Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Na, erre tartogattam eme nemes mémemet:

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egyébként én adnék valami érdemrendet a fejlesztőknek, amiért kiszűri a program a Darwin-díjas egyedeket... Németek már a járdába is építenek jelzőlámpákat, hogy addig se kelljen a sok zombinak eltennie a telefont, amíg át nem megy a zebrán. Ma is volt egy gyökér, akire nyomott egy satuféket a sofőr, mert nem izgatta, hogy piros a lámpa, Wild Pidgey vagy a zindeksz fontosabb volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Bird


Bird
addikt

Ne! Is it real? :C :W :(((

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) #56573440 válasza Bird (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

Miért ne lenne az ? Marketingből 4 fölé egyébként, egy "ingyenes" terméket feltesznek egy népszerű játék által fénysebességgel robogó vonatra.

Ha másra nem hát arra jó, hogy megosztják, beszélnek róla, megjelenik a cég neve.

Nem szarabb ez mint a vegyél kocsit kell a lé :D

(#5) Bird válasza #56573440 (#4) üzenetére


Bird
addikt

Jah, vagy pont ezért elkerülik jó messzire....

Egyébként meg: "...egy "ingyenes" terméket feltesznek egy népszerű játék által fénysebességgel robogó vonatra".

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) #56573440 válasza Bird (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azért még mindig igen jól megy, illetve elég hamar ismert lett. Az a játékról amiről apám is hallott és el tudja helyezni a táplálékláncban, én ki merném jelenteni hogy egészen ismert :D

Minden ilyen reklám megosztó általában, mert ez is egy olyan viselkedési formára épít, ami sokak számára nem tetsző.

Attól még működik, mert itt is meg lett osztva és beszélünk róla :D

(#7) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt azok is kérhetik, akik nem játszanak a játékkal? Mert akkor érdekel....

(#8) nyisziati válasza HoaryFox (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát ezt én se hittem volna, hogy az embereket egyszer maguktól kell megvédeni.

Egy youtube videót is láttam, ahol egy felnőttet kellett eltessékelni egy kereszteződésből...
Még mondták is neki : "nőjél már fel!".

#7 Icemad: szerintem igen, én is gondolkodtam rajta. A játék valszeg csak azért lett hozzábiggyesztve, mert úgy "trendibb", mintha csak az ezredik kedvező balesetbiztosítást hirdetnék.

[ Szerkesztve ]

(#9) HoaryFox válasza nyisziati (#8) üzenetére


HoaryFox
őstag

És akkor jön a kifogás, hogy "Dehát én is nem vagyok függő...".

Komolyan kezdem azt hinni, hogy kezd elmenni az emberiség esze... :W

Tisztelet a kivételnek, akiknek még megadatott ez a csodálatos szerv, amit úgy hívnak: AGY

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#10) icemad válasza nyisziati (#8) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért kérdezem mert nemrég elütöttek két nénit, mert a kamionos menet közben ezt nyomta... Az egyik sajnos meg is halt, a másik súlyosan sérült...

(#11) nyisziati válasza icemad (#10) üzenetére


nyisziati
veterán

:Y

Hú de durva. :(

Magáról a biztosításról nincs bővebb infóm, pár napja landolt a fiókomban ez a levél, onnan emeltem át ide. Ha felhívod őket, biztosan tudnak bővebbet mondani.

(#12) nyisziati válasza HoaryFox (#9) üzenetére


nyisziati
veterán

Megvan az agy mindenkinek, csak nem mindenki használja. Vagy használja, de nem rendeltetésszerűen.

Vagy kimosták.

Vagy narancsköd borítja. Esetleg barna/fekete trutymó.
Meg ki tudja, mi.

(#13) Zoja™


Zoja™
őstag

Ha már témánál vagyunk...
Ennél jobb pokémon részt nem láttam mostanában, pedig 10-15 évvel ezelőtt függő voltam. :DDD [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.