Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom miért de tetszik. Az ár meg nem alacsony. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jól néz ki, a funkcionalitása és a belső elrendezése is tetszik (kb Silverstone TJ08/Cosmos S/P280 első ránézésre). méretre egész kompakt (mégiscsak egy XL-ATX házról beszélünk), súlya alapján pedig vagy nagyon vékonyak a lemezek, vagy sok az alu. összehasonlításképp a picit nagyobb Cosmos 17kiló üresen, a Cosmos S pedig valahol 6 körül, tehát az alunak kéne dominálnia. ha a váz acél, az még jobb is.

bejövős, az ára is tetszik, eléggé olcsó (kategórián belül persze). kérdés, hogy élőben is ennyire jól néz ki e (kidolgozás minősége az, ami érdekes lehet még).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Segal


Segal
veterán

Brutálisan jól néz ki

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Kon


Kon
csendes tag

Ez a fehér-fekete design nagyon bejön és a ház kialakítása is szép és nincs az az otromba előlap mint általában. :)

Egytök, kéttök, háromtök, négytök, öttök... nem tökölök öntök!

(#5) lajtika


lajtika
aktív tag

Valamiért tetszik, engem a 70-es évekbeli forma világra emlékeztet. Lehet hogy a színe és az élek miatt.

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Erre kéne felhordani a "Liquipel nanotechnológiás réteg"-et és akkor nem is fog koszolódni... :D

(#7) MZperX75 válasza Kon (#4) üzenetére


MZperX75
addikt

Nagyon szép ,
valahogy starwars-os benyomása van ,jól eltalált birodalmi(jedi visszanéz )

[ Szerkesztve ]

(#8) Kov1024 válasza proci985 (#2) üzenetére


Kov1024
tag

Azért ilyen könnyű (relative), mert az acélvázon kívül a legtöbb helyen egyszerűen műanyagot használtak.

(#9) lajtika válasza MZperX75 (#7) üzenetére


lajtika
aktív tag

Nekem meg pont a Star Trek jutott eszembe.

(#10) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Szép. Akkor nálunk az ára kb. 55e körül fog alakulni ... Az is szép, de mondjuk ebben a kategóriában ez van ...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Tetszik tetszik, nagyon tetszik, csak az a féloldaliság, meg az eleje nem. Nekem túl egyszerű.

(#12) lajtika válasza G.I.JOE (#10) üzenetére


lajtika
aktív tag

Az nem olcsó. De legalább egyedi, ilyen biztos nem lesz a szomszédnak.

(#13) Móci


Móci
addikt

Pofás ház, bár én nem értem, hogy a teteje miért ennyire 'hibrid'. Na mindegy.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Tetszetős ...
Felüdülés a sok fekete közt ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#15) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Megvan a következő számítógépházam *-*

Mit is kéne ide írni?

(#16) Kiki18


Kiki18
őstag

Szép,de nem szivlelem a fehér házakat. Ettől függetlenül szép.Feketében jobban tetszene/tetszik.

(#17) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nagyon szép ház és van benne minden földi jó.Kár,hogy az ára is brutális lesz.

(#18) Daert


Daert
őstag

Ez de K@va jó! Nagyon tetszik és nagyon ötletes belül.Must have!

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon jól néz ki fedél nélkül. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az az érzésem, hogy nálunk 50k fölött lesz az ára, de ettől függetlenül ez az első NZXT ház, ami maradéktalanul tetszik! Mondjuk nem ebben a színben, hanem inkább a teljesen fekete változatra szavaznék.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Daert válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


Daert
őstag

58K-ért rendelhető itthon fekete/fehérben.Németeknél is átszámítva 52K

(#22) Geri Bátyó válasza Daert (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Húzós, ahogy számítottam is rá, de még most is azt mondom, hogy rohadtul tetszik!
Jól átgondolt belső, szolid külső. Feketében simán bevállalnám ennyiért is! (Egy darabig még elvagyok a mostanival.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ütős ez a kontrasztos fehér-fekete. de ennyit nem adnék érte.

bár az elforgatott hdd-keretet hiányolom.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24) Daert válasza Ł-IceRocK-Ł (#23) üzenetére


Daert
őstag

90°-al el van az forgatva,csak jobbra,nem balra.

(#25) Ł-IceRocK-Ł válasza Daert (#24) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jogos, ebbe a nagy fehérségbe nem láttam.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26) waithEard válasza MZperX75 (#7) üzenetére


waithEard
őstag

:R Nekem is a jó öreg Birodalmi rohamosztagosok jutottak kapásból eszembe!
Tetszik, nem is kicsit! És belül is rendben van.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#27) enamessias


enamessias
aktív tag

Végre egy ház amibe simán belefér a vizhütésem és nem 100e felett van!
Kár a kopogos müanyag elölapért.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#28) nicu71


nicu71
addikt

újabb csodálatosan szép ház!Bár én a tiszta feketét is megnézném,azt mondom,hogy elfogadnám,úgy ahogy van! ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#29) Bopez válasza nicu71 (#28) üzenetére


Bopez
tag

Nagyon jó feljövök PH-zni, erre mit látok Corsair egér beleszeretek..
Erre nézem tovább NZXT beleszeretek...végem van, ez piszok szép lett, valamiért nagyon megfog az egész...
"nem cserélek házat...nem cserélek házat...nem cserélek házat..."

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#30) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nagyon szép házikó, jól variálható, jó hűtése van, sikergyanús. :)

(#31) banhammer


banhammer
veterán

Ötletes ez a kopoltyús szellőztetési megoldás.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32) zed1983


zed1983
őstag

végre egy szép ház :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#33) DRB


DRB
senior tag

Jól néz ki, viszont rohadt drága(mai árfolyamon ~40K).
Nekem a telefonom (is) hó fehér(egy két év körüli SE), ha előveszem valahol egyből mindenki azt nézi/kérdezi "az mi az?" :D , pedig semmi extra, csak a színe. Pont passzolnának egymáshoz, csak ez a 170 dodo nem passzol, mármint a pénztárcámhoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Újabb jó kuckót dobott ki az NZXT :K tetszik :K

üdv.

(#35) r-chee


r-chee
őstag

Eeeeez gyönyörűűűűűű :K .
S lényeg, hogy letisztlt, nincs rajta semmi felesleges kidomborodó műanyag elem, s nincs a teteje teleszórva USB-vel meg HDD dokkolóval (>>> pfujj).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#36) Findzs


Findzs
addikt

"A ház egész tetején egy kopoltyúra emlékeztető panel terpeszkedik, mely szükség esetén zárható, így a felhasználó igényeinek megfelelően választhat a kiváló hűtés és a hangtalan működés között (innen a gyártó által használt hibrid jelző)."

és olyankor kikapcsolja a felső ventiket ? vagy pörögnek tovább haszontalanul ? :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) Duree


Duree
veterán

Na végre egy világos ház.Nagyon jól néz ki,kivül,belül.Remélem hozzánk is eljut.

duree54

(#38) engusz válasza Daert (#21) üzenetére


engusz
veterán

Jaja, 58-ért rendelhető, februárban indul a kereskedelmi forgalmazás. Erősödni látszik a forint, tehát nem elképzelhetetlen, hogy a későbbiekben kedvezőbb árcímke kerül a házikókra. :K

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#39) KaiotEch válasza Findzs (#36) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Erre én is gondoltam már, de nemhinném, hogy lekapcsolja, de valamennyire keringeti. Esetleg automatán megfordítja az irányt, bár úgy sem hatékony :P

(#38) engusz: Feketébe olyan semmilyen az egész. A fehér dobja fel a házat, így egyszínűként, kb 10eFt-os gépháznak mutatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#40) engusz válasza KaiotEch (#39) üzenetére


engusz
veterán

A képek/videók alapján eddig egyik NZXT ház sem volt a szívem csücske. Kibontva viszont már sokkal jobb képet festettek. Pl. a Phantom széria egész jó lett. 810-hez ugyan még nem volt szerencsém, de már várom az első találkozást. Annyi előre sejthető, hogy nagy házról van szó, amit a képek nem biztos, hogy visszaadnak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#41) SimonYana


SimonYana
addikt

Ha valakit érdekel egy kis teszt és beköltözés ebbe a házikóba nakostól!

0.
1.
2.
3.
4.
5.

® SimonYana ®

(#42) drunkyboy válasza SimonYana (#41) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Ez nagyon durva erőmű lett :R :R Nagyon irigylem, bár én nem tudnám kihasználni. Az én gépem sem volt olcsó egy éve, de ez azért legalább az 1 millát súrolja ilyen minőségi darabokból. UP neki :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.