Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Átmatricázott kìnai gagyik lesznek a "felét talán megéri" kategóriából :DDD

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#2) dsr


dsr
senior tag

Ezek nagyon ócskának tűnnek...

[ Szerkesztve ]

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Az ár rendben van, remélhetőleg a tudás és a minőség is megfelelő lesz - ez utóbbiban azért nem vagyok biztos... A HP azért mégis csak brand (még ha nem is mobilos), amit sajnos meg kell fizetni. A Samsung telefonok a 200-250 dolláros szegmensben például nevetségesen gyengék.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) vittorio7


vittorio7
őstag

Csak nehogy az új Akai legyen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) HardRic


HardRic
addikt

Menjenek már csődbe. Szánalmas amilyen vergődést levágnak. Egyediséggel lehetne kitűnni és kitörni (Moto X, Moto G, HTC One stb.) nem ilyen ócskaságokkal.

(#6) Paul119 válasza HardRic (#5) üzenetére


Paul119
addikt

Ennyi erővel a HTC is csődbe mehetne nyugodtan ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7) Koczó93


Koczó93
őstag

Van egy elírás:
*lenen

(#8) kromatika


kromatika
veterán

Nem tetszenek.

(#9) iFixit


iFixit
tag

Én nem látom a készülékek formatervét,így a külsejükről nem igazán tudnék érdemi véleményt alkotni

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#10) NandoXXL válasza HardRic (#5) üzenetére


NandoXXL
senior tag

HTC Desire 200??? Egyedi mi? Aki ilyen szart ad el, az minden csak nem egyedi gyártó.....
A HP-ét meg meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#11) HawerKing


HawerKing
őstag

Remelem azert nem valami otvar felbontast csapnak az ilyen nagy kijelzokhoz....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#12) halkow


halkow
őstag

Erre leszek kíváncsi mit fog hozni 200-250$ ért

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) MA!rtin válasza HardRic (#5) üzenetére


MA!rtin
tag

"Menjenek már csődbe."

Azért ez durva...gondolsz a nála dolgozókra?A te munkáltatód csődbe menne biztos örülnél :U

Mellesleg kíváncsi leszek.

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#14) draco31


draco31
veterán

Kíváncsian várom a készülékeket.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Pont a HP fog olcsón adni bármit, amit ők gyártanak, hát persze. Én meg a Dalai Láma reinkarnációja vagyok. Ahogy már többen mondták, átmatricázott kínai dzsunkák lesznek.

(#16) korcsillio


korcsillio
őstag

Kíváncsi vagyok rá... Következő telefonom 5,7-6"körül lesz tuti(bár nem valószínű hogy ez) :)

(#17) cairojack


cairojack
aktív tag

Hát én egy kerek évtizede annyit látok a HP-ből mobil fronton, hogy időről időre megpróbálkoznak valamivel, aztán általában nagyon nem jön össze, és akkor duzzogva kivonulnak 1-2 évre. Aztán kezdik elölről.
Most is van egy tippem, hogy mi lesz a vége.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#18) jFox


jFox
őstag

Én várom. :K
Anno nagyon szerettem volna egy iPaq-ot, de mire sikerült hozzájutnom egyhez (értsd: számomra megfelelő árszegmensbe került) már elavult volt. :(
Azért remélem az olcsóság miatt nem valami tucat termék lesz.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.