Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taposo


Taposo
aktív tag

Hát ha jól tudom ezt amúgy is megmondták hogy itt nálunk senki nem fog rajta karácsonykor játszani mivel nálunk csak valamikor 2014-ben lesz kapható, úgy hogy nekünk sajna nem sokat számit hogy valós-e ez a dátum :((

(#2) Neoteric válasza Taposo (#1) üzenetére


Neoteric
addikt

Aki akarja, az úgyis be tudja majd szerezni.
Már idehaza is nem egy webshop árulja mind2 konzolt.

PSN: ne0teric_sAN

(#3) Gergosz2 válasza Neoteric (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

mostmár DRM nélkül szerintem is kapható lesz idehaza.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) anulu


anulu
félisten

az EU 30-i megjelenés pedig stimmelne arra, ahogy az látható zavvi-n az előrendelési dátumoknál.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Gergosz2 válasza anulu (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

hmm most nézem hogy ingyen EU házhozszállítás van mindenre úgyhogy ha idehaza nem lesz kapható akkor elég jó alternatíva lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) anulu válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


anulu
félisten

írtam már nekik, hogy erre is vonatkozik-e (hajlamosak pl nagyobb értékű díszdobozos BR kiadványokat csak UK-be szállítani), még nem válaszoltak.
nekem amúgy Bécs esélyes, 1 játékkal megjelenés napján, többi meg zavviról.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Gergosz2 válasza anulu (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az oldaluk szerint igen, már ha lehet nekik hinni:

[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) anulu válasza Gergosz2 (#7) üzenetére


anulu
félisten

hmm-hmm, pl ezen pár hónapja még ott volt, h ship only to UK. most már nincs. akkor lehet, tényleg változtattak. :C

mod: csak találtam olyat, ahol ki van írva.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) boost válasza Neoteric (#2) üzenetére


boost
addikt

Persze, hogy árulja, elo"rendeléssel. Lesz amikor lesz, aztán ha jövo"re, akkor akkor fogják o"k is adni. :)

(#10) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Bocs nem ide:)

[ Szerkesztve ]

(#11) Glenda


Glenda
addikt

Nem biztos hogy szerencsés csak két nappal Black Friday előtt kiadni...elkapkodják a készleteket és PS-t vesz az, aki konzolt akart.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) rocket


rocket
nagyúr

3 centtel olcsobban adjak mint az MSRP, de rendesek :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13) anulu válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


anulu
félisten

most jött a hivatalos infó tőlük:

"I'm afraid the Xbox One is unable to be shipped to Hungary."

szóval, kozol nem :( játék viszont továbbra is igen

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Bad Pritt válasza anulu (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De legalább 150K-ért elő lehet már rendelni sok helyen. Én olyan 180-ra vártam volna itthon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) Zedz válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


Zedz
addikt

Pl itt.

Mondjuk nem értem ezt az 1 év garanciát, amikor a 360-ra is minimum kettőt adnak. Ennyire bíznak a hibátlan működésben? :DD

(#17) do3om válasza Zedz (#15) üzenetére


do3om
addikt

Mennyi is döglött be a kezdeti kiadásokból?
;]

Így talán már érthető :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#18) MasterMark válasza Zedz (#15) üzenetére


MasterMark
titán

1 év az a bolti garancia.

Az MS külön intézi a garanciát, 2 év biztosan lesz.

Switch Tax

(#19) boost válasza MasterMark (#18) üzenetére


boost
addikt

Így van, egy év gari a sufniimportnál, és két év az MS importnál.

(#20) rocket válasza MasterMark (#18) üzenetére


rocket
nagyúr

1 ev a gyari garancia.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#23) Prevent


Prevent
aktív tag

Console C-t nem ajánlom senkinek sem itthon. PS3-at rendeltem 2játékos csomagban. És lecelluxozott dobozt kaptam amibe a 80 gigás gépem full hajszálkarcos volt és kicsit kattogott is lemez néha beakadt. A két játék Uncharted és Motorstorm meg csak le volt vákumozva(a boltba nem vettem észre).A motorstorm hibátlan volt az Uncharted hajszálkarcos. Fel hivtam őket ezek után behivtak a boltba hogy vigyek mindent. Erre bevittem és azt mondták ezt nem ök csinálták hanem használatból ered -.- Nem tudtam mit csinálni játszottam úgy ahogy volt. Tehát tessék vigyázni a BL téri konzolbolttal.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#24) boost válasza Prevent (#23) üzenetére


boost
addikt

Ilyenkor kell kérni a vásárlók könyvét, ami nevével ellentétben nem csak a vásárlás után kérhető, hanem kiszolgálásra is. Ilyenkor általában megpuhulnak.

(#25) Zedz


Zedz
addikt

De érdekes mert ugyan annál az oldalnál a PS4 is csak 1 év garanciát kap. :((( Pedig ez itthon (legalábbis ha magamból indulok ki) fontos tényező lehet, hogy melyikre van több év garancia. Főleg annak fényében, hogy az X1 már engedményeket is tett a korai állapotokhoz képest.

(#26) Prevent válasza boost (#24) üzenetére


Prevent
aktív tag

2008 novemberében vettem akkor voltam 15 még egy picit tájékozatlan voltam :( Meg ott a Blaha is.. Elég érdekes személyek voltak a boltban. Èn ha ott pattogok biztos megszurkálnak :DD

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#27) Siera válasza Zedz (#25) üzenetére


Siera
senior tag

Az utolsó mondatra: Így már nem szignifikánsan rosszabb választás a X1, csak elhanyagolhatóan? ;]

(#28) Z10N válasza anulu (#8) üzenetére


Z10N
veterán

Latom mar foglalkoznak massal is (ruha/pc/haztartas/tv/ajandek/stb.). Elvileg akkor ezek is ingyen vannak postazva EU-n belul. Rendeltel mar onnan az elobbi termekekbol?

Mas: nezem az arakat es erdekes, hogy PS4 €400-bol van derivalva "nagyjabol" (125k), az X-Bone pedig €500-bol (150k). Viszont a koztuk levo kulonbseg 25k, inkabb $100 differencianak tunik. Igy vagy ugy, de ez meg valtozni fog (tippre az M$ termek fog dragulni). Persze ez varhato hiszen promocios/elorendeloi arak.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#29) Prevent válasza Siera (#27) üzenetére


Prevent
aktív tag

Elhanyagolható.

Pici OFF:
Kinek mi a véleménye a Titanfallról?

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#30) Glenda válasza Prevent (#29) üzenetére


Glenda
addikt

Ez nem pici off, hanem nagyon off.
Itt megtalálod.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#31) Prevent válasza Glenda (#30) üzenetére


Prevent
aktív tag

Köszi mentem!

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#32) 14bene


14bene
csendes tag

több üzletnél már előrendelésben meglehet venni a konzolokat az áraik :
XBOX ONE ár:148 490 Ft
PS 4 122 990 Ft

üdv.:14bene

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.