiától, ergo azt nem is lehet fejlesztésnek nevezni, csak foltozgatják.... Az, hogy next genre nem voltak képesek egy normális motort megírni az meg röhej, de persze ők se fogják licencelni az UE4-et

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#49) Lewzke


Lewzke
őstag

ekkora holtidőt...

(#50) saja válasza Lewzke (#49) üzenetére


saja
tag


:DDD

Egyébként kíváncsi vagyok, ha az sdk 2013-ra portolják, akkor jön-e vajon linux alá is. No, meg Valve is kiadhatná már a Portal 2-t linhez.

keep calm and code erlang

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.