Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most úgy a chapter 4 első harmadánál lehetek (Upper Dorn's Deep). A drow-k elleni harc már nem egyszerű, mert sokára halnak meg, és a számszeríjasuk mérgez, ami 1-2 körön belül elhalálozást jelent.

***

(#102) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

A Trials of the luremaster végénél tartok, de nem tudom megölni a bábjátékost, legalább 30- 40 szer próbáltam. Már rengetegszer végigcsináltam az összes ehez hasonló játékot (Planescape, Bg, Icewind dale - csak eddig ez a kis kieg maradt ki,) de ennyire még soha nem voltam elakadva.
Egyszerüen nem tudok mit csinálni. Van 2 harcosom, 1 papom (szerintem ezt nagyon nem érte meg indítani, nem sok mindenre jó) 1 mágusom, 1 druidám. 1 tolvajom.

Általában azt szoktam csinálni hogy behúzódok az egyik sarokba, és a mágusaimmal lényeket idézek, és közben Hálót és ehez hasonlókat varázsolok, de nem sok eredménnyel.

A youtuben találtam egy videót, http://www.youtube.com/watch?v=3pR5MmW_vv4 - de ott érdekes hogy az ellen nenm szedi le a varázslatokat a karakterekről.

A karaktereim 11. szintűek, normálon játszom a játékot.
Valakinek nincs valami ötlete?

(#103) ollie válasza Anonymusxx (#102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbálj területre ható spelleket rávarázsolni úgy, hogy ő még nem lát téged (persze te sem őt). Főleg olyanokat mint Spike Growth és Spike Stones.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.