Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Kephamos


Kephamos
addikt

Szerintem is igen gyenge lett a az új Heroes. (Eleve nem értem, hogy mindek kellett a nevét megváltoztatni. Ebben a formában ez így egy sorozat első része. :F )
Hiába mondja daa-raa kolléga, hogy a vár belső nézete egy elhanyagolható és majdhogynem felesleges dolog, de attól még nem az. A híróz sorozat számomra mindigis leginkább a hangulatról szólt és a hangulathoz nagyban hozzájárult, hogy a vár belseje remekül meg volt csinálva. Pl azt sem értem, hogy a nyersanyagok listáját miért kellett megkurtítani. Az egységsugarú állampolgár számára így már játszható lett vagy mivan?
A "randomdobálás" meg nem is volt annyira random. A legtöbbször tudtad olyan irányba vinni a karaktert amilyenbe akartad.
Az igazság az az, hogy ott egyszerűsítettek, ahol nem kellett volna. Mindenesetre még adok majd egy esélyt a játéknak, de szkeptikus vagyok. Ez így ebben a formában nem az, amire én vágytam. Se higany, se vár... Apróságok, de mint tudjuk a részletekben lakozik az a bizonyos patás.
A majd "megpecseljük"-ben pedig nem hiszek. Mostanában a nagy kiadók és/vagy fejlesztők nem kényeztettek el minket azzal az aprósággal, hogy betartották az ígéretüket. Egyre inkább valósnak találom azt a megállapítást, hogy az user csak egy szükséges és idegesítő tényező a kiadó és profit között. Vedd meg és fogd be. Ha még örülsz is az csak jó, ha meg nem az meg mindegy. Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadnak el.
mod.: a videón szerintem nem a sofőr esik ki a kisbuszból, hanem az utas. Amennyiben számít ez valamit. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.