Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akos727


akos727
senior tag

Csak legyen végre normális a kamerája.

(#2) Ferike81 válasza akos727 (#1) üzenetére


Ferike81
senior tag

No meg az sem árt, ha beleteszik tényleg azokat amikkel hirdetik, mert az F3 Pro-ba nem sikerült. Arról már nem is beszélve, hogy összesen 2 db frissítést sikerült küldeni rá, pedig lenne mit csiszolni rajta. Ellenben a kisebb ligában focizó X5 Pro-ra már számtalan frissítés jött. Nekem elvették a kedvem a drágább kategóriás Doogee vásárlástól.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#3) Scrydhan válasza akos727 (#1) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Normális kamera szoftver kéne nekik de nagyon.
Amúgy meg wow,nem semmi

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

egy 21 megapixeles Samsung egység

nocsak...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Wow, nem semmi összeállítás a Doogee-tól. Az optimalizáltság érdekelni fog.

Finn the human

(#6) Luck Dragon

HA csak hasonlóan jól sikerül mint az 5pro akkor gond nem lehet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) grozam válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


grozam
tag

hi!

Tudnátok segíteni? Nem találom a milyen telefont vegyek topikot... :(

(#8) tixem válasza grozam (#7) üzenetére


tixem
addikt

[link]

gondolom ezt keresed

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) grozam válasza tixem (#8) üzenetére


grozam
tag

Köszönöm! :R

(#10) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ha a kamera rendben van, akkor egy nagyon ütős ajánlat.

A térerő veled van!

(#11) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Wow..nem semmi ajánlat,a specifikációkat tekintve!De remélem a 3500-as akksi mindkét modellben meglesz minimum,mert az alatt nem lesz Pokemon GO.😂😂

(#12) nullpoint válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


nullpoint
senior tag

"HA csak hasonlóan jól sikerül mint az 5pro akkor" inkább ki se adják, haverom vett egyet őt is alig hallani, és ő is alig hall bármit, minden hangszórója halk. Összes módszert végigpróbáltuk amit írtak, semmi nem jött be, úgyhogy ez a gyártó felejtős.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#13) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Először azt olvastam, hogy még apróbb, és már majdnem megörültem, hogy végre jön egy telefon emberi méretben, de sajnos nem.... :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#14) nyisziati válasza nullpoint (#12) üzenetére


nyisziati
veterán

MTK engineering tools-szal próbáltátok? Nekem a THL-lel ugyanez volt a gondom és működött.

(#15) Scrydhan válasza Szabcsizz (#11) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Na úgy néz ki ma 1 órát bírtam a pokemon go megemlítése nélkül :/ fránya internet

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#16) Luck Dragon válasza nullpoint (#12) üzenetére

Munkatársamnak is van és semmi ilyen gond nincsen vele.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Kvasir


Kvasir
tag

Lehet, hogy megvan az x5 pro-m utódja.

Csillagkapu: Atlantisz

(#18) fene_vad


fene_vad
senior tag

"körülbelül 77 ezer forintért (és vám) tehetjük magunkévá"

az inkább ÁFA, nem vám

[ Szerkesztve ]

(#19) nyisziati válasza fene_vad (#18) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, azt akartam én is írni.

(#20) nullpoint válasza nyisziati (#14) üzenetére


nullpoint
senior tag

A neten fellelhető megoldási javaslatok közül mindent, köztük az általad említettet is. Lehet hogy hardveres a gond akkor is rossz tapasztalat sajnos.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#21) Zorro(hun) válasza fene_vad (#18) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Illetve csak tehetnénk magunkévá... Ha jól látom a legtöbb helyen csak aug. közepén kezdik el a kiszállítást (addig csak előrendelés van). KIMOVIL Ettől függetlenül jó ajánlatnak tűnik.

(#23) Hoorus


Hoorus
őstag

Nah, elvileg már rendelhető, de én inkább megvárom az első tapasztalatokat.. Nameg amíg nincs rá twrp és root, addig úgy sem tudnék mit kezdeni vele... :DDD

(#24) lilili11


lilili11
újonc

Üdv Mindenkinek!!!!
Doogee f7 hogyan rootolható??? :R :R :R :R

(#25) deske76


deske76
csendes tag

Sziasztok!

Előre is bocs az offért..

Doogee F7-m van 2016-09-27 a Basband verzióm, a wireless update elindítása után szól is , hogy van frissítés:

New patch Download
PatchID: DOOGEE-F7-Android6.0--20161222
PatchSize: 72.56M
UpdateDate: 2016-12-23

Ám ha rámegyek, hogy letöltse, akkor mindössze egy 17KB-os OTA.zip jön le, amibe ha bele nézek, akkor ezt látom:

<html>
<head><title>403 Forbidden</title></head>
<body bgcolor="white">
<center><h1>403 Forbidden</h1></center>
<hr><center>openresty/1.5.8.1</center>
</body>
</html>

Próbáltam már úgy is, hogy vissza állítottam gyárira a telót, majd így megkísérelni a frissítést, de ugyan ez történt. Aztán pár hete, írtam a Doogee.cc oldalra is, ahol eleinte készséggel válaszoltak, vissza kérdezték, hogy mit, hogyan csináltam, miként próbáltam frissíteni, majd elküldtem nekik a filét amit letöltött a telefon, de itt megszakadt a kommunikáció,egy ideje nem válaszoltak már :(

Az lenne a kérdésem, ha valaki másnak is van ilyen telefonja és korábban már leszedte az ota.zip-et, ami valószínűleg ott lesz a főkönyvtárba, és elküldené vagy feltöltené egy tárhelyre, annak nagyon örülnék, mert így manuálisan tudnám frissíteni.

Előre is köszönöm..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.