Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norbi21


Norbi21
senior tag

Okosabb politikát is folytathatnának, a többiek legalább variálják a külsőt is :)

(#2) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Komolyan ezen tudnak spórolni a legjobban?

(#3) Magnum_


Magnum_
nagyúr

mai nokia hírek viccesek

(pont most ruháztam be egy rakat nokia készülékbe... mi lesz így? :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#4) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Ez szánalmas....Mondjuk az LG Cookie-nak,meg az olcsóbb Samu telóknak is csináltak annyi variánst,mint égen a csillag.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#5) plus44


plus44
veterán

Szvsz így sem veszik majd jobban.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) bossvico


bossvico
senior tag

pffffffffff

ez összegbe elérheti mondjuk úgy a 2000 ft-ot? 8gb memo tömegtermelt ára nem lehet sok.
de ha már átvették ezt a politikát lehet hogy benne van a 16Gb, csak szoftveresen le van tiltva, mint ahogy a nagyok is csinálják. :C
röhögnék ha így lenne.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#7) lindermen


lindermen
aktív tag

Legalább a hátlap szebb, tetszik ez a kék árnyalat :))

(#8) hans87


hans87
tag

És néznek ha veszteségesek.... lol.... :( :W
Ettől függetlenül kékben kifejezetten jól néz ki.

Nokia 5530

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

80kért lehet kapni 16-gb-s új X6-t :DDD 105k-ért meg 32-gb-t

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) chubii válasza plus44 (#5) üzenetére


chubii
senior tag

Szerintem sem. Akinek szüksége volt ilyenre annak már biztos van . Ettől nem fog több ember boltba rohanni és venni egyet....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Ez olcsó? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

azon se csodálkoznék, ha a következőt úgy butitják le, h letörik a kijelző felét...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) hülyegyerek válasza RaveForce (#12) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vagy majd külön kell megvenni a hátlapot....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lenne ezzel gond ha jelentősen csökkenne az ára. Nekem pl bőven elég a 8giga.
A gondot abban látom hogy lassan jön a többi készülék. Már itt kellene lennie az érintős E szériás kütyünek, Az N8-nak......stb

(#15) plus44 válasza chubii (#10) üzenetére


plus44
veterán

Akinek szüksége volt? Hmm.. én nem éreztem szükségét, de szerintem más sem nagyon. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) chubii válasza plus44 (#15) üzenetére


chubii
senior tag

Hát ez az.... :DDD Nyomogattam élőben a telót, de nem nagyon fogott meg.... szvsz ez nem nagyon jött össze a nokiának. Az N8-asnak már nagyobb sikert jósolok...

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#17) aseknuss


aseknuss
csendes tag

ez tényleg a nokia vicces hírek napja :)

(#18) plus44 válasza chubii (#16) üzenetére


plus44
veterán

Én is néztem, látatlanba ne ítélj ugye, de siralmas volt, a CWM Edition-nel meg drága is. Most hegyre halomra jönnek a jobb telók, ez ide már felesleges. Az N8 szerintem is sikeres lesz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Peterson_


Peterson_
addikt

Ez már nekem is kicsit sok...legközelebb kiadnak egyet csökkentett órajellel? :D
Szerintem amikor megjelent, akkor felesleges volt, mert szinte zéró újítás volt benne akkor is, a kijelzőt leszámítva.
A belső tárhely meg annyi, hogy veszek egy marha nagy memóriakártyát a telefonomba, aztán még ott is bőven az ár alatt maradok, különösen ha azt nézzük, hogy a háttértárak ára már csak egyre lejjebb megy.
Számomra nincs benne annyi plusz, és nem elég olcsó ahhoz, hogy erre vágyjak.
Akkor már inkább gyűjtök és N8, vagy ha tényleg lesz Qwerty-s kiadás, akkor az.

OFF:
apropó...valahol feszegették:
szerintetek mekkora esély van arra, hogy egy 5800 fogadni képes egy 32 gigás microSD-t?
Mert ugye elvileg 16-ig bővíthető.
Csak mert egyszer amikor behalt a Tubi, kaptam gy régi s60-as telefont a szervizben, ami elvileg két gigáig volt bővíthető, de röhögve elvitte a gyári 8 gigás kártyát.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) LA_COSTE válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nem kell. :N

(#21) Stay


Stay
tag

ez vicc

(#22) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez a Nokia marketing? :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) FRENK1988 válasza LA_COSTE (#20) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nekem bejönne, ha 16Gb-s árába adnák a 32-est :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24) Ricardo válasza FRENK1988 (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

A fő gond az hogy erősen le kellene árazni hogy pl a Vivazzal versenyképes legyen.

(#25) FRENK1988 válasza Ricardo (#24) üzenetére


FRENK1988
veterán

Na pont ezt mondom. hogy egy 32Gb-s kapacitív technológiás teló szvsz megér 80k-t

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Inarus


Inarus
addikt

Szánalom.... :(((

(#27) androcles


androcles
tag

Hát nem tom...nekem tubi van, az se egy szépségdíjas de ez...ez a memo kérdés meg a közröhej kategória...ezért foglalkoztatnak milliós fizetésekért marketingeseket? Előbb a SE most meg a Nokia követi el sorra ezeket a szánalmas marhaságokat...mintha direkt lennének minden cég vezetésében fogyatékosok.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#28) gybazsi válasza Magnum_ (#3) üzenetére


gybazsi
senior tag

csatlakozok

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#29) Magnum_ válasza gybazsi (#28) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azért annak örülök, hogy nem +1

I humbly and respectfully decline™

(#30) szabi113


szabi113
tag

Amennyire imádtam a Finn gyártót régen, most annyira kezdem megutálni, a nullaforintos húzásai miatt.

Mármint okés, csinálja ezt is, de rakjon le egy igazi csúcsmodellt az asztalra. Nem, nem abból fognak meggazdagodni. Nem, nem abból fog a legnagyobb bevétel bejönni. De a hardcore user-eknek majd újra feláll a cerkájuk, és elkezd folyni a nyáluk. És az jó. Hogy miért is? Hát azért mert a "szájreklám" igenis rengeteget számít. Attól hogy a nem hardcore user, nem fog csúcsmodellt venni, attól még valószínűleg hall róla, és akkor a márkán belül fog nézni valami olcsóbb modellt.

De lehet én látom rosszul. Mindegy már úgysem nézem sokáig a vergődésüket... :(

(#31) tariattila


tariattila
veterán

ennek örülni kéne? ugyanennyi a 16GB-os is... vagy nem az a cél, hogy legyen belőle olcsóbb is? :F

Saint_: (#29) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) Inarus válasza szabi113 (#30) üzenetére


Inarus
addikt

Igen, ez elég gyakori jelenség. :K
"Úúúúú! Láttad az új Blabla-t?! Milyen király! Én is veszek egy majdnem olyat, csak olcsóbban."

Ez a mostani szitu meg: "He?! Miért drágább a 8gigás mint a 16-os? Ja, hogy ezek nem is egszerre jöttek ki?"

(#33) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No én pont emiatt a beépített memória mizéria miatt támogatom az elsősorban memóriakártyákkal operáló modelleket.

Ez a memóriafelezési megoldás bizony felkeltette a sajtó figyelmét, bár ha belegondolunk a többi gyártó is tolja ki napról napra a minimális belső változtatást - vagy még azt sem - felmutató példányokat.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) divid4


divid4
csendes tag

75e az új ára 2év nokia garival, szóval csak pár ezer forinttal olcsóbb mint a 16 gb-os verzió pfffff. biztos nagyon keresett lesz :DDD

(#35) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

53.400Ft (2011.02.16) A korábbi árakhoz képest már barátinak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#36) B1T3 válasza Ric4m0nd (#35) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, de még így is vannak sokkal jobb ajánlatok.

Igazából az optimális az lenne, ha nagy beépített tárhelye lenne a telefonnak(16 GB bőven elegendő), és emellett bővíthető lenne microSDHC kártyával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.