Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) J.J. András


J.J. András
őstag

midnegyik mai háznak (lásd a cikkben a Raidmax - vagy másikakat: Xigmatek, Coolermaster, Thermaltake ...) ugyanaz a belseje (nézzétek meg a méretét), csak a külső maszkja más, vagy éppen raktak már USB3.0 kivezetést vagy éppen ad +1 ventit a gyártó hozzá....

kíváncsi lennék ki gyártja most Taiwan-on a házakat.....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#2) TK36


TK36
aktív tag

Gyors volt a cikk megírása.
Vagy én vagyok lassú.? :D

Az ÁFA mikor megy le 20%-ra?

A notebook táskák, érdekesek visszafogottan nyilatkozva.

[ Szerkesztve ]

(#3) T_Stark


T_Stark
őstag

A 2 legolcsóbb ház még jól is néz ki, ennyiért jó vétel lehet. Az Altas már nem jön be, a Helios meg egyenesen ocsmány.
A világítós billyentyűzet is jól jönne :K És legalább normális elosztása van, nem valami összesűrített idegbaj.

(#4) Destructo


Destructo
aktív tag

Jók ezek a kis házacskák,és még nem is drágák :)

(#5) Gude


Gude
senior tag

Kék fekete megoldás egész jó :)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez a revoltec billentyű egész pofás, csak azt nem értem hogy a múltkor még német kiosztással ~4500 huf volt, most magyarral meg közel 8000 huf. ennyivel több lenne rajta a világító cucc? (pl ékezetek, stb...) - nem hinném.
Ezt nagyon érdekesnek találom. (megint kicsi hazánkban a legdrágábbb minden?...)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7) fi:zi'k válasza Ł-IceRocK-Ł (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért az inkább 7E forint, és azóta a német kiosztású is annyi lett. De nézd meg ott a többi háttérvilágítással rendelkező billt, mindjárt olcsó lesz a revoltec. ;)
UK amazonon 26,3 font ami ~8000 HUF. És ott még az ÁFA is alacsonyabb.

#8
Pont tegnap gondolkoztam el rajta, hogy a rá kellene nézni arra a billre, hátha olyan jó áron kapható még. Hát nem. Mondjuk itt-ott olcsóbb vmivel, de még így is a sokallom.
A K300 sajnos nyomorított...

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) Ł-IceRocK-Ł válasza fi:zi'k (#7) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A Logitech k300at láttam 4900 ért. Azt nem tudtam hogy a németé is ennyire felment.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) csibor


csibor
őstag

Ez a usb- hdmi átalakító nagyon tetszik, de megvárom a kinai 5K-ás ajánlatot :) Jók ezek a Revoltec kütyük, de pl Veszprémben beszerezhetetlenek :(

(#10) epityesz válasza csibor (#9) üzenetére


epityesz
aktív tag

nem csak Veszprémben:)
Kanizsán se egyszerű :DDD

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#11) bocsika


bocsika
aktív tag

Havernak van a régebbi világítós Revoltekből, de már minden már egy csomó billentyűről lekopott a felirat. A háttéros bevilágítása meg egyenesen idegesítő.

(#12) Flash86 válasza csibor (#9) üzenetére


Flash86
tag

Miért akarod Veszprémben beszerezni mikor valszeg egy webáruházban még olcsóbb is és 2m-t sem kell menned érte? :F

[ Szerkesztve ]

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#13) Boxi88


Boxi88
őstag

Az acer laptop nagyon komoly, főleg ezzel az árral! :K Simán bejövős!

(#14) csibor válasza Flash86 (#12) üzenetére


csibor
őstag

Ja a pk több mint a termék ára

(#15) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A DeLock eszköze Full HD kép mellett hangot is át tud vinni; természetesen Blu-ray filmek lejátszásához szükséges DHCP nincs,

Ez nem HDCP akart lenni? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) vjozsef válasza Ł-IceRocK-Ł (#6) üzenetére


vjozsef
senior tag

A magyar kiosztassal kulon le kell gyartatni sajnos, es ha nem 100000dbot hanem csak 1000dbot, akkor joval nagyobb a fajlagos koltsege.

(#17) vjozsef válasza csibor (#14) üzenetére


vjozsef
senior tag

Dehogyis...2e ft alatt megvan a szallitas Mo. teruleten.

(#18) vjozsef válasza bocsika (#11) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ez total mas, sokkal szebb es igenyesebb mint az xl2

(#19) vjozsef válasza epityesz (#10) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nagyon eygszeru: irsz levelet importornek es maris intezkedik, nagyon korrektek. Ha kell odaszolnap ottani kiskernek es megoldjak. :)

(#20) vjozsef válasza Ł-IceRocK-Ł (#6) üzenetére


vjozsef
senior tag

Lehet h igazad vanb, de ami nem nyomoritott az joval dragabb...es a vilagistos bill piac is hangyafaszni amugy.

(#21) fi:zi'k válasza vjozsef (#19) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerkeszd egybe, mert be fognak szólni hsz gyűjtés miatt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#22) Wazza


Wazza
csendes tag

Ezek a Delockos cuccok . Sztem régen az Asrocknál dolgozhattak a mérnökök ott voltak hasonló érdekességek. De jók esküszöm van minden.

(#23) zsirfecske válasza fi:zi'k (#7) üzenetére


zsirfecske
addikt

tegnap jött meg a LightBoard LX3-am a computermode-tól és azt kell mondjam korrekt billentyűzet, de pár megjegyzés:
- látszik rajta hogy nem magyar kiosztásra készült eredetileg, mert a magyar ékezetes gombok kicsit eltérő méretű/típusú karakterekkel operálnak (amúgy teljesen rendben vannak)
- a gombok kicsit hangosak (főleg a space) és laposak (notebook fíling felé), viszont cserébe baromi gyorsan lehet gépelni rajtuk
- a háttérvilágítás nagyon korrekt, dedikált gombbal válthatsz on (kék), on (vörös) és off állás között (bár egyelőre úgy tűnt, hogy gép indításkor nem kapcsol be automatikusan a led, meg kell nyomi a gombot hozzá - bár lehet erre van valami szoftveres megoldás, én nem telepítettem semmi külön drivert)
- méretre és kiosztásra tökéletes, nem olyan böszme nagy és nehét mint az ms reclusa-m
- az extra billentyűk felül vannak, kellően pici méretűek, így nem zavarnak, ez pozitív

elsőre kb ennyi. mivel én Revoltec FightMouse Elite-al együtt vettem, még nem döntöttem el, hogy megtartom-e az MS Habu + Reclusa kombó ellenében, mert a csoda gémer egeret még nem szoktam meg, bár kétségtelen, hogy vannak előnyei (kerámiatalp, súlyozás és ujjtámaszok), de a habu is egy veszett jó rágcsáló

(#24) Saccco válasza csibor (#9) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem Revoltec XL2esem van és ezt speciel Ajkán vettem ami nem épp egy Veszprém. :D

Mellesleg a Complex Computerben szerintem bármit beszereznek amit csak szeretnél.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25) csibor válasza Saccco (#24) üzenetére


csibor
őstag

Hát 2 kütyüt szerettem volna, és mindenki megígérte, de senki sem szerezte be.

(#26) Saccco válasza csibor (#25) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én még a Complexben nem csalódtam. Leginkább csak oda járok. A többi cég egyáltalán nem szimpatikus........

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27) x_o_n


x_o_n
veterán

jók ezek a házak bár már vagy 7-8 éves a chieftec kuckom és nem látom értelmét a cserének.

(#28) ollie válasza vjozsef (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szia!

Légy szíves használd a hsz szerkesztés funkciót, amennyiben 5 percen belül írsz több hozzászólást. Tudom, kicsit macerásabb, mivel nem ugyanannak az embernek írsz, és így jelezni kell a hsz-ben, hogy a további része kinek szól, de hamar meg lehet szokni.

Köszönöm!

***

(#29) Füleske


Füleske
addikt

Ha már magyar kiosztást csinálnak miért egy soros az enter ?
Ennél még a német kiosztás is magyarabb , legalább ott a billentyűk helye stimmel.

(#30) Televan74


Televan74
nagyúr

Csupa kék csoda. Kék ventilátoros ház és kéken világító billentyűzet. Milyen jól passzolnak egymáshoz.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31) Thunderzolee válasza bocsika (#11) üzenetére

A háttéros bevilágítása meg egyenesen idegesítő.

Ez eléggé szubjektív, nem gondolod? Ha nem akar világítós billentyűzetet használni, kapcsolja ki a világítást. Vagy ha nem tetszik neki, adja el, és vegyen olyat, ami nem tudja ezt a featuret. Egyáltalán minek vette meg, ha nem szereti a háttérvilágítású billentyűzetet?

Ismerőseim közt jópáran használnak az általad említett kettes típusút (én ajánlottam nagyrészt), nem nagyon látok náluk kopott billentyűket (igaz, nem kifejezetten gamer felhasználók), és eddig senki sem panaszkodott az miatt, h "háttéros bevilágítása" van. Ez direkt ilyen, és amikor megjelent, még elég ritkák voltak a világítós billentyűzetek, pláne magyar kiosztással.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#32) Steve(AMD)


Steve(AMD)
tag

Egész jók a házak...
De egy tripla és dupla radi páros vajon elférne pl. a Helios-ban?

(#33) ronson


ronson
őstag

Az hülye aki DeLock cuccokat vesz. Ők is csak címkéztetnek kínában.
Minden terméküket, márkanév nélkül, meg lehet venni, töredékéért az ebay-en.

Nagyon örülnék, ha minden ember tudná használni az ebay-t és az ilyen nulla innovációval rendelkező cégek eltűnnének a süllyesztőbe. Igen, mert nem a DeLock-nak vannak mérnökei, hanem a Kínai Népköztársaságnak.

[ Szerkesztve ]

(#34) zolyee


zolyee
tag

Egész korrekt házakat dobott piacra a Raidmax, és az áruk sem vészes.
Bár a helios már annyira nem tetszik a túlzott extrém kinézete miatt.

(#35) dkface


dkface
aktív tag

Az R830-as Toshiba egy csoda , ilyen súlyt 10cellás akku mellé egészen hihetetlen a fél karomat oda adnám azért hogy egy olyanom legyen :)

(#36) Flashback válasza Thunderzolee (#31) üzenetére


Flashback
addikt

Lightboard XL2-m van. Most kb 4 éves egyetlen baja hogy bal CTRL gombjának a fele lekopott. Pedig itt átlag napi 6 órát megy...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#37) epityesz válasza vjozsef (#19) üzenetére


epityesz
aktív tag

és ki forgalmazza?privibe írd:)

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#38) Saccco válasza Flashback (#36) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is csak annyi gondom van vele, hogy mikor bekapcsolom a világítást akkor nagyon látszik a sok morzsa meg kosz ami a billentyűk alatt van.... :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39) Flashback válasza Saccco (#38) üzenetére


Flashback
addikt

:C

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#40) horush


horush
addikt

A raidmax hozta a szokásis gagyi csicsa megoldásait.. A helios mondjuk egyedül túl tesz a többin, annyira ocsmány. Az altas talán még vállalható, bár az előlap tetejére nem tudom minek kellettek ezek a furcsa képződmények... :F
A heliosnak mondjuk a felszereltsége egész jó, és van is 1-2 okos megoldása, viszonylag olcsón.. Csak azt nem tudom, miért kellett így elcsúfítani.

[ Szerkesztve ]

(#41) g@bo


g@bo
nagyúr

Asus Eee PC 1011PX, 60k, bruttó???????? de hol?

(#42) nuke7


nuke7
veterán

a helios korrekt ennyiért, habár nem tudom, hogy hogy áll porszűrővel. ennyi venti mellé sajnos már elengedhetetlen, és ha nem adnak a házhoz, akkor már nem is olyan jó vétel.. :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#43) Moanster


Moanster
csendes tag

A Raidmax Helios háza igen tetszetős! :C

(#44) bocsika válasza vjozsef (#18) üzenetére


bocsika
aktív tag

Az is kb ennyibe fájt neki.LX2

Öcsémnek van zöldes narancssárgás ventije revoltec és már csak 1 led ég benne. :DDD Nálam leírta magát a cég.

(#31) Thunderzolee: WASD , enter, nyilacskás billentyűk lekoptak. meg vagy 10 megindult. 2 éves a cucc. Ennyit azért nem játszik. Öcsém 6 éves Geniusán az A betű van lekopva, pedig már párszor szétverte. :DDD
Ez a fajta világítás engem zavart. Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#45) hcl válasza csibor (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na jó, de BP a világ, nem tudtad? :D

Amúgy nekem az a Revoltec billentyűzet kéne, ennyiért, de rádiós kivitelben.
Egyszerűen nem létezik olyan cucc, hogy normális kiosztású, és nem space saver kialakítású rádiós billentyűzet, esetleg egérrel párban, 10 ezer forint alatt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#46) petimanus


petimanus
csendes tag

Azok a házak elég kicsik nem gondoljátok? "...440 mm mély, 420 mm magas és 185 mm..." 44*42*18.5 centis házak? :DDD

[ Szerkesztve ]

ASRock p67 Extreme4 B3, Intel Core I5-2300 2.8Ghz, Gigabyte GTX 460 1Gb(gv-n460oc-1gi), 4 Gb Kingston 1600Mhz DDR3 Grey Kit(2x2gb)

(#47) sza.sa


sza.sa
tag

Ez a Revoltec nagyon ismerős:
Darksky világító bill.

Ezt már tavaly is lehetett kapni nálunk, már akkor magyar kiosztással volt. Úgy néz ki hogy csak a feliratban különböznek.

[ Szerkesztve ]

sza.sa

(#48) fi:zi'k válasza sza.sa (#47) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És még az ára is hasonló. Pedig már megörültem :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49) KAMELOT válasza zsirfecske (#23) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem meg mindegy ,hogy most HUN vagy ENG a keyboard. Mert aki tudja ,hogy a Á és É meg a többi betű hol van ,annak mindegy milyen nyelvű a keyboard! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#50) chabeee


chabeee
tag

ezek a táskák úristen:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.