Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Huma válasza Kephamos (#8) üzenetére


Huma
addikt

A vár belseje most is meg lesz csinálva. Később, egy patch formájában fogják orvosolni a dolgot. Nem hiszem, hogy hazudnának ezügyben.

"Pl azt sem értem, hogy a nyersanyagok listáját miért kellett megkurtítani. Az egységsugarú állampolgár számára így már játszható lett vagy mivan?"

Szerintem azért lett megkurtítva mert felesleges volt annyiféle nyersanyag. Én teljes mértékben egyetértek ezzel a döntéssel. Ezzel nem lett egyszerűbb a játék inkább kivettek egy véletlenfaktort belőle (ami egy stratégiai játékban előnyös). Ha a játékosnak nem volt szerencséje akkor pont úgy kolbászolt a térképen, hogy pont azokat a bányákat nem találta meg amire szüksége lett volna.
Az egységsugarú állampolgár kijelentésed azért nem állja meg a helyét mert ez a rész az összes többi résznél nehezebb és komplexebb lett.

Nordic:
Én nehéz fokozaton játszok a játékkal és az említett pályán semmi problémám nem akadt, szóval "a hiba az ön készülékében van".
A várépítés semmivel sem lett rosszabb a harmadik részhez képest.
Igazából csak egyetlen dologban értek egyet veled. Tényleg sokat vacakol a gép a saját idejében.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.