Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

AZ általatok várt filmet is nyugodtan osszátok meg eme topic szent keretein belül ;) ;)

All→M8

(#2) Gergosz2 válasza callmeakos (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

Látom szereted a képregényadaptációkat :)

Amire kíváncsi leszek az Sin City 2, illetve a Hobbit folgytatása bár még az első részét sem láttam.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) callmeakos válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy kicsit :P

A Sin City2re én is kíváncsi vagyok, bár a moziba nem fogok elmenni, mert az első rész annyira nem jött át.
A Hobbit meg az ami teljesen hidegen hagy. :U

All→M8

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Az oblivion-t talán megnézem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Elkezdtem nézni az evil dead trailerét kb a 70% nál bezártam. Már elég ennyi hogy lássam ezt nekem kötelező lesz megnézni. Ez valami kegyetlenül jól néz ki nagyon jól kidolgozott volt. Alig várom. :Y

(#6) #57919488


#57919488
törölt tag

+ még ezek jók lesznek szerintem:
Gengszterosztag, Megtört város, Pain & Gain, Elysium, Dead Man Down, Bullet to the Head.
És most válogasson az ember, hogy hányra lesz pénze amit moziban néz meg és melyik jót melyik jó rovására :DDD :W

(#7) callmeakos válasza #57919488 (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pain&Gain? Mark Whalberg megszabadult Tedtől és beszabadult egy konditerembe a Skorpiókirály mellé? Fasza :D

És amúgy abszolút jogos felvetés :D

All→M8

(#8) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mennyi filmőrült van itt.. :D

10 film, amit a legjobban várok idén: . :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) callmeakos válasza Bjørgersson (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

filmet néz ni yó :P

All→M8

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Remélem az Evil Deadben elérik kb azt, amit anno sikerült az eredetivel. :D Vajon a második részből is csinálnak remake-t? Mert manapság nem vettem észre. hogy lett volna valamikor látványos horror comedy.

Én még az idei (?) Schwarzenegger filmeket várom, 10 éve nem csinált maradandót az ürge. :O

Ja és a képregény-adaptációkkal már a tököm kivan. Lehet kövezni. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Pitterix


Pitterix
őstag

És hol van a Hobbitka 2??!!
Nekem még:
Jack The Giant Slayer
GI Joe 2
Fast and Furious 6
Lone Ranger
Turbo
Wolverine 2
300: Rise of an Empire
Percy Jackson 2 :B
Hunger Games 2

Lehet valamit kihagytam....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12) callmeakos válasza lezso6 (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pitterix kommentjére ráfűzve nekem a Hobbitból van tele a bakancs :U

Lehet kezdeni dobálni meg fúúúújolni :D

All→M8

(#13) lezso6 válasza callmeakos (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hobbitból csak 1 van, illetve még 2 lesz. :P ;]

Egyébként a Hobbit nekem kifejezetten tetszett, abban meg hogy most kellett-e ez a 3 rész vagy sem, nem kívánok állást foglalni, van elég érv mindkét oldalon. Mindenesetre annyit fel tudok hozni mellette, hogy legalább nemes anyagból dolgoztak. Míg a képregény adaptációk rövid távon ugyan nagyon sikeresek, de 20 év múlva szerintem csak röhögni fogunk rajtuk, az szinte biztos. Bár én már ma is kb így állok hozzájuk. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Pitterix válasza callmeakos (#12) üzenetére


Pitterix
őstag

Sejtettem, hogy nem véletlen a kihagyása, csak a reakcióra voltam kíváncsi. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#15) callmeakos válasza lezso6 (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na de hogy 1 könyvből 3 rész :Y Ahhoz kell ám Jackson meg az ő tehetsége :U

Pitterix
Minő következetesség. :D
Nekem ez a franchise a Király Visszatérrel lezárult. Amúgy se vagyok nagy fan, és azokkal is úgy vagyok hogy azért 1-1x megnézni oké, de semmi több. De ez a Hobbit még azt sem váltotta ki. Majd ki lesz kölcsönözve és majd akkor bepótolom ;] :U

All→M8

(#16) Pitterix válasza callmeakos (#15) üzenetére


Pitterix
őstag

Nálam pont az ellenkezője az igaz. Mind a mai napig a legjobb trilógia számomra. Egyszerűen nem tudom megunni.
Bíztam benne, hogy a TF-el is így lesz, de a 2-3. rész nem az igazi.
Hobbitot, pedig mindenképpen moziban fejezem be, ha nem jön közbe semmi...
Szóval még nem láttad...
Juj, de kíváncsi leszek, mit írsz róla!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#17) Иван


Иван
őstag

Egyértelmű mozgóképek terén mi idén a nagy attrakció: Happy 50th birthday, Doctor Who! :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gengszterosztag
Die Hard 5: Drágább, mint az életed
G.I. Joe 2: Megtorlás
Star Trek 2: Sötétségben
Thor 2
A Vasember 3
Halálos iramban 6
Z világháború
Hobbit 2
Az acélember

(#19) Lenry


Lenry
félisten

röviden a Star Trekhez: semmi köze a Star Trekhez, úgyhogy tökmindegy, hogy láttál-e korábban ST sorozatot vagy sem.
még a kanonikus Star Trek univerzumnak sem része ami a pár évvel ezelőtti filmben történt, hanem valami alternatív valóságból jött. ez is az lesz. :(

szerencse, hogy Roddenberry ezt már nem élte meg

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) nem_tom


nem_tom
őstag

Ne tessék fikázni a Paranormal Activity-t! Imádom azt a filmsorozatot. :DDD

Egyébként érdekesnek ígérkeznek. Még a Bosszúállókat meg kéne néznem. :)

(#21) #57919488 válasza Pitterix (#11) üzenetére


#57919488
törölt tag

Új 300? Minek?
Teljesen jó volt a sima 300 és rendesen vége is lett.
Habár én eleve 2 részre bontottam volna az első filmet.

[ Szerkesztve ]

(#22) Pitterix válasza #57919488 (#21) üzenetére


Pitterix
őstag

Legyen csak!
Most azzal nem vagyok teljesen tisztában, hogy folytatás, vagy előzmény lesz e...
De legjobban a Warcraft filmet várom már évek óta

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23) #57919488 válasza Pitterix (#22) üzenetére


#57919488
törölt tag

WarCraft filmet nem nagyon erőltetik ahogy látom. Egyszer majd Uwe Boll rátehénkedik és megint valami felejthető cucc lesz :DDD ;]
Egy új Hitman kellene már szerintem :DD

(#24) Pitterix válasza #57919488 (#23) üzenetére


Pitterix
őstag

Na az betenné a kiskaput! :(((
Hitmant én is támogatom! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25) Gergosz2 válasza Pitterix (#24) üzenetére


Gergosz2
veterán

Egy Half Life filmet látnék már szívesen .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26) Иван válasza Gergosz2 (#25) üzenetére


Иван
őstag

Minek? Teljesen jó és kerek egészet ad a játék. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#27) Gergosz2 válasza Иван (#26) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen , de akkor is, nem venném zokon a dolgot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28) Lenry válasza Иван (#26) üzenetére


Lenry
félisten

nem ad, mert nincs vége.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) #57919488 válasza Gergosz2 (#25) üzenetére


#57919488
törölt tag

Túl nagyok az elvárások a fan-ok szemében és nem lehetne elég jót csinálni nekik. Maga a HL világ meg nem annyira ismert, hogy az átlag embert is lekösse aki nem tud semmit a játékról.
Ez a gondom a Mass Effect-el is. Sok dolgot ki lehetne hozni belőle mint film vagy MMO de bukás lenne az ismeretlenek számára.

(#30) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Pacific Rim volt már? Erre kíváncsi vagyok. Kíváncsi vagyok, mit tudnak kihozni azóriásmecha-témából, ha nem a kommersz Michael Bay nyúl hozzá.

(#31) 7 válasza Crystalheart (#30) üzenetére


7
addikt

Jé, 0:45-től Ellen McLain hangját hallani a trailerben :P

[ Szerkesztve ]

(#32) Иван válasza Lenry (#28) üzenetére


Иван
őstag

De semmiképpen nem kell filmmel lezárni, hozzárakni vagy folytatni.

Vannak olyan univerzumok, amik teljesen jól megvannak a saját határaikon belül. A SW teljesen jól szuperál szinte az összes szórakoztatási formában. De pl egy Asimovot könyvből nem nagyon kell filmmé vagy játékká alakítani. Ahogy a HL-ből se kell film. Jó az úgy ahogy van, még ha be sincs fejezve még.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#33) callmeakos válasza Lenry (#19) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na akkor ennek kifejezetten örülök.
Azért az első részt illik majd bepótolni szerintem :D :P

All→M8

(#34) Lenry válasza Иван (#32) üzenetére


Lenry
félisten

De semmiképpen nem kell filmmel lezárni, hozzárakni vagy folytatni.

jah, hogy így értetted! ez esetbe igazad van

Asimovot könyvből nem nagyon kell filmmé vagy játékká alakítani.

ezzel is csak egyetérteni tudok. nem is lehetne jól megcsinálni. a legtöbb Asimov történet cselekménye "fejben" játszódik, gondolatokban és beszédben. kevés a szó szerinti akció. ezért bár nagyon örülnék, ha minél többen megismernék Asimov zseniális scifijét, de ezt semmiképp se filmen történjen.

Ahogy a HL-ből se kell film.

nem is lenne belőle jó film. a története egy filmhez képest egyszerű és sablonos (jönnek az UFO-k, magányos hős a vagány csajjal karöltve elkergetik őket). a játékhoz is rengeteget ad a környezet atmoszférája, ami nélkül sokkal "kevesebb" lenne a Half-Life.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Gergosz2 válasza #57919488 (#29) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem tudom, szerintem kilehetne használni azt is hogy viszonylag rétegjátékról vany szó .

Pl csinálnának egy filmet ami fő vonalát tekintve hű lenne a játékhoz , és így szerintem a fanok nagy része is örülne, aki meg életében nem halott róla az megismerthetné ,hogy mégis milyen jó történet van film és így a játék mögött is.

Hogy őszinte legyek én így voltam a Gyűrűk Urával is. A film előtt semmit nem hallottam róla , de miután megnéztem kedvet kaptam elolvasni a a trilógiát.

Persze lenne jópár fan aki hőbölögne meg gyűjtené az aláírásokat , de ezt már megszoktuk.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) Crystalheart válasza Иван (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod, erre találták ki az adaptálást. Amikor azt mondom, hogy na, most akkor ebből az Asimovból filmet akarok csinálni, akkor senki nem állítja, hogy fogom a komplett könyvet és ugyanazt vissza akarom adni. Ahogy pl. most A hobbit is több lett, mint maga a könyv volt, PJ újragondolta és hozzáigazította a jelenhez, adott neki egy komoly premisszát. Asimovnál pedig maga a premissza és az alap megvalósítás, vagy a könyv egy-egy eleme, ami jó alapja lehetne egy filmnek. Máskor az egész kitalált univerzumból csak egy novella képezi alapját. Más kérdés, hogy eleddig nem sok sikeres próbálkozás történt - szerintem mondjuk épp Hollywood akció-csömöre miatt, amiből talán lassacskán kinő -, de hát nincs elég zseni filmkészítő a világon ahhoz, hogy a világirodalom összes nagyszerű könyvét magas minőségben vigyék vászonra. :)

Így van ez a játékokkal is. Hollywood jelenleg pikkel a játékiparra, mert jelentős összegeket von el a stúdiók potenciális bevételéből, pláne, hogy egy Mass Effect vagy egy StarCraft2 már egészen filmszerű élményt is nyújt, és a WarCraft cinematicjai közül egynéhány művészibb a legtöbb százmillió dolláros produkciónál.

Amúgy minden marketing kérdése. Szerinted több Transformers- vagy Vasember-rajongó volt korábban, mint Mass Effect rajongó? :D

Lenry: Akár a HL-ből is lehetne jó film, csak még egy komplett forgatókönyvet is ki kellene találni hozzá. Lehetne pl. egy jó karakter-alapú film. Egy jó karakter, jó rendező kezében, jó színészre osztva egy teljesen mezei, ezerszer filmre vitt II. VH-s rohamból is remek filmet tud csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#37) #57919488 válasza Gergosz2 (#35) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem akik a jó filmekkel foglalkoznak azok még arról se tudnak, hogy létezik Half-Life.
Akik szeretik a játékot azoknak nyilván felmerül, hogy remek film lehetne. De ha nincs nagy hype a játékok körül akkor azokhoz nem fog eljutni akik ezzel foglalkoznak.

(#38) Иван válasza Crystalheart (#36) üzenetére


Иван
őstag

Csak ezzel az a gond, hogy sok "adaptáció" nem ér fel az eredetijéhez. Ez kerülendő.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#39) nincsisbéla válasza Recon666 (#18) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Hobbit 2 nekem is várós! :K
Mást most nagyon nem találok a többiek listáin, de azért biztos lesz olyan film, amit örömmel fogok nézni... A Pi Élete kijöhetne már blue-ray-on, hogy kivehessem a kölcsönzőből! :D

Mentalita'

(#40) Crystalheart válasza Иван (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez már csak így van. De attól még lehet adaptálni, ha nem teszik, jó darabok sem születnek. Ha valami rosszul sikerül, az nem szentségteleníti meg az eredetit, inkább csak a készítők dilettantizmusát bizonyítja.

Példa, ott van a Híd Terabithia földjére régi és újabb változata, ég és föld a különbség. A régi egyszerűen egy rossz film, amit senkinek sem ajánlok; utóbbi, amit Csupó Gábor rendezett, az egyik legjobb filmdráma, függetlenül a rossz marketing miatti szerény bevételektől.

(#41) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Én a 7. részét várom a ...
:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#42) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

húúúúúúúúúúúú az még desokááá lesz :O :O

All→M8

(#43) Pitterix válasza BITBOYS (#41) üzenetére


Pitterix
őstag

Fúúúúú, micsoda avatar!
Amúgy minek a 7. részét??!! :F

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#44) BITBOYS válasza Pitterix (#43) üzenetére


BITBOYS
addikt

SW :)

Hjuj de ismerős az alásírásod...Éjsötét árnyék?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45) Pitterix válasza BITBOYS (#44) üzenetére


Pitterix
őstag

Az ő szövege:Melisandre

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#46) total90 válasza callmeakos (#7) üzenetére


total90
veterán

Whalberg mindig kb. ilyen volt, csak most rágyúrt még a témára, Ted-nél meg leengedett.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#47) danih


danih
addikt

Star Trek részemről is várós, még annak ellenére hogy valszeg egy gőzölgő akciókupac lesz.
A Vasember szar, Thor dettó, Superman pedig meghalt a hidegháborúval, nem hiszem hogy egy jó filmet ki lehet vele hozni a 21. szd-ban. Inkább Batmant plz, Nolan gyere vissza.
Lesz viszont új A nagy Gatsby, és jön a Kick-Ass 2 is :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Tidus válasza callmeakos (#42) üzenetére


Tidus
addikt

Egész jó listát szedtél össze...

(#49) callmeakos válasza Tidus (#48) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:R :R

All→M8

(#50) nem_tom


nem_tom
őstag

Megtudtam, hogy lesz Paranormal Activity 5. Szóval én azt várom legjobban az idén. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.